هزینه سفر مادرید همراه خرید بلیط هواپیما مادرید

0
234
خرید بلیط هواپیما به مادرید
هزینه سفر به مادرید
هزینه سفر مادرید همراه خرید بلیط هواپیما مادریدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 15Rating: 4.5هزینه سفر به مادرید - هزینه خورد و خوراک، حمل و نقل، خرید بلیط هواپیما و اقامت در این شهرخرید بلیط هواپیما به مادرید. زندگی در مادرید. هزینه سفر به مادرید از ایران. شهر مادرید اسپانیا مناطق دیدنی. قیمت بلیط ارزان هواپیما به مادرید

هزینه سفر مادرید همراه خرید بلیط هواپیما مادرید

مادرید پایتخت کشور اسپانیا و همچنین بزرگ‌ترین شهر اسپانیا. با اینکه شهر مادرید دارای زیرساخت‌های بسیار مدرنی است اما دارای بافت‌های تاریخی و محله‌های قدیمی هم هست. مطمئن باشید در مادرید بهترین غذاها٬ مدها پیدا می‌کنید و شب‌زنده داری را یاد می‌گیرید. خون گرمی مردم محلی و مهمان‌نوازی آن‌ها و غذاهای لذیذ آن‌ها باعث می‌شود که شما طولانی‌ترین شب‌زنده‌داری‌های عمرتان را داشته باشید.

برای خرید بلیط هواپیما به مادرید به وبسایت سفرستان و یا اپلیکیشن سفرستان مراجعه کنید. ارزش هر یورو در این مقاله معادل ۵ هزار و ۷۰۰ تومان است.

دیدنی‌های جالب مادرید اسپانیا

بهترین جاهایی که در اسپانیا روی زمین می‌نشینید

اقامت

مسافرخانه و خوابگاه

خرید بلیط هواپیما به مادرید
هزینه اقامت در مادرید

شما می‌توانید در خوابگاه‌های بسیار مدرن و عالی شهر مادرید اقامت داشته باشید قیمت این خوابگاه‌ها بین ۱۲ تا ۲۵ یورو (۶۸ تا ۱۴۲ هزار تومان) است و یا اگر بخواهید اتاق شخصی داشته باشید حدوداً ۲۵ تا یورو ۶۵ (۱۴۲ تا ۳۷۰ هزار تومان) با توجه به امکانات مسافرخانه و یا خوابگاه برای هر شب اقامت شما است. اینترنت وای فای جزو امکانات همهٔ هتل‌ها و مسافرخانه‌ها است و بعضی‌ها هم صبحانه رایگان برای مسافرانشان در نظر دارند. در حومه شهر مادرید اردوگاه‌هایی وجود دارد که اقامت در آن‌ها از خوابگاه‌ها هم گران‌تر تمام می‌شود که تقریباً ۱۹ یورو (۱۰۸ هزار تومان) برای هر شب اقامت در این اردوگاه‌ها باید بپردازید. مدرن بودن و امکانات بی‌نظیر هتل‌ها و مسافرخانه‌های مادرید هرکسی را وسوسه می‌کند تا با خرید بلیط هواپیما به مادرید یک سفر عالی را در دفتر خاطرات ذهنشان ثبت کنند.

هتل

خرید بلیط هواپیما به مادرید
هزینه رزرو هتل در مادرید

هتل‌های دوتخته بین ۴۰ تا ۱۰۰ یورو (۲۲۸ تا ۵۷۰ هزار تومان) هستند و بستگی به مکان هتل و زمان سفر شما هم دارد. ارزان‌ترین قیمت برای این هتل‌ها در فصل تابستان است. صاحب‌خانه‌هایی که دنبال یک مسافر و هم‌خانه خوب هستند برای هر شب تقریباً ۲۲ یورو (۱۲۵ هزار تومان) از شما دریافت می‌کنند و اگر به دنبال اجاره خانه و یا آپارتمان هستید٬ باید ۹۶ یورو (۵۴۷ هزار تومان) یا بیشتر بپردازید.

تغذیه

خرید بلیط هواپیما به مادرید
هزینه خورد و خوراک در مادرید

تاپاس‌ها و دیگر غذا را می‌توانید با قیمتی بین ۶ تا ۱۳ یورو (۳۴ تا ۷۴ هزار تومان) پیدا کنید. این قیمت شامل ۳ تا ۴ تاپاس است. رستوران‌ها با غذاهای خوب برای شما تا ۲۴ یورو (۱۳۶ هزار تومان) هزینه دارد. فست‌فودها هم جزو غذاهای ارزانی هستند که با ۷ یورو (۴۰ هزار تومان) می‌توان در رستوران‌های مک‌دونالد و… پیدا کرد. اگر علاقه به آشپزی هم دارید هفته‌ای ۳۵ تا ۴۰ یورو (۱۹۹ تا ۲۲۸ هزار تومان) برای شما خرج دارد. تاپاس و دیگر غذاهای محلی اسپانیایی ارزش این را دارد که با خرید بلیط هواپیما به مادرید یک تجربه جدید را کسب کنید و بهترین غذاهای اسپانیایی را میل کنید.

حمل‌ونقل

خرید بلیط هواپیما به مادرید
هزینه حمل و نقل در مادرید

قیمت بلیط‌های تک سفر در شهر مادرید اسپانیا ۱.۵ یورو (۹ هزار تومان) است. با افزایش مسیر مترو هزینه شما هم افزایش می‌یابد همچنین اجاره کردن دوچرخه یکی دیگر از بهترین راه‌هایی است که به شما پیشنهاد می‌کنیم اجاره دوچرخه برای یک روز ۱۵ یورو (۸۵ هزار تومان) است.

کم خرج کنید

خرید بلیط هواپیما به مادرید
بلیط هواپیما به مادرید

مسافرخانه‌ها و خوابگاه‌ها در شهر مدرنی مانند مادرید اصلاً قابل‌مقایسه با دیگر شهرها نیست٬ غذاهای محلی اسپانیای بهتر از غذاهای گران رستوران‌ها است٬ تنبلی را کنار بگذارید و گاهی هم پیشبند همت را ببندید و برای خودتان آشپزی کنید و از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. با رعایت کردن نکات بالا می‌توانید خرج روزانه سفر خود را کاهش دهید.

چند نکته

۱. در شهر مادرید ناهار واقعاً ارزان است و در هرجایی می‌توانید باید قیمت ۱۰ تا ۱۵ یورو یک ناهار لذیذ و بسیار کم خرج میل کنید.

۲. بسیاری از موزه‌های مادرید رایگان هستند. حتماً قبل از رفتن چک کنید و مطمئن شوید و حتماً از موزه پارادو دیدن کنید.

۳. یکی از بهترین راه‌ها برای دیدن جاذبه‌های جدید تورهای پیاده‌روی رایگانی هستند که در سطح شهر مادرید آماده نشان دادن شهر به شما هستند. “New Madrid Walking” و “Cat’s Hostel Walking” دو تا از معروف‌ترین تورهای در شهر مادرید هستند.

۴. کوچ سرفینگ یا همان میزبانی از مسافران به‌صورت رایگان در خانه که در سایت‌های مختلف یکدیگر را پیدا می‌کنند. این عمر هم باعث آشنا شدن شما با مردم محلی می‌شود و هم بسیار از هزینه‌های سفر شما کم خواهد کرد.

۵. خرید بلیط هواپیما به مادرید از وبسایت سفرستان و یا اپلیکیشن سفرستان می‌تواند به شما در خرید بلیط هواپیمای ارزان کمک کند.

برای خرید بلیط هواپیما به مادرید به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان


به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به مادرید ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید