هزینه سفر مینسک عادی به همراه بلیط هواپیما مینسک

با توجه به امتیاز‌های سایت قبلی (Booking.com) ارزان‌ترین هتل با موقعیت مرکزی در مینسک Orbita است که نزدیک ایستگاه مترو است و ۲ ایستگاه با مرکز شهر فاصله دارد. امتیاز این هتل ۸.۶ از ۱۰ است و هزینه هر اتاق دوخوابه‌اش شبی ۴۸$ است. هتل بلاروس با موقعیت مرکزی و امتیاز ۸.۶ هزینه‌ای ۵۳$ (دو خوابه) دارد.

0
145
خرید بلیط هواپیما مینسک و اطلاعات هزینه سفر مینسک
بلیط هواپیما مینسک و اطلاعات هزینه سفر مینسک
هزینه سفر مینسک عادی به همراه بلیط هواپیما مینسکReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 29Rating: 3.5هزینه سفر مینسک عادی به همراه بلیط هواپیما مینسک - خرید بلیط ارزان هواپیما ارزان‌ترین هتل با موقعیت مرکزی در مینسک Orbita است که نزدیک ایستگاه مترو است و ۲ ایستگاه با مرکز شهر فاصله دارد. امتیاز این هتل ۸.۶ از ۱۰ است و هزینه هر اتاق دوخوابه‌اش شبی ۴۸$ است. هتل بلاروس با موقعیت مرکزی و امتیاز ۸.۶ هزینه‌ای ۵۳$ (دو خوابه) دارد. بلیط هواپیما مینسک - هزینه سفر

هزینه سفر عادی به مینسک

مینسک شهری است که خیلی در میان گردشگران شناخته‌شده نیست به همین دلیل، در اروپای شرقی، کمتر از پایتخت دیگر کشور‌های همسایه‌اش مورد بازدید قرار می‌گیرد. اما این شهر با جاذبه‌های خاص و جالب فراوانی که در بردارد، حتی ارزش چندین بار بازدید را درخور است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما بلاروس

تمام مخارج به شرح زیر است:

  • یک‌شب اقامت در ارزان‌ترین هتل سه ستاره با نقد‌های خوب و موقعیت ترجیحاً مرکزی
  • یک سفر ۳ کیلومتری درون‌شهری با تاکسی در روز
  • بازدید یک جاذبه گردشگری معروف در روز
  • سه وعده غذا در بهترین مکان‌های به‌صرفه (در هر شهر)
  • سه لیوان نوشیدنی محلی ارزان در هر روز (یا قهوه یا دسر) به‌عنوان هزینه جانبی
  • هزینه
  • خرید بلیط هواپیما مینسک (هزینه بلیط هواپیما عادی)

فهرست مطالب موجود در این مقاله

اقامت

با توجه به امتیاز‌های سایت قبلی (Booking.com) ارزان‌ترین هتل با موقعیت مرکزی در مینسک Orbita است که نزدیک ایستگاه مترو است و ۲ ایستگاه با مرکز شهر فاصله دارد. امتیاز این هتل ۸.۶ از ۱۰ است و هزینه هر اتاق دوخوابه‌اش شبی ۴۸$ است. هتل بلاروس با موقعیت مرکزی و امتیاز ۸.۶ هزینه‌ای ۵۳$ (دو خوابه) دارد. اما هتل مدرن‌تر BonHotel واقع‌شده در جوار Orbita با امتیاز بالای ۹.۱ از ده هزینه‌ای ۵۹$ برای دو خواب از شما می‌گیرد.

خرید بلیط هواپیما مینسک و اطلاعات هزینه سفر مینسک
بلیط هواپیما مینسک و هزینه سفر مینسک

ارزان‌ترین اسکان با شرایط خوب هتل Orbit با هزینهٔ ۴۸$ برای دو خواب است که دقیق نفری ۲۴$ تمام می‌شود. گرچه شایان‌ذکر است که آپارتمان اجاره‌ای هزینه‌ای کمتر خواهد داشت و قطعاً راحت‌تر خواهد بود.

هزینه اقامت در هتل سه ستاره در مینسک : ۲۴$

حمل‌ونقل

هزینه خرید بلیط هواپیما مینسک از 1 میلیون و 700 هزار تومان شروع می‌شود که شامل هواپیماهای غیر از اکونومی می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما مینسک و اطلاعات هزینه سفر مینسک
بلیط هواپیما مینسک و هزینه سفر مینسک

هزینه روزانه بعدی میانگین هزینه تاکسی است. یک سفر ۳ کیلومتری با تاکسی در مینسک ۵-۶ روبل تمام می‌شود که نزدیک به ۳$ برای سفر است.

هزینه سفر ۳ کیلومتری در مینسک: ۳$

تفریحات

خرید بلیط هواپیما مینسک و اطلاعات هزینه سفر مینسک
بلیط هواپیما مینسک و هزینه سفر مینسک

هزینه مکان‌های دیدنی با سفر‌های اقتصادی تفاوتی ندارد و میانگین ۴$ است اگر از بین این‌همه مکان رایگان شما بخواهید مخصوصاً به مکانی مانند موزه کبیر جنگ بروید.

✅ بازدید از مقاله هزینه سفر لاکچری مینسک
✅ بازدید از مقاله هزینه سفر ارزان مینسک

تغذیه

در بحث غذا بهترین غذا‌های به‌صرفه را انتخاب کردیم. رستورانی با غذا‌های اسلاوی و بلاروسی معروف به نام Lido به‌طور میانگین ۶-۷ روبل هر وعده را حساب می‌کند. همچنین پیتزا Tempo pizzeria نیز ارزان است. جایی که درواقع عادی است تا اقتصادی. حداقل هر وعده در این پیتزافروشی ۸ روبل است. همچنین می‌توانید شیرینی پای‌های بلاروسی را در Stolle chain امتحان کنید که هر وعده‌اش ۵-۶ هزینه دارد.

خرید بلیط هواپیما مینسک و اطلاعات هزینه سفر مینسک
بلیط هواپیما مینسک و هزینه سفر مینسک

پس میانگین هزینه غذای عادی ۵-۶ روبل است، که به عبارتی ۳ دلار ایالات‌متحدهٔ آمریکاست. هر روز سه وعده دارد پس ۹ دلار هزینه غذاست.

هزینه سه وعده در بهترین مکان‌های به‌صرفه در مینسک: ۹$

یک لیوان متوسط از نوشیدنی محلی در یک‌بار نوشیدنی تقریباً ۴-۵ روبل هزینه دارد. قهوه و دسر در کافه‌های مرکز شهر و کافه‌های معروف‌تر ۵-۶ روبل و هزینه‌های جانبی ۳-۵ روبل خرج دارند.

ما به‌طور کل ۶ دلار را برای هزینه‌های جانبی عادی کنار می‌گذاریم که شامل یک لیوان نوشیدنی، یک کنسرت و یک قهوه و دسرش است.

هزینه‌های جانبی در مینسک به‌طور میانگین در روز: ۶$

به‌طور کل برای یک سفر عادی (نه اقتصادی) در مینسک روزانه ۴۶ دلار ایالات‌متحدهٔ آمریکا احتیاج دارید که شامل ۲۴$ هزینه فردی اقامت در یک اتاق دو خوابه + ۳$ برای سفر درون‌شهری با تاکسی + ۴$ برای جاذبه‌های توریستی + ۹$ برای اغذیه + ۶$ برای هزینه‌های جانبی که درمجموع ۴۶$ است. به‌علاوه بیش از 2 میلیون تومان هزینه‌ی خرید بلیط هواپیما میسنک.

برای خرید بلیط هواپیما مینسک و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید