هزینه سفر مراکش

بی‌تردید کشور مراکش یکی از زیباترین کشورهای آفریقا و حتی جهان است و یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در دنیا به حساب می‌آید. بی‌دلیل نیست که سالیانه گردشگران بی‌شماری بلیط هواپیما مراکش تهیه کرده و برای گذراندن روزهای تعطیل خود به این کشور دیدنی سفر می‌کنند؛ اما سفر به هر کشور جدیدی نیازمند اختصاص دادن بودجه‌ای برای پرداخت هزینه‌های اقامت، خوردوخوراک و حمل‌ونقل در آن کشور می‌باشد.

0
239
برآورد هزینه سفر مراکش
هزینه سفر مراکش
هزینه سفر مراکشReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 7Rating: 3.5هزینه سفر مراکش از زیباترین کشورهای آفریقا - خرید بلیط هواپیما مراکش از سفرستانبی‌تردید کشور مراکش یکی از زیباترین کشورهای آفریقا و حتی جهان است و یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در دنیا به حساب می‌آید. بی‌دلیل نیست که سالیانه گردشگران بی‌شماری بلیط هواپیما مراکش تهیه کرده و برای گذراندن روزهای تعطیل خود به این کشور دیدنی سفر می‌کنند

هزینه سفر به مراکش

بی‌تردید کشور مراکش یکی از زیباترین کشورهای آفریقا و حتی جهان است و یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در دنیا به حساب می‌آید. بی‌دلیل نیست که سالیانه گردشگران بی‌شماری بلیط هواپیما مراکش تهیه کرده و برای گذراندن روزهای تعطیل خود به این کشور دیدنی سفر می‌کنند؛ اما سفر به هر کشور جدیدی نیازمند اختصاص دادن بودجه‌ای برای پرداخت هزینه‌های اقامت، خوردوخوراک و حمل‌ونقل در آن کشور می‌باشد.

در همین راستا تصمیم گرفتیم در این مطلب هزینه‌های سفر به کشور دیدنی مراکش را برای شما توضیح دهیم تا اگر روزی تصمیم به خریداری بلیط هواپیما مراکش گرفتید، از قبل با هزینه‌های مورد نظر در این کشور آشنایی داشته باشید و بتوانید بودجه‌ای مناسب را به این سفر اختصاص داده و از سفر خود لذت کافی را ببرید. پس اگر قصد خریداری بلیط هواپیما مراکش را دارید پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مطلب سایت سفرستان را همراهی کنید.

برآورد هزینه سفر مراکش
هزینه سفر مراکش

کشور مراکش از جمله کشورهایی است که برای هر نوع بودجه‌ مسافرتی و هر سلیقه‌ای مناسب می‌باشد. چه شما سفری لاکچری را در نظر گرفته و یا یک سفر کم‌هزینه را مورد نظر داشته باشید، خواهید توانست از مسافرت خود در مراکش لذت ببرید. کشوری که همانند سازمان ملل متحد دارای تنوع زیادی بوده و شما در کنار مسافرخانه‌ها خواهید توانست هتل‌های بسیار لوکس و حتی ویلاهای شگفت‌انگیز که در کنار محله‌های پرجمعیت ساخته شده است را در آن بیابید.

تنوع قیمت‌ها در این کشور به حدی است که می‌توانید با پرداخت 2 یورو یک ناهار خوشمزه را نوش جان کرده و یا از یک ناهار 50 یورویی در رستورانی که خدمتکارش ماشینتان را برای شما پارک خواهد کرد، لذت ببرید. در ادامه مطلب هزینه‌های مختلف سفر به مراکش برای شما توضیح داده شده است.

هزینه بلیط هواپیما مراکش

برآورد هزینه سفر مراکش
هزینه سفر مراکش

شما می‌توانید از شهر تهران به مقاصدی همچون کازابلانکا و مراکش بلیط هواپیما مراکش را تهیه کنید. هزینه‌ای که باید به بلیط هواپیما مراکش اختصاص داد 370 یورو تا 700 یورو خواهد بود. بلیط هواپیما مراکش را می‌توانید از سایت سفرستان تهیه کنید.

هزینه حمل‌ونقل

برآورد هزینه سفر مراکش
هزینه سفر مراکش

اگر بلیط هواپیما مراکش تهیه کرده و به این کشور سفر کنید، مشاهده خواهید کرد که خط ساحلی مراکش بسیار طولانی بوده و خود کشور مراکش از عرض باریکی برخوردار است و این مسئله باعث می‌شود که سفر از نقطه‌ای از این کشور به نقطه‌ای دیگر طولانی‌تر شود. شما می‌توانید توسط قطار از شمال این کشور به شهر مراکش سفر کنید، اما اگر قصد دارید به جنوب کشور مراکش سفر کنید، یا باید با اتومبیل و یا با اتوبوس مسافرت خود را انجام دهید.

هزینه سفر با قطار

برآورد هزینه سفر مراکش
هزینه سفر مراکش

بلیط قطار از شهر کازابلانکا به شهر مراکش 9 یورو، از کازابلانکا به رباط 3.5 یورو و از شهر کازابلانکا به طنجه 13 یورو هزینه خواهد داشت.

هزینه سفر با تاکسی

خرید بلیط هواپیما مراکش
بلیط هواپیما مراکش

 قیمت‌های سفر با تاکسی در شهرهای مختلف مراکش متغیر می‌باشد و برخی اوقات هزینه‌ها به اندازه 0.5 یورو پایین خواهد بود (در شهر ورززات Ouarzazate، فرقی هم نخواهد کرد که به چه مقصدی در شهر سفر کنید). در شهرهایی نظیر کازابلانکا باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید، زیرا که مسافت یک نقطه تا نقطه‌ای دیگر می‌تواند تا 50 کیلومتر متغیر باشد.

به خاطر داشته باشید که هزینه ثابتی برای تاکسی در شهرهای بزرگ وجود نخواهد داشت و همیشه با تاکسی سفر کنید که دارای کیلومتر شمار باشد در غیر این صورت ممکن است شما را تیغ زده و 10 برابر هزینه مورد نظر از شما دریافت شود.

✅ بازدید از مقاله سفر به مراکش و لذت بهترین غذاها
✅ بازدید از مقاله شهر مراکش دروازه‌ای به روی فرهنگ
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما به مراکش

هزینه سفر با اتوبوس

برآورد هزینه سفر مراکش
هزینه سفر مراکش

اگر شما قصد دارید از طنجه به آگادیر (Agadir) توسط اتوبوس سفر کنید، باید هزینه‌ای معادل 35 یورو را بپردازید. هزینه سفر با اتوبوس تقریباً همانند هزینه‌های سفر با قطار خواهد بود.

ماشین اجاره‌ای

برآورد هزینه سفر مراکش
هزینه سفر مراکش

با خریداری بلیط هواپیما مراکش و سفر به این کشور خواهید دید که اجاره یک ماشین پرهزینه‌ترین کار نبوده و شما می‌توانید ماشین‌های عالی را با پرداخت 25 یورو به ازای هر روز اجاره کنید. اگر می‌خواهید به مناطق دورافتاده در مراکش سفر کرده و رازهای پنهان این کشور را کشف کنید، اجاره ماشین بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

هزینه خوردوخوراک

صرف غذا در رستوران‌ها

برآورد هزینه سفر مراکش
هزینه سفر مراکش

غذای محلی در مراکش بسیار ارزان بوده و برای صرف یک خوراک مرغ خوشمزه کافی است 2 الی 5 یورو هزینه در نظر بگیرید. برای این کار کافی است افراد محلی را دنبال کرده و از نقاط مخصوص گردشگری دور بمانید زیرا که کیفیت و قیمت‌های مکان‌هایی که افراد محلی در آن‌ها غذا می‌خورند مناسب خواهد بود.

اما اگر رستوران‌های شیک را ترجیح می‌دهید باید آماده پرداخت 20 الی 30 یورو به ازای هر نفر برای صرف شام باشید. فارغ از این‌که بودجه شما چه اندازه باشید خواهید توانست پس از خریداری بلیط هواپیما مراکش غذاهای لذیذی را در این کشور دیدنی نوش جان کنید.

نوشیدنی

خرید بلیط هواپیما مراکش
بلیط هواپیما مراکش

در مراکش بیشتر افراد محلی نوشیدنی‌ها، آبمیوه‌ها و اسموتی‌های متنوع را در بارهایی که ماهلاباس (Mahlabas) نامیده می‌شوند، نوش جان می‌کنند. نوشیدنی مخصوص مراکشی یعنی اسموتی آووکادو با شیر و میوه خشک‌شده تقریباً 1.5 یورو هزینه خواهد داشت.

خرید مواد غذایی

برآورد هزینه سفر مراکش
هزینه سفر مراکش

در مقایسه با اروپای غربی، سبزیجات در مراکش بسیار ارزان‌تر هستند. قیمت‌های میوه و سبزیجات در مراکش کم‌وبیش همانند قیمت‌های آن‌ها در لهستان است. یک کیلو پرتقال 0.5 یورو، یک کیلو موز 1.5 یورو و یک کیلو گوجه‌فرنگی 0.5 یورو هزینه خواهد داشت.

اگر شما قصد خریداری اجناس وارداتی (لبنیات، نوشیدنی‌های الکلی و غذاهای وارداتی) را دارید، هزینه آن بسیار گران‌قیمت‌تر از خود اروپا خواهد بود.

هزینه اقامت

مسافرت کم‌هزینه

خرید بلیط هواپیما مراکش
بلیط هواپیما مراکش

اگر قصد تهیه بلیط هواپیما مراکش را دارید، باید بدانید که هزینه اقامت در این کشور بسیار متنوع است. شما می‌توانید کازباه‌های (kasbahs) بسیار ارزانی را در جنوب مراکش با پرداخت تنها 15 یورو رزرو کنید که دارای صبحانه و شام نیز خواهند بود. کازباه یک خانه سنتی مراکشی است که معمولاً توسط بربرها در مناطق گرمسیری ساخته می‌شود. این خانه‌ها زیاد شیک و لاکچری نبوده و با علف، چوب و گل ساخته می‌شوند.

در شهرهایی همانند مراکش که بیشتر گردشگران به مقصد آن‌ها بلیط هواپیما مراکش تهیه می‌کنند، می‌توانید مسافرخانه‌هایی بسیار ارزان‌قیمت را در نزدیکی مرکز شهر یافته و تنها با پرداخت 6 یورو به ازای هر شب در این مسافرخانه‌های تمیز اقامت کنید.

مسافرت لاکچری

برآورد هزینه سفر مراکش
هزینه سفر مراکش

اگر شما مسافرت‌های کم‌هزینه را ترجیح نمی‌دهید بهترین گزینه برای شما پس از خریداری بلیط هواپیما مراکش، یک ریاد (riad) خواهد بود. ریاد نوع دیگری از خانه‌های سنتی در مراکش است. ریادها چند صد سال پیش ساخته شده و در شهرهای قدیمی، مرتفع و مرموز مراکشی پنهان شده‌اند. این خانه‌ها توانایی جای دادن یک خانواده کامل را داشته و از یک باغچه درونی و یک فواره آبی نیز برخوردار هستند.

امروزه این خانه‌ها بیشتر یک جاذبه توریستی لاکچری بوده و دارای اتاق‌هایی برای دو نفر می‌باشند. شما می‌توانید انتظار پرداخت 100 الی 300 یورو را به ازای هر شب، در این خانه‌های سنتی و لاکچری داشته باشید.

همچنین لازم به ذکر است که مراکش از نظر هتل‌های لاکچری کم نداشته و شما می‌توانید با پرداخت 100 الی 1000 یورو به ازای هر شب در این هتل‌های بی‌نظیر و دیدنی اتاق یا سوئیتی را رزرو کرده و از اقامت خود در مراکش لذت ببرید.

روی‌هم‌رفته کشور مراکش یکی از برترین مقاصد گردشگری جهان بوده و اگر شما تابه‌حال از این کشور دیدار نکرده‌اید، حتماً باید یک‌بار هم که شده بلیط هواپیما مراکش را تهیه کرده و از این کشور دیدنی دیدار به عمل آورید؛ فقط به یاد داشته باشید که کشور مراکش کشوری است که در آن برای به دست آوردن بهترین قیمت‌ها باید با فروشنده‌ها چانه زده و لباس‌ها و سوغاتی‌ها را با مناسب‌ترین قیمت‌ها خریداری کنید.

برای خرید بلیط هواپیما مراکش و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید