نمایشگاه‌های دسامبر و نوامبر در آنتالیا و آدانا ترکیه

برای سفر به کشور ترکیه همیشه بهانه‌های متعددی وجود داشته است. برای مثال عده‌ای به‌منظور گردشگری، عده‌ای برای کار و تجارت و برخی‌ها هم به قصد رفتن به کشورهای دیگر، ترکیه را مقصد مسافرت خود قرار می‌‌دهند. در عین حال، کم نیست تعداد کسانی که با هدف تماشای نمایشگاه‌های بی‌نظیر این کشور راهی ترکیه می‌‌شوند. نمایشگاه‌هایی که تعداد آن‌ها بسیار زیاد است اما ما در این مطلب فقط می‌‌خواهیم به شما پیشنهاد خرید بلیط هواپیما آنتالیا و بلیط هواپیما آدانا و شرکت در نمایشگاه‌های دسامبر و نوامبر را این شهر را ارائه دهیم.

0
52
خرید بلیط هواپیما ترکیه بازدید از نمایشگاه ها
نمایشگاه های دسامبر و نوامبر ترکیه
نمایشگاه‌های دسامبر و نوامبر در آنتالیا و آدانا ترکیهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 1Rating: 3.5نمایشگاه‌های دسامبر و نوامبر در آنتالیا و آدانا ترکیه - بلیط هواپیما آنتالیا - بلیط هواپیما آدانابرای خرید بلیط هواپیما ترکیه همیشه بهانه‌های متعددی وجود داشته است. عده‌ای به‌منظور گردشگری، کار و تجارت و برخی‌ها هم به قصد رفتن به کشورهای دیگر، ترکیه را مقصد مسافرت خود قرار می‌‌دهند. کم نیست تعداد کسانی که با هدف تماشای نمایشگاه‌های بی‌نظیر این کشور راهی ترکیه می‌‌شوند. بلیط هواپیما آنتالیا - بلیط هواپیما آدانا

نمایشگاه‌های آنتالیا و آدانا

برای سفر به کشور ترکیه همیشه بهانه‌های متعددی وجود داشته است. برای مثال عده‌ای به‌منظور گردشگری، عده‌ای برای کار و تجارت و برخی‌ها هم به قصد رفتن به کشورهای دیگر، ترکیه را مقصد مسافرت خود قرار می‌‌دهند. در عین حال، کم نیست تعداد کسانی که با هدف تماشای نمایشگاه‌های بی‌نظیر این کشور راهی ترکیه می‌‌شوند. نمایشگاه‌هایی که تعداد آن‌ها بسیار زیاد است اما ما در این مطلب فقط می‌‌خواهیم به شما پیشنهاد خرید بلیط هواپیما آنتالیا و بلیط هواپیما آدانا و شرکت در نمایشگاه‌های دسامبر و نوامبر را این شهر را ارائه دهیم. کافیست ادامه این مطلب را بخوانید تا با دیدن زیبایی‌های بی‌نظیر این نمایشگاه‌ها، بلافاصله درصدد برنامه‌ریزی برای سفر به حداقل یکی از شهرها برآیید. پس بدون معطلی به سراغ نمایشگاه‌های دسامبر و نوامبر در آنتالیا و آدانا می‌‌رویم.

نمایشگاه خانه و عروسی آنتالیا

1نمایشگاه خانه و عروسی در آنتالیا (Home & Wedding Expo)

نمایشگاه خانه و عروسی آنتالیا معمولاً در اوایل ماه نوامبر در این شهر برگزار می‌‌شود. اگر شما همراه با نامزد خود بلیط هواپیما آنتالیا بخرید و در این نمایشگاه جذاب شرکت کنید، مسلماً ایده‌های بسیار خوبی برای انتخاب و طراحی خانه خود در آینده خواهید داشت. شک نکنید که تولیدات و سرویس‌های ارائه­شده در مورد خانه‌های مد و عروسی، طراحی و دکوراسیون خانه، زیباسازی سالن‌های پذیرائی، مبلمان و غیره در این نمایشگاه شما را شگفت‌زده خواهند کرد.

✅ بازدید از مقاله برنامه سفر آنتالیا

نمایشگاه گلخانه و تجهیزات کشاورزی در آنتالیا

2نمایشگاه گلخانه و تجهیزات کشاورزی در آنتالیا (Growtech Eurasia)

یکی دیگر از مزایای خرید بلیط هواپیما آنتالیا در ماه نوامبر، امکان شرکت در نمایشگاه تجهیزات کشاورزی این شهر می‌‌باشد. این نمایشگاه که معمولاً در روزهای پایانی ماه نوامبر برگزار می‌‌شود، امسال از تاریخ 28 نوامبر تا 1 دسامبر، هجدهمین سالگرد خود را تجربه خواهد کرد. نمایشگاه گلخانه و تجهیزات کشاورزی آنتالیا توسط شرکت بزرگ UBM برگزار می‌‌شود و به همین دلیل همه ساله با نوآوری‌های جدید چشم‌ها را به خود خیره می‌‌کند. همین نوآوری‌ها و جذابیت‌ها باعث رشد و پیشرفت سالانه این نمایشگاه نیز شده‌اند.

نمایشگاه مد و لباس دوسو دوسی در آنتالیا

3نمایشگاه مد و لباس دوسو دوسی در آنتالیا (Dosso Dossi Fashion Show)

بلیط هواپیما آنتالیا را برای تاریخ 12 تا 17 دسامبر 2018 بخرید و با شرکت در نمایشگاه مد و لباس دوسو دوسی در این شهر، رنگ تازه‌ای به مسافرت خود ببخشید. نمایشگاه مدنظر که امسال برای چهاردمین بار برگزار می‌‌شود، امکان آشنایی شما با تازه‌ترین مدها و همچنین انواع مختلف لباس‌ها را فراهم خواهد آورد. بدون تردید شرکت در این نمایشگاه نه‌تنها شما را با آخرین مد پوشاک آشنا می‌‌کند بلکه اطلاعات بسیار خوبی در اختیارتان می‌‌گذارد.

نمایشگاه کشاورزی در آدانا

4نمایشگاه کشاورزی در آدانا (Adana Agriculture Fuari)

تماشای گل و گیاه همیشه روحیه‌بخش و نشاط‌آور است. پس هرگاه در ماه نوامبر بلیط هواپیما آدانا خریدید، سعی کنید برنامه‌ای برای تماشای نمایشگاه کشاورزی این شهر داشته باشید. البته همه ساله بخش‌هایی از این نمایشگاه هم به مقوله دامپروری و طیور اختصاص می‌‌یابد. نوآوری‌ها و تکنولوژی‌های جدیدی که در این نمایشگاه عرضه می‌‌شوند، معمولاً تعجب و شگفتی تمام حضار را برمی‌انگیزند.

نمایشگاه اِولنیوروز آدانا

5نمایشگاه اِولنیوروز آدانا (Adana EV`leniyoruz)

فرصت خرید بلیط هواپیما آدانا و سفر به این شهر را از تاریخ 13 تا 16 دسامبر 2018 از دست ندهید. چراکه در این ایام نمایشگاهی جذاب با عنوان اِولنیوروز در شهر آدانا برگزار شده و توجه عده زیادی را به خود جلب می‌‌کند. آمادگی برای عروسی و ازدواج، دکوراسیون منزل، چینش و طراحی مبلمان، لوازم الکترونیکی خانه، انواع فرش و سالن‌های مجلل عروسی تنها گوشه‌ای از زیبایی‌های این نمایشگاه چشم‌نواز و تماشایی هستند.

نمایشگاه غذاها و طعم‌های محلی در آدانا

6نمایشگاه غذاها و طعم‌های محلی در آدانا (Çukurova Food and Regional Delicacies)

سفر به ترکیه با هدف آشنایی و چشیدن طعم لذیذ غذاهای این کشور، مقوله‌ای است که قدمت بسیار زیادی دارد. اما برای اینکه بتوانید لذت طعم غذاها را راحت‌تر در این کشور بچشید، کافی است بلیط هواپیما آدانا را در تاریخ 20 الی 23 دسامبر 2018 بخرید و به نمایشگاه غذاها و طعم‌های محلی این شهر مراجعه کنید. این نمایشگاه که امسال یازدهمین دوره خود را تجربه می‌‌کند، فرصت آشنایی با نحوه پخت و نگهداری غذاها، توزیع و فروش انواع نوشیدنی‌ها و خوردنی‌ها و همچنین چشیدن طعم لذت‌بخش آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌‌دهد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ترکیه

خرید بلیط هواپیما ترکیه بازدید از نمایشگاه ها
بلیط هواپیما ترکیه برای بازدید از نمایشگاه ها

چه بلیط هواپیما آنتالیا را در ماه‌های دسامبر و نوامبر بخرید و چه بلیط هواپیما آدانا، به هر حال در نهایت شما با چندین نمایشگاه جذاب و مشهور در این شهرها روبه‌رو خواهید شد. جالب اینجاست که آنچه ما در این مطلب به شما معرفی کردیم، فقط نمایشگاه‌های دسامبر و نوامبر در این شهرها هستند. به عبارت دیگر، اگر شما در ماه‌هایی مثل ژانویه، آوریل، آگوست و یا هر ماه دیگر مسافر این شهرهای زیبا شوید، با نمایشگاه‌های متفاوت‌تری و حتی جذاب‌تری مواجه خواهید شد.

برای خرید بلیط هواپیما ترکیه و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید