هزینه سفر بارسلونا همراه خرید بلیط هواپیما بارسلونا

0
466
هزینه های سفر و خرید بلیط هواپیما به بارسلونا
هزینه‌های سفر به بارسلونا
هزینه سفر بارسلونا همراه خرید بلیط هواپیما بارسلوناReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 9Rating: 4.5هزینه سفر به بارسلونا - هزینه خورد و خوراک، حمل و نقل، خرید بلیط هواپیما و اقامت در این شهرخرید بلیط هواپیما به بارسلونا. زندگی در بارسلونا. هزینه سفر به بارسلونا از ایران. شهر بارسلونا اسپانیا مناطق دیدنی. قیمت بلیط ارزان هواپیما به بارسلونا

هزینه سفر بارسلونا همراه خرید بلیط هواپیما بارسلونا

بارسلونا دومین شهر بزرگ کشور اسپانیا است و یکی از گردشگری مقصد در این کشور است. بارسلونا برای هر قشر از مردم در هر سنی چیزی برای ارائه دارد.

برای خرید بلیط هواپیما به بارسلونا به وبسایت یا اپلیکیشن سفرستان مراجعه کنید. در ضمن قیمت هر یورو در این مقاله ۵ هزار و ۷۰۰ تومان است.

یکی از عجیب‌ترین و زیباترین کلیساهای جهان

شهرهای مناسب سفر خانوادگی در اروپا

هزینه‌های اقامت

هزینه های سفر و خرید بلیط هواپیما به بارسلونا
هزینه‌های اقامت در بارسلونا

مسافرخانه یا خوابگاه‌ها

قیمت خوابگاه‌ها خیلی متفاوت هستند که از ۱۰ یورو (۵۷ هزار تومان) شروع می‌شود اما میانگین قیمت این خوابگاه‌ها بین ۲۰ تا ۳۰ یورو (۱۱۴ تا ۱۷۱ هزار تومان) است. خوابگاه‌های خیلی خوب و تمیز با قیمت ۳۰ یورو هستند. اتاق‌های خصوصی ۵۵ یورو (۳۱۳ هزار تومان) برای هر شب اقامت قیمت دارند در این مسافرخانه‌ها اینترنت و صبحانه رایگان است. اگر به‌صورت گروهی سفر می‌کنید و دوست دارید در چادر باشید در اطراف شهر اردوگاه‌هایی هستند تقریباً ۱۵ کیلومتر نسبت به مرکز شهر دورتر هستند که قیمتی بین ۵ تا ۱۵ یورو (۲۸ تا ۸۵ هزار تومان) است.

هتل و مسافرخانه‌ها

هزینه های سفر و خرید بلیط هواپیما به بارسلونا
هتل و مسافرخانه‌ها

هتل‌ها در بارسلونا با قیمت‌های بسیار بالایی سرویس ارائه می‌دهند و مقداری نسبت به مرکز شهر دور هستند. هتل‌های دوخوابه از ۶۰ یورو (۳۴۲ هزار تومان) و بیشتر هستند. متأسفانه اجاره آپارتمان‌ها در airbnb هم گران است و در کم کردن هزینه شما کمک نمی‌کند. خانه‌هایی که به‌صورت مشترک با صاحب‌خانه است از شبی ۳۰ یورو (۱۷۱ هزار تومان) شروع می‌شود درحالی‌که آپارتمان‌های خصوصی شبی نزدیک به شبی ۱۲۰ یورو (۶۸۴ هزار تومان) هستند. در کل هتل‌ها و خوابگاه‌ها گزینه‌های بهتری برای اقامت در بارسلونا هستند و همچنین خرید بلیط هواپیما از وبسایت سفرستان به شما در کم کردن هزینه‌ها کمک می‌کند.

هزینه‌های خورد و خوراک

هزینه های سفر و خرید بلیط هواپیما به بارسلونا
هزینه‌های خورد و خوراک در بارسلونا

شما می‌توانید در بارسلونا می‌توانید هم تاپاس که یک نوع غذای اسپانیایی است که با خرید بلیط هواپیما به بارسلونا این غذا را میل کنید و یا از دیگر غذاهای کافه و بارها لذت ببرید که بین ۶ تا ۱۳ یورو (۳۴ تا ۷۴ هزار تومان) است. رستوران‌های باکیفیت در بارسلونا تقریباً ۲۵ یورو (۱۴۲ هزار تومان) هزینه هر وعده غذایی شما می‌شود. غذاهای فست‌فودی مثل مک‌دونالد و… تقریباً ۷ یورو (۴۰ هزار تومان) است.

هزینه‌های حمل‌ونقل

پس از خرید بلیط هواپیما به بارسلونا و سفر به این شهر شما می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی‌ای که در سطح شهر وجود دارد استفاده کنید و در شهر بارسلونا سفر کنید.

هزینه های سفر و خرید بلیط هواپیما به بارسلونا
هزینه‌های حمل‌ونقل در بارسلونا

بلیط مترو و اتوبوس برای هر سفر ۲.۱۵ یورو (۱۲ هزار تومان) است. با خرید ۱۰ پک بلیط‌ها می‌توانید مقداری در هزینه‌های حمل‌ونقل عمومی صرفه‌جویی شود قیمت این پک ۹.۹۵ یورو (۵۶ هزار تومان) است. بلیط‌های نامحدود ۲ تا ۵ روزه هم می‌تواند پیشنهاد به‌صرفه‌ای باشد این بلیط‌ها از روزی ۱۴ تا ۳۲ یورو (۸۰ تا ۱۸۲ هزار تومان) هستند. به‌صرفه‌ترین راه برای سفرهای درون‌شهری ارزان پیاده‌روی است در مرکز جاذبه‌های بسیار زیادی برای دیدن دارد همچنین می‌توانید دوچرخه اجاره کنید تقریباً روزی ۱۲ یورو (۶۸ هزار تومان) است٬ اگر هتلی که در آن اقامت دارید این امکان سرویس را داشته باشد اجاره دوچرخه برای شما که در آن هتل اقامت دارید تقریباً ۲ یورو (۱۴ هزار تومان) تمام می‌شود.

ارزان سفر کنیم

هزینه های سفر و خرید بلیط هواپیما به بارسلونا
در بارسلون ارزان سفر کنیم

شما می‌توانید با خرید از وبسایت و یا اپلیکیشن سفرستان بلیط هواپیما به بارسلونا را ارزان‌تر تهیه کنید. همچنین اگر در خوابگاه‌های بارسلونا اقامت داشته باشید٬ به رستوران‌های گران نروید٬ خودتان وعده‌های غذایی‌تان را حاضر کنید٬ از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و اصلاً به‌صورت پیاده در شهر سفر کنید می‌توانید قیمت هزینه روزانه خود را به ۵۰ یورو (۲۸۵ هزار تومان) و یا کمتر کاهش دهید.

چند راه برای سفری ارزان به بارسلونا

۱. کارتی به نام کارت بارسلونا تهیه کنید که به شما تخفیفاتی در استفاده حمل‌ونقل عمومی٬ و انواع تخفیف‌ها برای موزه٬ خرید از فروشگاه‌ها و رستوران‌های توریستی ارائه می‌دهد.

۲. تورهای دوچرخه‌سواری رایگانی در سطح شهر بارسلونا برای گردشگران هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۲ بعدازظهر آماده هستند. این تور ۳ ساعت طول می‌کشد و تقریباً تمامی جاذبه‌های شهر را به شما نشان می‌دهند.

هزینه های سفر و خرید بلیط هواپیما به بارسلونا
چند راه برای سفری ارزان به بارسلونا

۳. خرید از فروشگاه‌های محلی می‌تواند به شما کمک کند تا هم از محصولات محلی شهر استفاده کنید و هم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

۴. بازدید از جاذبه‌های گردشگری رایگان هم یکی از راه‌هایی است که به شما کمک می‌کند تا از هزینه سفر به بارسلونا کاسته شود. تمامی موزه‌های شهر بارسلونا در اولین یکشنبه هر ماه رایگان هستند همچنین موزه تاریخ شهر در بعدازظهر شنبه اول هر ماه رایگان است. این موزه برای گروهی از دانش آموزان در بعدازظهر چهارشنبه‌ها رایگان است و بعضی‌ها هم بعد از ساعت ۳ در روزهای یکشنبه بازدید برای عموم رایگان اعلام می‌شود.

۵. خرید بلیط هواپیما به بارسلونا از اپلیکیشن سفرستان و یا وبسایت سفرستان به شما در خرید بلیط‌های ارزان‌تر کمک می‌کند.

برای خرید بلیط هواپیما به بارسلونا به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان


به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به بارسلونا ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید