هزینه سفر مولداوی همراه خرید بلیط هواپیما مولداوی

0
524
خرید بلیط هواپیما به مولداوی و هزینه سفر به آن
بلیط هواپیما و هزینه سفر به مولداوی
هزینه سفر مولداوی همراه خرید بلیط هواپیما مولداویReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 3Rating: 4.5بلیط هواپیما به مولداوی و سایر هزینه‌های سفر به آن - اطلاعات کامل و راهنمای سفرخرید بلیط هواپیما به مولداوی هزینه سفر به مولداوی هزینه حمل و نقل در مولداوی هزینه هتل در مولداوی هزینه های رستوران در مولداوی. قیمت بلیط هواپیما به مولداوی

هزینه سفر مولداوی همراه خرید بلیط هواپیما مولداوی

اگر می‌خواهید به کشور مولداوی سفر کنید و نمی‌دانید که چقدر باید برای سفر به این کشور کوچک و زیبا هزینه کنید سفرستان به شما می‌گوید. در حال حاضر هر دلار امریکا برابر است با 17.035 لئو مولداوی (4 هزار تومان) ریشه کلمه لئو از کشور رومانی آمده و به از کلمه lion که به معنای شیر است گرفته‌شده.

برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما به مولداوی در ارزان‌ترین حالتش و یا خرید بلیط هواپیما به این کشور به‌صورت لحظه‌ای شما می‌توانید از اپلیکیشن سفرستان یا وبسایت سفرستان استفاده کنید.

مولداوی کجاست؟

چطور ویزای مولداوی بگیریم؟

هزینه سفر به منچستر چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما به مولداوی و به مقصد چیسینائو پایتخت این کشور در حال حاضر بین سه میلیون و ششصد هزار تومان تا چهار میلیون و چهارصد هزار تومان است.

خرید بلیط هواپیما به مولداوی و هزینه سفر به آن
بلیط هواپیما و هزینه سفر به مولداوی

اسکان و محل اقامت

اولین چیزی برای یک مسافر در سفرهای طولانی محل اقامتی باکیفیت و راحت است. هتل رترو مولداوی و هتل فانکی مامالیگا دو تا معروف‌ترین هتل‌های کشور مولداوی هستند. از خدمات خوب این دو هتل می‌توان به پذیرش 24 ساعته، خدمه انگلیسی‌زبان و تخفیف‌های خوب این دو هتل اشاره کرد. قیمتی حدود 45 تا 90 هزار تومان برای هر شب اقامت در این دو هتل است.

هتل‌های باکیفیت‌تر و با ستاره‌های بیشتر 2079 لئو (500 هزار تومان) است. همچنین شما می‌توانید به‌جای اقامت در هتل از آپارتمان‌های اجاره‌ای استفاده کنید آپارتمانی تک خوابه در مرکز شهر برای هرماه قیمتی حدود 5033 لئو (1 میلیون و 180 هزار تومان)

رستوران

خرید بلیط هواپیما به مولداوی و هزینه سفر به آن
رستوران بلیط هواپیما و هزینه سفر

رستوران‌ها و کافه‌های زیادی در سطح کشور مولداوی وجود دارد که می‌توانید غذاهای محلی خوشمزه و متنوعی را امتحان کنید. رستوران‌های باکیفیت در این کشور تقریباً قیمتی قابل‌مقایسه با دیگر نقاط اروپا دارد. در کشور مولداوی هم مثل کشور عزیزمان ایران در هر گوشهٔ آن می‌توان مغازه‌های فست فودی را یافت و یک ناهار سریع را سرو کنید.

هزینه ناهار در یک رستوران ارزان بین 70 تا 100 لئو (16 تا 24 هزار تومان) هست در رستوران‌های تقریباً گران یا متوسط برای دو نفر در هر وعده قیمتی بین 200 تا 400 لئو (47 تا 95 هزار تومان) است.

حمل‌ونقل

خرید بلیط هواپیما به مولداوی و هزینه سفر به آن
هزینه‌های حمل‌ونقل در مولداوی

جاده‌های اصلی و اتوبان در کشور مولداوی به ترتیب حدود 1.138 کیلومتر است و 12 کیلومتر است. فرودگاه بین‌المللی مولداوی در پایتخت این کشور و بزرگ‌ترین شهر این کشور یعنی شهر چیسینائو است همچنین با استفاده از رودخانه‌های prut و nistru در حمل‌ونقل شهری مهم‌ترین نقش را در کشور دارد. اسکله‌ای که در رودخانه Danube قرار دارد که با کشتی‌های نسبتاً بزرگ نیز سازگار است و سطح کافی برای کشتیرانی دارد.

برای حمل‌ونقل‌های محلی داخل شهری بلیط‌های تک‌سفره قیمتی بین 2 تا 3 لئو (700 تا 800 تومان) دارند برای هر کیلومتر تاکسی در حالت ترافیک عادی از 3 تا 4 لئو (800 تا 1 هزار تومان) است. اگر شما در هرماه از خودروهای اجاره‌ای استفاده نکنید و از حمل‌ونقل عمومی در این کشور استفاده کنید تقریباً 70 تا 180 لئو (16 تا 42 هزار تومان) هزینه شما برای حمل‌ونقل بین‌شهری می‌شود.

خدمات رفاهی

خرید بلیط هواپیما به مولداوی و هزینه سفر به آن
هزینه خدمات رفاهی در مولداوی

خدمات اولیه مثل آب، برق، گاز، سرمایشی، گرمایشی و خدمات دفع زباله برای آپارتمانی با وسعت 85 مترمربع هزینه‌ای حدود 1.133.33 تا 3.131.58 لئو (270 تا 735 هزار تومان) خواهد داشت. هر دقیقه مکالمه برابر با 1.44 لئو (300 تومان) است و قیمت اینترنت نامحدود ADSL با سرعت 60 مگابیت بر ثانیه یا بیشتر برای هرماه 162.80 لئو (380 هزار تومان) است.

برای خرید بلیط هواپیما به مولداوی به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان


به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به مولداوی ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید