هزینه سفر اندونزی

با بیش از 17 هزار جزیره رنگارنگ و دوست‌داشتنی، کشور اندونزی برای هر سلیقه‌ای سورپرایز خاصی دارد. از تماشای شن‌های سرد و سفید و آتشفشان‌های زمخت بالی گرفته تا پایتخت پر شور و حرارت آن یعنی شهر جاکارتا و دیگر نقاط مختلف، همگی بهانه‌های جذابی هستند که بر اساس آنها سالانه عده بسیار زیادی از گردشگران بلیط هواپیما اندونزی می‌خرند و راهی این سرزمین حیرت‌انگیز می‌شوند.

1
131
محاسبه هزینه سفر اندونزی
هزینه سفر اندونزی
هزینه سفر اندونزیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 19Rating: 3.5هزینه سفر اندونزی با جزایر رنگارنگ و دوست‌داشتنی - خرید بلیط هواپیما اندونزیهزینه سفر اندونزی : کشور اندونزی با بیش از 17 جزیره رنگارنگ برای هر سلیقه‌ای سورپرایز خاصی دارد. از تماشای شن‌های سرد و سفید و آتشفشان‌های زمخت بالی گرفته تا پایتخت پر شور و حرارت آن یعنی شهر جاکارتا و دیگر نقاط مختلف، همگی بهانه‌های جذابی هستند برای بلیط هواپیما اندونزی

هزینه سفر اندونزی

با بیش از 17 هزار جزیره رنگارنگ و دوست‌داشتنی، کشور اندونزی برای هر سلیقه‌ای سورپرایز خاصی دارد. از تماشای شن‌های سرد و سفید و آتشفشان‌های زمخت بالی گرفته تا پایتخت پر شور و حرارت آن یعنی شهر جاکارتا و دیگر نقاط مختلف، همگی بهانه‌های جذابی هستند که بر اساس آنها سالانه عده بسیار زیادی از گردشگران بلیط هواپیما اندونزی می‌خرند و راهی این سرزمین حیرت‌انگیز می‌شوند. در این بین، یکی از نکاتی که همیشه مد نظر گردشگران قرار می‌گیرد، کسب اطلاعات در مورد هزینه سفر به اندونزی می‌باشد. موضوعی که گاه به دغدغه‌ای برای خریداران بلیط هواپیما اندونزی تبدیل شده و عدم دسترسی به اطلاعات صحیح و مناسب باعث ایجاد برخی مشکلات می‌شود. ما در این مطلب می‌خواهیم باری از دوش شما برداریم و با ارائه توضیحاتی در مورد هزینه سفر به اندونزی، کار شما را برای خرید بلیط هواپیما اندونزی و سفر به این کشور کاملا راحت و آسوده کنیم.

هزینه اقامت در اندونزی

محاسبه هزینه اقامت در اندونزی
هزینه اقامت در اندونزی

ارزان‌ترین جا برای اقامت هنگام خرید بلیط هواپیما اندونزی جایی نیست جز خوابگاه‌های این کشور. در این مکان‌ها می‌توان با 120 هزار روپیه اندونزی اتاقی مناسب در اختیار گرفت. البته اگر به دنبال اتاق اختصاصی باشید، قیمت‌ها از 200 هزار روپیه آغاز می‌شود. اینترنت بی‌سیم رایگان و سرویس صبحانه جزو خدمات اولیه در تمامی هتل‌ها و اقامتگاه‌ها در اندونزی به حساب می‌آیند. جالب است بدانید که ارزان‌ترین هتل‌ها هم قیمت‌شان از 200 هزار روپیه به ازای هر شب آغاز می‌شود. اما کف قیمت هتل‌‌های گران و آپارتمان‌ها 400 هزار روپیه است.

هزینه خوردوخوراک در اندونزی

محاسبه هزینه خوردوخوراک در اندونزی
هزینه خوردوخوراک در اندونزی

غذاهای محلی در اندونزی فوق‌العاده ارزان هستند. اگر شما بلیط هواپیما اندونزی بخرید و مسافر این کشور شوید، فقط با 10 هزار روپیه می‌توانید غذاهای لذیذی در خیابان‌های آنجا میل کنید. همچنین بد نیست بدانید که رستوران‌های ارزان اندونزی هم با 14 هزار روپیه، غذای لذیذی برای مهمانان خود آماده می‌کنند. اما اگر به دنبال رستوران‌های با کیفیت‌تر باشید، باید هزینه‌ای بین 80 تا 125 هزار روپیه برای هر وعده خود در نظر بگیرید. ضمنا، فست فود در اندونزی حدودا 45 هزار روپیه بوده و قیمت حبوبات لازم برای یک هفته 300 تا 400 هزار روپیه می‌شود.

هزینه حمل‌ونقل در اندونزی

محاسبه هزینه حمل‌ونقل در اندونزی
هزینه حمل‌ونقل در اندونزی

از آنجایی که اندونزی مملو از جزایر مختلف است، کشتی‌ها نقش مهمی در حمل‌ونقل این کشور ایفا می‌کنند. جالب است بدانید که مثلا بلیط کشتی برای حرکت از شرق جاوه به غرب بالی 7 هزار روپیه می‌باشد و این هزینه برای ادامه سفر و رفتن به مکان‌‌های دیگر افزایش می‌یابد. همچنین اگر برنامه‌ای برای خرید بلیط هواپیما اندونزی دارید، بد نیست بدانید که بلیط اتوبوس یک مسیر هشت ساعته در این کشور 70 هزار روپیه است. البته شب‌ها هزینه اتوبوس بیشتر شده و همین مسیر با 130 هزار روپیه طی می‌شود.

به خاطر گستردگی وسایل حمل‌ونقل در اندونزی می‌توان نگاهی هم به سایر وسیله‌ها انداخت. در این بین، مسلما عده زیادی از افرادی که بلیط هواپیما اندونزی می‌خرند، دوست دارند که از هزینه قطار در این کشور آگاه شوند. این هزینه بین 98 تا 165 هزار روپیه بوده و تا حدی معقول به نظر می‌رسد. همچنین، هزینه اجاره موتورسیکلت و خودرو برای یک روز به ترتیب حدود 100 و 300 هزار روپیه می‌باشد.

هزینه تماشای آثار دیدنی

خرید بلیط هواپیما اندونزی
بلیط هواپیما اندونزی

آثار دیدنی اندونزی هم همانند اقامتگاه‌ها، خوردوخوراک و حمل‌ونقل آن، با هزینه اندکی در اختیار شما قرار خواهند گرفت. برای مثال بلیط ورودیه پارک ملی برومو تنگر سمرو فقط 220 هزار روپیه است. اغلب موزه‌‌ها و معابد را هم با 10 تا 50 هزار روپیه می‌توان تماشا کرد. اگر می‌خواهید که لذت بیشتری از خرید بلیط هواپیما اندونزی ببرید، بهتر است در یکی از تورهای گردشگری آنجا شرکت کنید. تورهای روزانه‌ای که 350 تا 500 هزار روپیه از شما خواهند طلبید.

هزینه اینترنت در اندونزی

محاسبه هزینه اینترنت در اندونزی
هزینه اینترنت در اندونزی

هر چند که لقب سریع‌ترین یا امن‌ترین اینترنت شرق آسیا را نمی‌توان به اینترنت اندونزی داد اما این کشور در عرصه تکنولوژی‌های مخابراتی وضعیت خوبی داشته و اینترنت در اغلب مکان‌‌ها در دسترس است. هزینه مربوط به اینترنت در کافه‌‌ها بسیار ارزان بوده و هر دقیقه استفاده از آن حدود 200 روپیه است. البته اکثر اقامتگاه‌ها سرویس اینترنت بی‌سیم رایگان به مهمانان خود ارائه می‌دهند و هنگام خرید بلیط هواپیما اندونزی نیازی به نگرانی در این مورد نیست.

سایر هزینه‌‌های سفر به اندونزی

خرید بلیط هواپیما اندونزی
بلیط هواپیما اندونزی

همیشه در هر مسافرتی هزینه‌هایی به وجود می‌آید که اصلا هیچ برنامه‌ای برای آنها از قبل در نظر گرفته نشده بود. افراد با تجربه در خرید بلیط هواپیما اندونزی و سفر به این کشور، هزینه این سفر را روزانه 400 تا 550 هزار روپیه عنوان می‌کنند. اما به باور آنها، بهتر است 40 تا 70 روپیه به ازای هر روز هم برای هزینه‌‌های پیش‌بینی‌نشده در نظر گرفت. بدین‌ترتیب دیگر هیچ هزینه اضافی نمی‌تواند شما را در سفر به اندونزی غافلگیر کند.

خرید بلیط هواپیما اندونزی
بلیط هواپیما اندونزی

نکته آخر در مورد هزینه سفر به اندونزی این است که همزمان با خرید بلیط هواپیما اندونزی بهتر است راه‌های چانه زدن و تخفیف گرفتن را به خوبی یاد بگیرید. چراکه قیمت هیچ یک از اجناس در اندونزی واقعی بیان نمی‌شود. پس بهتر است به خوبی با فروشنده‌‌ها چانه بزنید تا تخفیفات فراوانی از آنها بگیرید. حال با توجه به پایین بودن قیمت‌ها، مهیا بودن بساط تخفیف گرفتن و همچنین امکان خرید بلیط هواپیما ارزان اندونزی از سفرستان، به نظر می‌رسد که سفر به اندونزی با را می‌توان با هزینه‌ای بسیار پایین و لذت بالا انجام داد و خاطرات فراوانی برای خود ساخت.

برای خرید بلیط هواپیما اندونزی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید