هتل غارهای جذاب جهان

اقامت در غارها معمولا جزو اولویت های سفر هیچ کس نیست چرا که داخل غارها تاریک و سرد و پر ازخفاش و جانوران دیگر است، اما اقامت در هتلی که داخل غار باشد ماجرایی کاملا متفاوت دارد. هتل غارها پدیده های نسبتا جدید حوزه اقامتی گردشگری هستند که به سرعت جای خود را میان ماجراجویان و افراد تنوع طلب خسته از هتل های معمولی، پیدا کرده اند.

0
37
معرفی هتل غارهای جذاب جهان
هتل غارهای جذاب جهان
هتل غارهای جذاب جهانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 14Rating: 4.0هتل غارهای جذاب جهان و تجربه اقامتی متفاوت در اقامتگاه های خاص.هتل غارهای جذاب جهان پدیده های نسبتا جدید حوزه اقامتی گردشگری هستند که به سرعت جای خود را میان افراد تنوع طلب خسته از هتل های معمولی پیدا کرده اند.

آشنایی با هتل غارهای جذاب جهان

اقامت در غارها معمولا جزو اولویت های سفر هیچ کس نیست چرا که داخل غارها تاریک و سرد و پر ازخفاش و جانوران دیگر است، اما اقامت در هتلی که داخل غار باشد ماجرایی کاملا متفاوت دارد. هتل غارها پدیده های نسبتا جدید حوزه اقامتی گردشگری هستند که به سرعت جای خود را میان ماجراجویان و افراد تنوع طلب خسته از هتل های معمولی، پیدا کرده اند. شاید فکر کنید هتل غارهای زیادی در دنیا نیست اما تعداد هتل غارها بیش تر از آن چیزی است که فکر می کنید و علاوه بر آن پیدا کردنشان راحت تر از چیزی است تصورش را بکنید. پس اگر مشتاق خرید بلیط هواپیما و اقامتی متفاوت هستید کافی است در این مطلب همراه ما باشید تا هتل غارهای جذاب جهان آشنا شوید.

هتل غار گامیراسو، کاپادوکیا، ترکیه

معرفی هتل غارهای جذاب جهان
هتل غارهای جذاب جهان

شاید بد نباشد بدانید که یکی از هتل غارهای جذاب همین بغل گوش خودمان و در کشور ترکیه است. هتل غار گامیراسو در روستای آیولی(Ayvali) نزدیک اورگوپ در قلب کاپادوکیا ترکیه قرار دارد. کاپادوکیا همان منطقه ای است که عکس های بالون هایش با پس زمینه کوه های بلند در اینستاگرام و سایر صفحات مجازی دیده اید. تمامی اتاق های این هتل غار دودکش های طبیعی دارند و دیوارهایش به صورت طبیعی از سنگ های آتشفشانی تشکیل شده است. سالن ماساژ، رستوران و تمامی وسیله های رفاه و آسایش برای مهمانان در این هتل غار ایجاد شده است.

✅ بازدید از مقاله فناورانه ترین هتل های جهان

هتل غار گراند کانیون، آمریکا

معرفی هتل غارهای جذاب جهان
هتل غارهای جذاب جهان

یکی از بزرگ ترین هتل غارها در گرند کانیون آمریکا قرار دارد. این هتل غار 220 فوت زیر زمین قرار دارد و به وسیله آسانسور می توان به آن دسترسی داشت. هتل غار گراند کانیون اتاق هایی کاملا مبله با تجهیزات و وسیله های سنتی و قدیمی مانند گرامافون، میز و صندلی های چوبی و غیره دارد که مهمانان را به حال و هوای گذشته ها خواهد برد به صورتی که انگار سفری به گذشته ها دارند.

هتل غارهای سیویتا، ماتیرا، ایتالیا

معرفی هتل غارهای جذاب جهان
هتل غارهای جذاب جهان

غارهای زیبا سیویتا را بدون شک باید در لیست آرزوهای سفر خود قرار دهید. این غار در یکی از دهکده های ماتیرا، یکی از شهرهای میراث جهانی یونسکو، قرار دارد و می توانید حدس بزنید با منظره ای تاریخی مانند ماتیرا و اقامتگاهی مانند هتل غار سیویتا چه سفر خاص و حیرت آوری انتظارتان را می کشد. داخل اتاق های سیویتا نه تنها مانند غارهای طبیعی تزیین شده بلکه برای چیدمان آن از مبلمان عتیقه و آنتیک استفاده شده است و طراحی اتاق ها در کل به سبک گوتیک است. گذشته از روشنایی که داخل اتاق ها است، شمع نیز داخل اتاق ها قرار گرفته و فضایی رمانتیک داخل غار ایجاد کرده است.

 هتل غار سالا سیلور ماین، سوئد

معرفی هتل غارهای جذاب جهان
هتل غارهای جذاب جهان

بلیط هواپیما سوئد؛ 155 متر زیر خاک های کشور سوئد معدنی قدیمی قرار دارد که با تغییر کاربری جزو هتل غارهای زیبا برای اقامت تبدیل شده است. حیرت آورترین بخش این غار دریاچه های زیرزمینی است که به جذابیت غارها اضافه کرده است. دمای داخل غار به زور به 2 درجه می رسد اما مهمانان نگرانی به دل خود راه ندهند چون داخل اتاق ها گرم و تخت خواب هایش نرم است و پتوهای اضافه هم در اتاق ها قرار گرفته است تا مهمانان در صورت نیاز استفاده کنند.

هتل غار الکپ اوی، ترکیه

معرفی هتل غارهای جذاب جهان
هتل غارهای جذاب جهان

یکی دیگر از مرواریدهای پنهان کاپادوکیا، هتل غاری زیبا در همین منطقه( کاپادوکیا) ود راورگوپ با اتاق هایی زیبا لوکس است. روزانه در این هتل غار صبحانه محلی ترکیه به همراه زیتون، پنیر و نان تازه سرو می شود. قسمت خوب ماجرا این است که الکپ اوی دسترسی راحتی به کاپادوکیا دارد و مهمانان با صرف کمترین زمان به این منطقه رسیده و از جاذبه های آن بازدید می کنند. بد نیست بدانید که الکپ اوی به خرابه های کایاکاپی هم نزدیک است.

در ادامه می توانید با دورافتاده ترین هتل های دنیا آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید