هزینه سفر بروکسل همراه خرید بلیط هواپیما بروکسل

2
328
خرید بلیط هواپیما به بروکسل در بلژیک
هزینه‌های سفر به بروکسل
هزینه سفر بروکسل همراه خرید بلیط هواپیما بروکسلReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 25Rating: 4.5هزینه سفر به بروکسل - خرید بلیط هواپیما، خورد و خوراک، اقامت و حمل‌ونقل در بروکسلخرید بلیط هواپیما به بروکسل. هزینه های سفر به بروکسل. هزینه حمل و نقل در بروکسل. هزینه خورد و خوراک در بروکسل. هزینه هتل و اقامت در بروکسل قیمت بلیط هواپیما

هزینه سفر بروکسل همراه خرید بلیط هواپیما بروکسل

بلژیک یکی از کشورهای زیبای اروپا و پایتخت آن شهر زیبای بروکسل است. اگر تابه‌حال بلیط هواپیما به بروکسل نخریده‌اید، پیشنهاد می‌شود که یک‌بار هم که شده بلیط هواپیما به بروکسل خریداری کنید و از این شهر بازدید کنید. بروکسل بزرگ‌ترین شهر در بلژیک و محل قرار گرفتن پارلمان اتحادیه اروپا است. این شهر همچنین یک مرکز تجاری مهم در اروپاست و این بدان معنی است که زیستن در این شهر و خرج و مخارج آن بسیار گران است. تا جایی که این شهر محل زندگی بسیاری از مردم ثروتمند و تاجران مختلف است. جاذبه‌های این شهر در قسمت پرهزینه آن قرار دارند و شما در صورت خریداری بلیط هواپیما به بروکسل حتماً مطمئن باشید که پول کافی به همراه داشته باشید؛

اما در این مطلب تمامی نرخ‌های قیمت اقامت چندروزه در این شهر برای شما توضیح داده می‌شود تا اگر قصد سفر به این شهر زیبا را دارید با توجه به بودجه موجودتان بتوانید یک سفر خاطره‌انگیز و خوب را به همراه خانواده و یا دوستانتان تجربه کنید.

مگر در این فستیوال‌ها چه چیز جالبی وجود دارد؟

دیدنی های کشور بلژیک

خرید بلیط هواپیما به بروکسل در بلژیک
هزینه‌های سفر به بروکسل

با ما همراه باشید که در ادامه مطلب هزینه‌های لازم با هر بودجه‌ای برای اقامت و سفر به بروکسل برای شما توضیح داده‌شده است.

هزینه بلیط هواپیما به بروکسل

برای سفر به بروکسل باید بلیط هواپیما تهیه کرده و آماده سفر به این شهر باشید. برای این کار بهتر است که بلیط هواپیمای رفت‌وبرگشت تهیه کنید. قیمت بلیط هواپیمای رفت‌وبرگشت به مقصد بروکسل، با توجه به زمان خریداری بلیط و ایرلاینی که با آن سفر خود را انجام می‌دهید متغیر است؛ اما بازه قیمت‌های بلیط هواپیمای ارزان‌قیمت به مقصد بروکسل از 280 یورو تا 480 یورو است. برای مثال ایرلاین پگاسوس (Pegasus) بلیط رفت‌وبرگشت را با قیمت 275 یورو نیز به فروش رسانده است و ایرلاینی همانند ایروفلات (Aeroflot) روسیه بلیط هواپیمای رفت‌وبرگشت تهران-بروکسل را با قیمت 344 یورو به فروش رسانده است.

هزینه مکان‌های دیدنی، جاذبه‌ها و موزه‌های بروکسل

موزه سلطنتی هنر بلژیک: 8 یورو

موزه آلات موسیقی: 8 یورو

موزه هورتا (Horta Museum): 8 یورو

اتومیوم/ اروپای کوچک (Atomium/Mini-Europe): 11 یورو فقط برای اتومیوم، 23.60 یورو برای بازدید از هر دو آن‌ها

موزه ماگریت (Magritte Museum): 8 یورو

موزه موف (Moof Museum): 10 یورو

موزه سلطنتی تاریخ ارتش و سربازی: رایگان

مرکز بازدیدکنندگان پارلمان اتحادیه اروپا: رایگان

تورهای پیاده: رایگان (البته باید به تورگایدها انعامی حدود 5 یورو بدهید) تا 25 یورو

هزینه‌های حمل‌ونقل در بروکسل

هزینه‌های حمل‌ونقل کمی گران‌تر می‌شود، زمانی که بلیط را داخل مترو، تراموا (واگن برقی) و یا اتوبوس خریداری می‌کنید. سیستم حمل‌ونقل برای تمامی وسایل حمل‌ونقل عمومی بر اساس یک نوع بلیط MOBIB است که کارت‌های MOBIB از دستگاه‌های مخصوص فروش بلیط و یا در هنگام سوارشدن خریداری کرد. امکان خریداری بلیط‌های تک‌گانه نیز وجود دارد.

کارت بروکسل شامل استفاده نامحدود از وسایل حمل‌ونقل عمومی و ورود به چندین مکان دیدنی می‌شود که آن‌ها را می‌توان به مدت 24/48/72 ساعته خریداری کرد که قیمت آن‌ها به ترتیب 22/29/35 یورو است.

بلیط تک‌گانه یک‌ساعته:

هزینه یک‌بار سوارشدن (خریداری بلیط در خارج از وسیله): 2.10 یورو

هزینه یک‌بار سوارشدن (خریداری بلیط در داخل وسیله): 2.50 یورو

هزینه 5 بار سوارشدن: 8 یورو

هزینه 10 بار سوارشدن: 14 یورو

بلیط‌های نامحدود:

24 ساعته: 7.50 یورو

48 ساعته: 14 یورو

72 ساعته: 18 یورو

هزینه رفت‌وآمد از فرودگاه توسط وسایل حمل‌ونقل عمومی: اگر بلیط در خارج از وسیله خریداری شود 4.50 یورو و اگر در داخل وسیله خریداری شود 6 یورو

هزینه تاکسی از مرکز شهر بروکسل به فرودگاه: 45 یورو

هزینه دوچرخه‌های اجاره‌ای: روزانه 1.60 یورو، هفتگی 7.65 یورو

هزینه خوردوخوراک و رستوران‌ها در بروکسل

 اگر بلیط هواپیما به بروکسل تهیه کنید، خواهید دید که مزه بین‌المللی بروکسل به این معنی است که رستوران‌هایی را دارا است که با هر سلیقه‌ای جور دربیاید. غذاهای دریایی در کشور بلژیک و در شهر بروکسل بسیار مشهور است و همچنین به علت این‌که این کشور در گذشته در افریقا دارای مستعمره بود، می‌توان در این شهر آشپزی آفریقایی را نیز یافت. البته غذاهای فرانسوی نیز به‌راحتی در این کشور پیدا می‌شود. فقط مطمئن باشید که پول کافی برای پرداخت هزینه رستوران‌ها داشته باشید.

رستوران‌های بروکسل را از نظر قیمت می‌توان به دسته‌های زیر طبقه‌بندی کرد.

گران‌قیمت: بیش از 80 یورو

رستوران‌های معمولی: 30 یورو تا 80 یورو

رستوران‌های ارزان‌قیمت: تا 30 یورو

هزینه اقامت و هتل‌ها در بروکسل

خرید بلیط هواپیما به بروکسل در بلژیک
اقامت و هتل‌ها در بروکسل

اگر بلیط هواپیما به بروکسل خریده‌اید و قصد دارید که چند روزی را در این شهر زیبا سپری کنید، باید بدانید که اصلاً نیاز به نگرانی از نظر اقامت در این شهر ندارید. به این دلیل که این شهر دارای هتل‌ها و مسافرخانه‌هایی بسیار عالی برای هر بودجه و هر سلیقه‌ای است و بودجه شما هر طور که باشد می‌توانید یک اقامت به‌یادماندنی را در این شهر تجربه کنید.

خرید بلیط هواپیما به بروکسل در بلژیک
اقامت و هتل‌ها در بروکسل

اگر بودجه مسافرتی شما زیاد بوده و خواستار اقامت در هتل‌های لاکچری را دارید باید بدانید که بازه قیمت‌های هتل‌های 5 ستاره و لاکچری بروکسل از 170 یورو تا 500 یورو است.

خرید بلیط هواپیما به بروکسل در بلژیک
اقامت و هتل‌ها در بروکسل

هزینه هتل‌های معمولی در این شهر نیز 70 یورو الی 150 یورو است.

اما اگر خواستار اقامت در مسافرخانه‌ها و خرج کمتر هستید باید بدانید که بروکسل مسافرخانه‌هایی تمیز و عالی را نیز داراست که به‌راحتی می‌توانید در این مکان‌ها اقامت گزینید. هزینه مسافرخانه‌های بروکسل 18 یورو الی 39 یورو است که این قیمت‌ها برای اتاق‌هایی با چندین تخت است که باید اتاق را با افراد دیگر تقسیم کنید. در آخر هفته‌ها نیز هزینه مسافرخانه‌ها افزایش می‌یابد و اگر بخواهید اتاق خصوصی بگیرید باید 60 یورو الی 100 یورو خرج کنید.

خرید بلیط هواپیما به بروکسل در بلژیک
اقامت و هتل‌ها در بروکسل

در این شهر آپارتمان‌های اجاره‌ای نیز وجود دارد که هزینه آن‌ها به ازای هر شب 40 یورو تا 100 یورو است.

خرید بلیط هواپیما به بروکسل در بلژیک
اقامت و هتل‌ها در بروکسل

با توجه به مطالب گفته‌شده می‌توانید مطمئن باشید که با خریداری بلیط هواپیما و اقامت چندروزه در این شهر، با هر بودجه‌ای که دارا هستید خواهید توانست یک سفر خوش‌آیند را در این شهر زیبا تجربه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما به بلژیک به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
thesavvybackpacker.com
hotellook.com
worldtravelguide.net
jetcost.ie

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به بلژیک ، برای دیدن کلیک کنید.

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید