نمایشگاه گردشگری تهران

نمایشگاه‌ها فرصتی مناسب برای مدیران، شرکت‌ها و موسسات مختلف هستند تا توانایی‌های خود را به نمایش گذاشته و بازار هدف خود را بیایند. نمایشگاه گردشگری تهران به موضوع بی کران و پر درآمد گردشگری و صنایع وابسته آن می‌پردازند. این نمایشگاه نیز به مانند بسیاری از نمایشگاه‌ها فرصت مناسبی برای کسب اطلاعات و یافتن تازه‌های گردشگری است.

0
66
برگزاری نمایشگاه گردشگری تهران
نمایشگاه گردشگری تهران
نمایشگاه گردشگری تهرانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 9Rating: 4.0نمایشگاه گردشگری تهران و معرفی زمان و محل برپایی نمایشگاه.نمایشگاه گردشگری تهران در فصل زمستان و معمولا در بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شده و معمولا سه روز به طول می انجامد.

آشنایی با نمایشگاه گردشگری تهران

نمایشگاه‌ها فرصتی مناسب برای مدیران، شرکت‌ها و موسسات مختلف هستند تا توانایی‌های خود را به نمایش گذاشته و بازار هدف خود را بیایند. نمایشگاه گردشگری تهران به موضوع بی کران و پر درآمد گردشگری و صنایع وابسته آن می‌پردازند. این نمایشگاه نیز به مانند بسیاری از نمایشگاه‌ها فرصت مناسبی برای کسب اطلاعات و یافتن تازه‌های گردشگری است. از این رو بسیاری از کشورها، شرکت‌ها و سازمان‌های مرتبط با خرید بلیط هواپیما نمایندگانی را برای شرکت در این نمایشگاه‌ها اعزام می‌کنند.

زمان و محل برپایی نمایشگاه

برگزاری نمایشگاه گردشگری
نمایشگاه گردشگری تهران

همه ساله نمایشگاه‌های فراوانی در سرتاسر دنیا برپا شده و به کشورهای مختلف فرصت نمایش داشته‌ها و توانایی‌هایشان به دیگر کشورها را می‌دهد. گردشگری امروزه چیزی فراتر از یک گشت و گذار است و در عصر حاضر صنعتی پر قدرت می باشد که باعث پیشرفت و شناخته شدن کشورها می‌شود. از همین رو همه ساله نمایشگاه گردشگری در تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه علاوه بر تهران، میزبان شرکت‌ها و سازمان‌هایی از سایر کشورها است که با خرید بلیط هواپیما تهران سعی می‌کنند از این فرصت جهت شناخته شدن و یا افزایش آگاهی استفاده کنند. این نمایشگاه در فصل زمستان و معمولا در بهمن ماه ( برابر با ماه فوریه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شده و معمولا سه روز به طول می انجامد.

کشورهای شرکت کننده

برگزاری نمایشگاه گردشگری
نمایشگاه گردشگری تهران

نمایشگاه گردشگری تهران فرصت مناسبی برای به رخ کشیدن داشته‌ها و پیشرفت یک کشور است، از این رو کشورهای مختلفی در آن شرکت می‌کنند. از جمله  کشورهایی که در سال‌های قبل در این نمایشگاه به برپایی غرفه پرداخته‌اند عبارتند از: امارات متحده عربی، آلمان، هندوستان، ویتنام، سنگاپور، ایتالیا، ارمنستان، قبرس، کامبوج، گرجستان، بلژیک، سوئد، سوییس، اندونزی، مالزی، تایلند، اسپانیا، دانمارک، ترکیه، صربستان،چین.

اهداف برگزاری نمایشگاه گردشگری

برگزاری نمایشگاه گردشگری
نمایشگاه گردشگری تهران

صنعت گردشگری امروزه یکی از صنایع درآمد زا به شمار می‌رود. برگزاری نمایشگاه‌های گردشگری فرصتی برای سازمان‌ها، شرکت‌ها، و تمامی افراد مرتبط با این صنعت است تا به معرفی توانایی‌ها و داشته‌ها و نیز همکاری با سایرین بپردازند. بعلاوه اینگونه نمایشگاه‌ها فرصت شناسایی نقاط ضعف و مشکلات در زمینه گردشگری و ترغیب شرکت‌ها و افراد برای قدم نهادن و فعالیت در این عرصه است. بوجود آوردن زمینه‌ای مناسب در راستای ایجاد اشتغال و استفاده از ظرفیت‌های گردشگری نیز از جمله اهداف برپایی نمایشگاه گردشگری تهران است. اهداف برگزاری نمایشگاه گردشگری تهران بسیار است اما مهم‌ترین آن‌ها ارتقا و جایگاه توریسم و گردشگری، ایجاد فرهنگ گردشگری و پذیرش گردشگر در سطح جامعه است. صنعت گردشگری امروزه سومین صنعت پر درآمد تبدیل شده است. برگزاری نمایشگاه‌های گردشگری به شناساندن این صنعت، رفع موانع، تسهیل ورود گردشگر، کاهش وابستگی به درآمد نفتی، آشنایی مردم با سازمان‌ها و نهادهای گردشگری و مطرح شدن خواسته‌ها و انتظارات، آشنایی با ظرفیت‌ها و استانداردهای جهانی این عرصه، آشنایی با مشکلات و کاستی‌ها در این عرصه همانند کمبود مراکز اقامتی، یافتن راهکاری برای از بین بردن این کم وکاست‌ها، آشنایی با نحوه مدیریت هتل‌ها و به کار گیری روشی سودمند و مطابق با استاندارد جهت رفع معضلات گردشگری کمک بسیاری می‌کند.

گروه‌های کالایی در نمایشگاه گردشگری

برگزاری نمایشگاه گردشگری
نمایشگاه گردشگری تهران

همانطور که گفتیم نمایشگاه گردشگری تهران نه تنها در مورد گردشگری، که در مورد تمامی صنایع، مشاغل و افراد مرتبط با این صنعت است. در نتیجه هر شرکت و سازمانی که دستاوردی مرتبط با این صنعت پردرآمد را دارد در این نمایشگاه شرکت می‌کند. هتل‌ها و دهکده‌های توریستی، صنایع دستی و هنری، خودروهای مسافربر، انواع مختلف تجهیزات و امکانات سفر مانند چمدان- کمپینگ- باربند- کاروان و غیره، خدما تگردشگری الکترونیکی، انواع خودروهای مسافربر، آژانس‌ها و شرکت‌های خدمات مسافرتی، پایانه‌های مسافربری، خطوی هوایی- دریایی- ریلی و زمینی، گردشگری سلامت، گردشگری ورزشی، اکوتوریسم، شرکت‌های سرمایه گذاری- بیمه‌ها و بانک‌ها- آموزشگاه‌های مرتبط، موزه‌ها، رستوران‌ها و گروه‌های نمایشی برخی از گروه‌های کالایی هستند که در سال‌های گذشته در نمایشگاه‌های گردشگری تهران حضور داشته و ارائه شده‌اند.

نمایشگاه گردشگری سال 98

برگزاری نمایشگاه گردشگری
نمایشگاه گردشگری تهران

سیزدهمین نمایشگاه گردشگری تهران نیز طبق روال سال‌های گذشته در بهمن ماه 98 برگزار خواهد شد. این نمایشگاه از تاریخ 23 تا 26 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه نیز کشورهایی مختلفی حضور خواهند داشت. فعالان عرصه گردشگری می‌توانند با ثبت نام و رزرو غرفه در این نمایشگاه به ارائه دستاوردها و معرفی خود بپردازند. هزینه ورودی برای بازدید از این نمایشگاه حدود 2 هزار تومان است. ساعات بازدید از این نمایشگاه از 8 و نیم صبح آغاز و تا 16 و نیم ادامه خواهد داشت.

برای خرید بلیط هواپیما تهران و رزرو پرواز داخلی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای داخلی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید