هدایای مناسب گردشگران

اگر در جمع دوستان و یا خانواده خود جهانگردی دارید، حتما می دانید که خرید هدایایی مناسب برای این دست از افرادی که زندگی خود را در کوله پشتی خود بر دوش می کشند، چقدر دشوار است.

0
41
معرفی هدایای مناسب گردشگران
هدایای مناسب گردشگران
هدایای مناسب گردشگرانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 19Rating: 4.0هدایای مناسب گردشگران چه ویژگی هایی باید داشته باشند.هدایای مناسب گردشگران جالب است که اکثر گردشگران به جای هدایایی بزرگ و سنگین، به هدایایی سبک، کاربردی و قابل حمل نیاز دارند.

معرفی مواردی از هدایای مناسب گردشگران

اگر در جمع دوستان و یا خانواده خود جهانگردی دارید، حتما می دانید که خرید هدایایی مناسب برای این دست از افرادی که زندگی خود را در کوله پشتی خود بر دوش می کشند، چقدر دشوار است. شاید خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل و اقامتگاهی خوب برای این افراد، در اکثر مواقع هدیه مناسبی به حساب آید، اما برای تغییر هم که شده باشد بد نیست این بار او را با هدایایی درخور و مناسب غافلگیر کنید. حال شاید بپرسید که گردشگران به چه هدایایی نیاز دارند؟ در یک جمله می‌توان گفت که اکثر گردشگران به جای هدایایی بزرگ و سنگین، به هدایایی سبک، کاربردی و قابل حمل نیاز دارند. مطلب پیش رو به معرفی هدایایی با چنین خصوصیاتی اختصاص یافته تا شما را برای انتخاب بهترین و مناسب ترین هدیه برای عزیزان گردشگرانتان یاری رساند. پس با معرفی هدایای مناسب گردشگران همراه ما باشید.

بطری تصفیه آب

معرفی هدایای مناسب گردشگران
هدایای مناسب گردشگران

هر گردشگری که قصد دارد با رزرو آنلاین بلیط هواپیما به مقاصدی بین المللی سفر کند، حتما باید یکی از این بطری ها را به همراه خود داشته باشد، چراکه منابع آب برخی از کشورهای توسعه نیافته ممکن است تصفیه شده نباشد و سفر به این مناطق بدون آمادگی و داشتن تجهیزاتی از این قبیل پایان تلخی را به همراه داشته باشد. این بطری ها که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ساخته و با نام های لایف سیور یا لایف استرا روانه بازار شده اند، قادرند تا 99 درصد از انگل ها و باکتری های بیماری زای منابع آب ناسالم را تصفیه کرده و آبی آشامیدنی و پاکیزه، عاری از هر گونه بیماری به گردشگران عرضه کنند.

قفل چمدان یا کوله پشتی

اهمیت داشتن چنین ابزاری تا زمانی که اتفاقی ناگوار برای گردشگران نیوفتد، دست کم گرفته خواهد شد. این وسیله با طراحی ساده خود به خوبی از محتویات چمدان یا کوله پشتی شما محافظت کرده و از دسترسی راحت فرصت طلبان و سارقان به وسایل شما در طول سفر جلوگیری خواهد کرد.

گوش گیر

معرفی هدایای مناسب گردشگران
هدایای مناسب گردشگران

گردشگرانی که یک شب از سفر خود را در اقامتگاهی ارزان قیمت سپری کرده باشند، بر اهمیت همراه داشتن چنین وسیله کاربردی و ارزان قیمتی واقف اند. همان طور که از نام آن نیز مشخص است، این وسیله صرفا برای انجام یک کار طراحی شده است، اما همان یک کار را نیز به خوبی انجام می دهد. با قرار دادن گوش گیر در گوش های خود از شر صداهای مزاحم محیط در هنگام خواب، مطالعه و غیره راحت می شوید و آرامش را در سکوت مطلق بازخواهید یافت. اما توجه داشته باشید که در حین خرید چنین کالایی باید مواردی از قبیل جنس و کیفیت و راحتی محصول مدنظر قرار گرفته شود و کالایی کارآمد با قابلیت حذف حداکثری صدای محیط خریداری گردد.

✅ بازدید از مقاله آیا گردشگران زیاد عمر می‌کنند؟

ترازوی چمدان قابل حمل

هیچ چیز در فرودگاه بدتر از آن نیست که به بخش پذیرش چمدان مراجعه کنید و دریابید که باید مبلغ زیادی را بابت هزینه بار اضافی پرداخت کنید. ترازوی چمدان قابل حمل کالایی است کوچک اما کاربردی که گردشگران را در مدیریت وزن چمدان خود یاری کرده و از اتلاف بودجه سفر آن ها برای پرداخت بار اضافی جلوگیری می کند.

جامسواکی استریل کننده فرابنفش

معرفی هدایای مناسب گردشگران
هدایای مناسب گردشگران

شاید ندانید اما مسواک شما بسیار کثیف تر از چیزی است که به نظر می رسد. به گفته محققان بیش از صد میلیون نوع باکتری بیماری زا می توانند در مسواک شما رشد و تکثیر یابند و به عامل اصلی عفونت لثه و دندان های شما مبدل گردند. اهمیت حفظ و نگهداری مسواک در طول سفر و وقتی که از دستشویی مشترک استفاده می کنید، دو چندان می گردد. اگر کسی به مسواک شما دسترسی داشته باشد ممکن است بدلیل همراه نداشتن مسواک خود از مسواک شما استفاده کند و یا بنا بدلایلی نظیر دشمنی و حتی از روی شوخی، مسواک شما را با موادی آلوده سازد. اما اگر شما مسواک خود را قبل از استفاده به مدت کوتاهی در داخل جامسواکی استریل کننده فرابفش قرار دهید، دیگر نیازی نیست نگران آلودگی های احتمالی مسواک خود باشید، چراکه این جامسواکی قادر است ۹۹ درصد از ویروس ها و باکتری های مسواک شما را با تابش ۳۶۰ درجه نور فرابنفش خود نابود سازد. بی تردید همراه داشتن چنین وسیله ای از ضروریات سفر به حساب می آید و می تواند جزو هدایای مناسب گردشگران قرار گیرد.

پاور بانک

خاموش شدن بی موقع گوشی همیشه دردسر بزرگی بوده است، به خصوص زمانی که در سفر خود مشغول استفاده از گوگل مپ بوده و یا در حین عکاسی از صحنه ای زیبا باشید و هیچ منبع برقی در نزدیکی شما وجود نداشته باشد. اینجاست که اهمیت وجود پاور بانک برای گردشگران آشکار می گردد و این وسیله کاربردی را در فهرست هدایای مناسب گردشگران قرار می دهد. با پاور بانک در هر کجا که باشید دیگر نیازی نیست نگران خاموش شدن گوشی خود باشید، چراکه این محصول کاربردی و قابل حمل قادر است با هر بار شارژ شدن، گوشی شما را دست کم 4 مرتبه شارژ کند. فقط در حین خرید این وسیله به ظرفیت آن (که با واحد آمپر در کنار آن نوشته می شود) دقت کنید؛ هرچه پاور بانک از آمپر بیشتری برخوردار باشد، طبیعتا به تعداد بیشتری قادر خواهد بود که گوشی شما را شارژ کند.

در ادامه می توانید مقاله خواندنی شما جزو کدام گردشگران هستید؟ را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید