هزینه سفر هلسینکی همراه خرید بلیط هواپیما هلسینکی

0
254
هزینه های سفر و بلیط هواپیما به فنلاند
هزینه‌های سفر به هلسینکی و فنلاند
هزینه سفر هلسینکی همراه خرید بلیط هواپیما هلسینکیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 26Rating: 4.5هزینه‌های سفر به هلسینکی - چطور در یک کشور گران ارزان‌تر سفر کنیم؟خرید بلیط هواپیما به هلسینکی فنلاند. هزینه های سفر به فنلاند. هزینه رستوران در هلسینکی. هزینه حمل و نقل در هلسینکی. هزینه خورد و خوراک در هلسینکی

هزینه سفر هلسینکی همراه خرید بلیط هواپیما هلسینکی

فنلاند واقعاً یکی از کشور جذاب و خیره‌کننده است. کوه‌ها٬ آبشارها و قابل‌توجه‌ترین قسمت آن شفق‌های شمالی آن در زمستان است. همچنین اگر عاشق گردش در این کشور هستید فنلاند یکی از بهترین کشورها در اروپای میانه برای کشف طبیعت حیرت انگیزش است. برای ارزان‌ترین خرید بلیط هواپیما به هلسینکی می‌توانید به وبسایت سفرستان مراجعه کنید. فنلاند در هر فصلی چیزهای متفاوتی برای لذت بردن از آن وجود دارد.

اما به یاد داشته باشید که زمستان فنلاند بسیار سرد است و نکات ایمنی لازم جهت متعادل نگه‌داشتن دمای بدن خود را حتماً رعایت کنید.

یکی از بهترین جاهای کره زمین برای دیدن شفق قطبی

حقیقت ماجرا این است که فنلاند می‌تواند کشور گرانی باشد و بسیار از مردم از بازدید از این کشور منصرف می‌شوند؛ ولی ما به شما در این مقاله نکاتی خواهیم گفت تا از هزینه سفر شما کاسته شود و جزء آن دسته از مردم نباشید. اولین ترفند شما این خواهد بود که برای خرید ارزان بلیط هواپیما به هلسینکی بدون اتلاف وقت و سردرگمی به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

قیمت‌ها در این مقاله به یورو است و هر یورو در حال حاضر معادل ۵ هزار و ۷۰۰ تومان است.

اقامت

هزینه های سفر و بلیط هواپیما به فنلاند
هزینه‌های سفر به هلسینکی و فنلاند

خوابگاه‌های عمومی در فنلاند از ۲۵ تا ۴۵ یورو (۱۴۲/۸۵۰ تا ۱۹۹/۸۵۰ هزار تومان) است اما اتاق‌های خصوصی قیمتی بین ۸۵ تا ۸۰ یورو (۲۸۵ تا ۴۵۶ هزار تومان) است همچنین تعداد کمی از مسافرخانه‌ها دارای صبحانه و اینترنت رایگان هستند. کسانی که چادر همراه خود دارند می‌توانند در اردوگاه‌هایی که در سراسر شهرها وجود دارد اقامت داشته باشند. هتل‌های متوسط شهر برای هر شب اقامت از ۱۰۰ یورو (۵۷۰ هزار تومان) شروع خواهند شد؛ همچنین می‌توانید از آپارتمان‌ها و خانه‌ها استفاده کنید که معمولاً از شبی ۸۵ یورو (۳۵۳ هزار تومان) شروع می‌شود اما متوسط قیمت نزدیک به ۹۰ یورو (۵۱۰ هزار تومان) است.

خورد و خوراک

هزینه های سفر و بلیط هواپیما به فنلاند
هزینه‌های سفر به هلسینکی و فنلاند

بیشترین چیزهایی که می‌توانید با قیمت پایین پیدا کنید تقریباً ۸ تا ۱۴ یورو (۴۵ تا ۸۵ هزار تومان) غذاهایی مثل پیتزا٬ کباب و ساندویچ است. بیشتر رستوران‌ها در موقع ناهار پیشنهادهای ویژه‌ای ارائه می‌دهند که تقریباً نزدیک به ۱۲ یورو (۸۵ هزار تومان) می‌شود. یک پرس غذا در فست‌فود‌هایی مانند مک‌دونالد یا دیگر فست‌فودی‌ها تقریباً ۷ یورو (۳۱ هزار تومان) است. اگر قصد دارید خودتان برای غذا دست‌به‌کار شوید هزینه خرید مواد اولیه برای طبخ غذا تقریباً هفته‌ای بین ۸۵ تا ۱۲۵ یورو (۴۸۴ تا ۷۱۲ هزار تومان) است.

حمل‌ونقل

هزینه های سفر و بلیط هواپیما به فنلاند
هزینه‌های سفر به هلسینکی و فنلاند

هزینه خرید بلیط هواپیما به هلسینکی فنلاند حدود (۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان) است. کسانی که در فنلاند بودند بهترین راه برای رفت‌وآمد بین‌شهری را از طریق خط اتوبوس‌رانی را پیشنهاد کرده‌اند. بلیط‌های تک‌سفره برای سفر ۱۰۰ کیلومتری در اتوبوس‌های عادی ۱۹ یورو (۱۰۸ هزار تومان) است. اتوبوس‌های سریع‌السیر حدود ۲۸ یورو (۱۲۵ هزار تومان) هستند. اتوبوس‌های داخل شهری بین ۲.۵ تا ۳.۵ یورو (۱۴ تا ۲۰ هزار تومان) است. اگر علاقه‌مند به سفر با قطار هستید مسافرت از شهر هلسینکی به تامپره بین ۲۵ تا ۴۵ یورو (۱۴۲.۵۰۰ تا ۲۵۶ هزار تومان) هزینه خواهد داشت و قیمت بلیط یک‌طرفه به سمت سنت پترزبورگ روسیه حدود ۴۵ یورو (۲۵۶ هزار تومان) است. همچنین می‌توانید برای سفر در فنلاند دوچرخه اجاره کنید٬ اجاره هر دوچرخه برای یک روز بین ۱۵ تا ۲۵ یورو (۸۵ تا ۱۴۲.۵۰۰ هزار تومان) و برای یک هفته ۷۰ یورو (۳۹۹ هزار تومان) است.

گشت‌وگذار

هزینه های سفر و بلیط هواپیما به فنلاند
هزینه‌های سفر به هلسینکی و فنلاند

 خرید بلیط هواپیما به هلسینکی و گردش و تفریح در خیابان و جاذبه‌های تفریحی این شهر می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد. گردش در یک روز گردش در شهر هلسینکی فنلاند تقریباً ۲۵ یورو (۱۴۲.۵۰۰ هزار تومان) است. تورهایی که در لاپلند قرار دارند از ۱۲۵ یورو (۷۱۲ هزار تومان) شروع می‌شود. اگر تور چندروزه انتخاب کنید هزینه شما تا ۱۰۰۰ یورو (۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان) هم افزایش پیدا می‌کند. بیشتر موزه و مکان‌های دیدنی در این کشور بین ۵ تا ۱۵ یورو (۲۸ تا ۸۵ هزار تومان) هستند.

هزینه کل سفر شما خیلی خوش‌بینانه و ارزان در فنلاند ۱۲۰ یورو برای هرروز اقامت در این کشور است و اگر از همه امکانات باکیفیت بالا و گران‌تر استفاده کنید تا ۲۸۵ یورو هم افزایش می‌یابد.

چگونه از هزینه‌های سفر کم کنیم؟

          ۱. همان‌طور که گفته شد رستوران‌های زیادی در سطح شهر در زمان ناهار پیشنهادات ویژه قرار می‌دهند تقریباً بین ۸ تا ۱۲ یورو است. شما با می‌توانید با کمترین هزینه ممکن تمام غذاهای محلی را تجربه کنید.

          ۲. واقعاً قیمت هتل‌ها در این کشور گران است اما می‌توانید با استفاده از خوابگاه‌های عمومی و یا اشخاصی که در سایت‌های مختلف به‌صورت رایگان به دنبال یک هم‌خانه هستند استفاده کنید.

          ۳. برای سفر در کشور فنلاند می‌توانید از اپلیکیشن‌های مختلفی مانند world carpool و یا kyydit استفاده کنید که شما را به رانندگانی که به دنبال مسافر هستند متصل می‌کند این اپ‌ها به شما کمک می‌کنند تا از هزینه حمل‌ونقل شما در شهر کم شود و نسبت به قطار و اتوبوس ارزان‌تر و به‌صرفه‌تر است.

          ۴. ماه سپتامبر شاید فصل خیلی سردی برای مسافرت به فنلاند باشد اما در این زمان از سال به دلیل تخفیف‌های متعدد و قیمت‌های پایین آن می‌توانید از هزینه‌های سفر خود کم کنید.

          ۵. یکی از نکات خوب در کشورهای اروپایی تورهای پیاده رایگانی است که می‌توانید با یک جست‌وجوی کوچک در اینترنت مقر این تورها در شهر را پیدا کنید و به‌جای هزینه‌های اضافی برای تورهای گردشگری از تورهای رایگان استفاده کنید.

          ۶. طبق معمول برای گردش در شهرهای کشورهای اروپایی ما اپ اوبر را پیشنهاد می‌کنیم که هم می‌توانید به‌صورت دربست از تاکسی‌ها استفاده کنید و یا به‌صورت اشتراکی با دیگر مسافران از سفر در شهر لذت ببرید.

          ۷. ارزان‌ترین بلیط هواپیما به هلسینکی را از سفرستان بخرید.

برای خرید بلیط هواپیما به فنلاند به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان


به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به فنلاند ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید