هزینه سفر مینسک ارزان به همراه بلیط هواپیما مینسک

مینسک شهری است که خیلی در میان گردشگران شناخته‌شده نیست به همین دلیل، در اروپای شرقی، کمتر از پایتخت دیگر کشور‌های همسایه‌اش مورد بازدید قرار می‌گیرد. اما این شهر با جاذبه‌های خاص و جالب فراوانی که در بردارد، حتی ارزش چندین بار بازدید را درخور است. بر اساس فهرست‌های هزینه سفر عادی و سفر تک نفره/اقتصادی، مینسک یکی از ارزان‌ترین هزینه‌های سفر را بین شهر‌های اروپایی دارد.

0
121
خرید بلیط هواپیما مینسک و اطلاعات هزینه سفر مینسک
بلیط هواپیما مینسک و هزینه سفر مینسک
هزینه سفر مینسک ارزان به همراه بلیط هواپیما مینسکReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 24Rating: 3.5هزینه سفر مینسک ارزان به همراه بلیط هواپیما مینسک - خرید بلیط هواپیما ارزانمینسک شهری است که خیلی در میان گردشگران شناخته‌شده نیست به همین دلیل، در اروپای شرقی، کمتر از پایتخت دیگر کشور‌های همسایه‌اش مورد بازدید قرار می‌گیرد. اما این شهر با جاذبه‌های خاص و جالب فراوانی که در بردارد، حتی ارزش چندین بار بازدید را درخور است. هزینه سفر مینسک - بلیط هواپیما مینسک

سفری ارزان به مینسک کرواسی

مینسک شهری است که خیلی در میان گردشگران شناخته‌شده نیست به همین دلیل، در اروپای شرقی، کمتر از پایتخت دیگر کشور‌های همسایه‌اش مورد بازدید قرار می‌گیرد. اما این شهر با جاذبه‌های خاص و جالب فراوانی که در بردارد، حتی ارزش چندین بار بازدید را درخور است. بر اساس فهرست‌های هزینه سفر عادی و سفر تک نفره/اقتصادی، مینسک یکی از ارزان‌ترین هزینه‌های سفر را بین شهر‌های اروپایی دارد. این محاسبه توسط تیم سفرستان انجام شده است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما بلاروس

با خرید بلیط هواپیما مینسک از سفرستان مطمئن خرید کنید و ارزان خرید کنید.

لیست هزینه سفر مینسک ارزان

اینجا لیست تمام مخارج برای یک سفر اقتصادی را تهیه کرده‌ایم:

  • یک‌شب اقامت در ارزان‌ترین اسکان موجود با نقد‌های خوب و مکان مناسب
  • دو سفر با وسایل نقلیه عمومی در روز
  • بازدید یک جاذبه گردشگری معروف در روز (در هر شهر تعداد زیادی جاذبه رایگان نیز هست)
  • سه وعده غذایی اقتصادی در روز (کمترین قیمت ممکن +‌ ۲۰٪ قیمت برای محاسبه حداکثر)
  • سه لیوان نوشیدنی محلی ارزان در هرروز (یا قهوه یا دسر)
  • هزینه
  • خرید بلیط هواپیما مینسک (ارزان‌ترین پرواز)

اقامت

ارزان‌ترین اسکان ممکن در مینسک که خیلی بد هم نباشد (موقعیت و نقد مناسبی داشته باشد) بر اساس نمرات سایت Booking.com، متل Flatcon است. جایی که در ازای ۸ دلار ایالات‌متحدهٔ آمریکا به یک نفر اقامت می‌دهد. امتیاز این متل ۸.۹ از ۱۰ است. مهمانسرای Olimpiyskiy خدمات خود را شبی ۱۰$ ارائه می‌کند درحالی‌که همین امتیاز  را دارد. سومین گزینه‌ای که در لیست ما قرار دارد، متل Trinity است که در ازای ۱۲$ خدمات خود را با ۸.۴ امتیاز از ۱۰ امتیاز ارائه می‌دهد.

خرید بلیط هواپیما مینسک و اطلاعات هزینه سفر مینسک
بلیط هواپیما مینسک و هزینه سفر مینسک

ازآنجاکه ما می‌خواهیم کمترین هزینه‌ را در نظر بگیریم، اسکان خود را به Flatcon می‌سپاریم.
هزینه اسکان در مینسک: ۸$

حمل‌ونقل

هزینه خرید بلیط هواپیما میسنک در ارزان‌ترین شرایط حدود 1 میلیون تومان تمام می‌شود.

هزینه بلیط وسایل نقلیه عمومی در مینسک ۰.۵۵ روبل بلاروسی در ازای کرایه ماشین و ۰.۶ روبل بلاروسی برای مترو است. اگر دو بلیط مترو در روز بخریم ۱.۲ روبل یا ۰.۶$ هزینه حمل‌ونقل کرده‌ایم.

خرید بلیط هواپیما مینسک و اطلاعات هزینه سفر مینسک
بلیط هواپیما مینسک و هزینه سفر مینسک

هزینه حمل‌ونقل در مینسک: ۰.۶$

تفریحات

بازدید از اکثر مکان‌های دیدنی مینسک رایگان است. میانگین هزینه اکثر موزه‌ها و مکان‌های دیدنی غیر رایگان ۸ روبل برای بزرگ‌سالان است.

خرید بلیط هواپیما مینسک و اطلاعات هزینه سفر مینسک
بلیط هواپیما مینسک و هزینه سفر مینسک

هزینه بازدید از مکان‌های دیدنی در مینسک: ۴$

✅ بازدید از مقاله هزینه سفر لاکچری مینسک

✅ بازدید از مقاله هزینه سفر عادی مینسک

تغذیه

اغذیه در مینسک بسیار ارزان است و لزوماً غذاهای ارزانش فست‌فودها نیستند. معمولاً غذا‌های ملی بلاروسی ارزان‌اند حتی در رستوران‌ها. ولی بر اساس لیست، ما مجبوریم ارزان‌ترین غذا را انتخاب کنیم سپس ۲۰٪ به قیمت آن اضافه کنیم. ما در این لیست از فست‌فودها چشم‌پوشی کرده و از بین غذا‌های محلی انتخاب کردیم.

احتمالاً معروف‌ترین غذای بلاروسی کوکوی مخصوص آن‌ها یعنی Draniki است. چنین وعدهٔ سنتی حداقل ۳ روبل آب می‌خورد که تقریباً معادل ۱.۵$ است. از دیگر گزینه‌های منوی ناهار می‌توان به سوپ‌ گوشت و سبزی‌ها و پاستا، دسر به‌علاوهٔ یک نوشیدنی غیرالکلی اشاره کرد که هزینه‌ای مشابه دارد. آخرین وعده نیز یک شاورما از کافهٔ Mirage معروف سفارش دادیم که همیشه شلوغ است. حتی کوچک‌ترین شاورما ۵.۵ روبل هزینه دارد و شما را بسیار سیر خواهد کرد.

هزینه اغذیه بعلاوه ۲۰٪ در مینسک: ۵.۴$

خرید بلیط هواپیما مینسک و اطلاعات هزینه سفر مینسک
بلیط هواپیما مینسک و هزینه سفر مینسک

هزینه‌های جانبی متشکل از هزینه‌های نوشیدنی‌های محلی، قهوه با دسر یا حتی هزینه یک کنسرت محلی است. نوشیدنی محلی از یک‌بار محلی ۲.۵$ هزینه داشته، درحالی‌که قهوه و دسر نزدیک ۳ روبل هزینه دارد. کنسرت‌های محلی نیز حداقل ۳ تا ۵ روبل هزینه دارند ولی معمولاً بار‌های نوشیدنی موسیقی زنده دارند. ما این هزینه را این‌گونه حساب می‌کنیم: ۳ لیوان نوشیدنی محلی به قیمت ۷.۵ روبل (هرکدام ۲.۵ روبل) که تقریباً معادل ۳.۷۵ دلار ایالات‌متحدهٔ آمریکاست… ما ۴$ حساب می‌کنیم.

هزینه‌های جانبی در مینسک: ۴$

پس به‌طور کل هزینه یک روز زندگی در مینسک برای مسافران اقتصادی مساوی است با ۸ + ۰.۶ + ۴ + ۵.۴ + ۴ که معادل با ۲۲ دلار ایالات‌متحده آمریکا می‌باشد. در کل می‌توان گفت که این شهر ارزان‌ترین هزینه اقامت را بین شهرهای اروپا دارد؛ ۲$ ارزان‌تر از سوفیا، پایتخت بلغارستان، که دومین جایگاه را دارد به‌علاوه حدود 1 میلیون تومان هزینه خرید بلیط هواپیما مینسک.

برای خرید بلیط هواپیما مینسک و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید