هزینه سفر بالی

برای کسی که تجربه خرید بلیط هواپیما بالی را داشته است، فقط شنیدن نام این جزیره کافیست تا تصویری از بهشت در افکار او نقش ببندد. بالی فراتر از یک جزیره زیباست. حال‌وهوای دلنشین، فضای استوایی، تراس‌های سرسبز شالیزارها، آبشارهای برج‌مانند و ویلاهایی لاکچری فقط گوشه کوچکی از زیبایی‌های بی‌نظیر بالی را سر و شکل می‌دهند.

0
544
محاسبه هزینه سفر بالی
هزینه سفر بالی
هزینه سفر بالیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 18Rating: 4.5هزینه سفر بالی و بازدید از زیبایی‌ها و جاذبه های بی‌نظیرکشور اندونزی.هزینه سفر بالی در ادامه به طور کامل برآورد شده است فقط شنیدن نام این جزیره کافیست تا تصویری از بهشت در افکار او نقش ببندد.

معرفی کامل هزینه سفر بالی

بالی یک جزیره کوچک و زیبا در جهان است که با عنوان بزرگترین مجمع الجزایر جهان یعنی در کشور اندونزی شناخته می شود. این جزیره دو اقیانوس آرام و هند را به هم ‏پیوند داده و در نتیجه این پیوند از آب و هوای بسیار متفاوتی برخوردار گردیده است. از این رو همانند بسیاری از جزایر دیگر اندونزی، ‏دنیای مخصوص به خودش را دارد. برای کسی که تجربه رزرو بلیط هواپیما بالی را داشته است، فقط شنیدن نام این جزیره کافیست تا تصویری از بهشت در افکار او نقش ببندد. بالی فراتر از یک جزیره زیباست. حال‌وهوای دلنشین، فضای استوایی، تراس‌های سرسبز شالیزارها، آبشارهای برج‌مانند و ویلاهای لاکچری فقط گوشه کوچکی از زیبایی‌های بی‌نظیر بالی را سر و شکل می‌دهند. در کل، نباید انتظار داشت که کسی مخالف خرید بلیط هواپیما بالی باشد. اما گهگاه، عدم آگاهی از هزینه سفر به بالی مانع بزرگی برای تجربه خاطرات به یاد ماندنی در این مجمع‌الجزایر می‌شود. از این رو، مسلما در اختیار داشتن مطلبی که بیانگر هزینه‌های سفر به بالی باشد، بسیار مفید و کاربردی خواهد بود. مطلب حاضر با تمرکز بر این موضوع، بخش مهمی از هزینه‌های سفر به بالی را شرح می‌دهد. در ادامه مطلب هزینه سفر بالی را مطالعه کنید و سپس با برنامه‌ریزی دقیق و حساب‌شده به سراغ سفری دوست‌داشتنی بروید.

هزینه اقامت در بالی

محاسبه هزینه اقامت در بالی
هزینه اقامت در بالی

برای اقامت ارزان در بالی هیچ مشکلی نخواهید داشت. چراکه این شهر پر از هتل‌ها و خوابگاه‌های ارزان‌قیمت است که با پرداخت 10 تا 50 دلار به ازای هر شب می‌توان، بهترین موارد را انتخاب و اقامت آسوده‌ای داشت. اما اگر قصد اقامت در هتل‌هایی با قیمت متوسط یا گران را داشتید، بهتر است بدانید که هتل‌های 3 ستاره بالی را با 30 تا 60 و هتل‌های 4 و 5 ستاره را با 70 تا 150 دلار می‌توان در اختیار داشت. ضمنا، هزینه اقامت در هتل‌های لاکچری هم بین 150 تا 350 دلار است.

البته عده زیادی از کسانی که مسافرتی راحت و آسوده انتخاب می‌کنند، علاقه خاصی به اقامت در ویلاهای دوست‌داشتنی این جزیره دارند. این ویلاها انواع مختلف داشته و هزینه اقامت در آنها هم متفاوت است. برای مثال، ویلاهای یک و دوخوابه را با 100 تا 200 دلار می‌توان اجاره کرد. همچنین ویلاهای دو تا چهارخوابه با 200 تا 400 دلار در اختیار شما خواهند بود. اما آن دست ویلاهایی که فوق‌العاده لوکس و رویایی هستند هزینه‌ای 400 تا 3000 دلاری از شما طلب خواهند کرد.

هزینه خوردوخوراک در بالی

محاسبه هزینه خورد و خوراک در بالی
هزینه خورد و خوراک در بالی

گستره عظیمی از غذاهای لذیذ و خوش‌طعم در بالی در دسترس شما خواهد بود. غذاهایی که اتفاقا قیمت بسیار خوب و معقولی هم دارند. برای مثال، غذاخوری‌های خیابانی و رستوران‌های ارزان بالی فقط با 1.5 تا 2.5 دلار، غذاهای لذت‌بخشی برای مهمانان خود سرو می‌کنند. جالب است بدانید که قیمت هر وعده غذا در رستوران‌های متوسط و پیتزافروشی‌ها هم 3.5 تا 6 دلار است. رستوران‌های خوب نیز با 10 تا 20 دلار، غذاهای و سرویس‌های مناسبی به مهمانان خود ارائه می‌دهند. اما قیمت هر وعده غذا در رستوران‌های عالی بین 30 تا 50 دلار است.

هزینه حمل‌ونقل در بالی

محاسبه هزینه حمل‌ونقل در بالی
هزینه حمل‌ونقل در بالی

گزینه‌های مختلفی برای حمل‌ونقل در بالی در اختیار شما خواهند بود. یکی از بهترین گزینه‌ها اجاره خودرو همراه با راننده به مدت 8 تا 10 ساعت است که هزینه‌ای 45 تا 65 دلاری در پی دارد. همچنین با 3 تا 12 دلار می‌توان یک روز اسکوتر اجاره کرد و با آن جابجا شد. بسیاری از اهالی و مسافران بالی، مناسب‌ترین گزینه برای حمل‌ونقل در این جزیره را موتورسیکلت می‌دانند که هزینه اجاره آن برای یک هفته 20 تا 30 دلار می‌شود.

همچنین در مورد هزینه سوار شدن به تاکسی‌ها هم بهتر است بدانید که محاسبه کرایه تاکسی دو شیوه معمول در بالی دارد. در شیوه اول به ازای هر متر جابجایی باید 0.5 دلار به راننده پرداخت کرد. اما شیوه دوم بر اساس زمان بوده و در آن به ازای هر نیم ساعت استفاده از تاکسی باید 10 دلار به راننده آن داد. ضمنا، گزینه مناسب دیگر هم استفاده از اپلیکیشن‌های حمل‌ونقل است که باعث کاهش شدید هزینه جابجایی در بالی می‌شود.

✅ بازدید از مقاله هزینه سفر اندونزی

هزینه بازدید از آثار دیدنی

محاسبه هزینه سفر بالی
هزینه سفر بالی

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، سفر به بالی مسافر این جزیره را با انبوهی از دیدنی‌ها رو به رو می‌کند. دیدنی‌هایی که اکثرا هم در قالب طبیعت بوده و تماشای آنها رایگان است. البته فقط چند نمونه از مکان‌هایی که شهرت جهانی به دست آورده‌اند مبلغ بسیار اندکی به‌عنوان ورودیه از شما دریافت خواهند کرد. برای مثال شالیزار تگالالانگ 1.10 دلار از شما ورودیه اخذ خواهد کرد که هزینه بسیار اندکی است. اکثر معابد زیبای بالی هم بلیطی به قیمت 1 تا 2 دلار دارند.

هزینه خرید و تفریح در بالی

محاسبه هزینه تفریح در بالی
هزینه تفریح در بالی

بالی بهشتی برای عاشقان غواصی اسکوبا است. بنابراین اگر شما طرفداران این ورزش هستید، سفر به بالی به یک باید برایتان تبدیل می‌شود. جالب است بدانید که هزینه کلی غواصی برای دو بار به همراه ناهار، حمل‌ونقل و برخورداری از تجهیزات، حدود 110 تا 120 دلار است. هزینه‌ای که با پرداخت آن می‌توان دنیای زیر آب را از نزدیک تماشا و کشف کرد. در مورد خرید از فروشگاه‌های بالی هم بهتر است بدانید که اجناس این جزیره را با قیمت بسیار ارزانی می‌توان خرید، به شرط اینکه در چانه‌زنی و تخفیف گرفتن از فروشنده‌ها ماهر باشید.

قیمت سیم کارت در بالی

خرید بلیط هواپیما بالی
بلیط هواپیما بالی

حتما وقتی مسافر این مجمع‌الجزایر شگفت‌انگیز شدید، سیم کارتی تهیه کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید. برای این کار باید هزینه‌ای معادل 3 تا 7 دلار را پرداخت کنید. ضمنا، هزینه اینترنت در بالی بسیار پایین بوده و چیزی در حدود 0.01 دلار به ازای هر دقیقه است. البته اینترنت بالی را نمی‌توان پرسرعت‌ترین اینترنت در مقایسه با اینترنت سایر شهرهای شرق آسیا دانست اما به هر حال وضعیت خوبی داشته و در نقاط مختلفی می‌توان به آن دسترسی داشت.

خرید تور بالی
تور بالی

تجربیات و تحقیقات ما از خرید بلیط هواپیما بالی و سفر به این مکان جذاب و به یاد ماندنی، بیانگر این مساله هستند که بالی مقصد ایده‌آلی چه از لحاظ زیبایی‌های گردشگری و چه از حیث هزینه‌های سفر می‌باشد. نقطه جالب در مورد سفر به بالی هم این می‌تواند باشد که با توجه به امکان خرید بلیط هواپیما ارزان بالی از سفرستان، هزینه انجام پرواز خارجی به بالی هم بسیار پایین می‌آید. در نتیجه، سفری ارزان و خاطره‌انگیز برای هر کسی رقم می‌خورد. در ادامه می توانید هزینه سفر دبی را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید