هزینه سفر مینسک لاکچری به همراه بلیط هواپیما مینسک

این هتل‌های گران‌قیمت مینسک ما هتل Renaissance را انتخاب می‌کنیم که هزینه هر شب خوابیدن روی تخت دونفره‌اش ۱۱۰ ریپل است و امتیازش ۹ تمام از ۱۰ است. هتل Marriott گزینه بعدی است که حتی بیشتر در مرکز قرار دارد و هر شب ۱۱۷$ هزینه می‌گیرد و ۹.۱ از ۱۰ امتیاز دارد.

0
125
خرید بلیط هواپیما مینسک
بلیط هواپیما مینسک
هزینه سفر مینسک لاکچری به همراه بلیط هواپیما مینسکReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 30Rating: 3.5هزینه سفر مینسک لاکچری به همراه بلیط هواپیما مینسک - خرید بلیط هواپیما سفرستانبین هتل‌های گران‌قیمت مینسک ما هتل Renaissance را انتخاب می‌کنیم که هزینه هر شب خوابیدن روی تخت دونفره‌اش ۱۱۰ ریپل است و امتیازش ۹ تمام از ۱۰ است. هتل Marriott گزینه بعدی است که حتی بیشتر در مرکز قرار دارد و هر شب ۱۱۷$ هزینه می‌گیرد و ۹.۱ از ۱۰ امتیاز دارد. - بلیط هوایما مینسک

هزینه سفر لاکچری به مینسک

در مطالب گذشته به هزینه‌های اقتصادی در کشور مینسک پرداختیم، حال می‌خواهیم در این مقاله بررسی کنیم که یک روز در مینسک برای پول‌دارها چقدر آب می‌خورد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما بلاروس

لیست ما شامل موارد زیر است:

  • اقامت در هتل‌هایی با حداقل ۵ ستاره با نقد خوب و موقعیت‌های عالی
  • دو سفر ۵ کیلومتری درون‌شهری با تاکسی VIP در روز
  • یک بلیط مخصوص گردش شخصی، یا بلیط مخصوص با دید خاص و موقعیت ویژه در تور یا بلیط برای جایی خاص
  • سه وعده غذای ملی از گران‌قیمت‌ترین غذاهای رستوران‌های خاص
  • سه لیوان از بهترین نوشیدنی‌های بهترین بارهای نوشیدنی در مینسک، دسر به‌علاوهٔ قهوه و یا یک بلیط به یک تئاتر/کنسرت/کلاب مخصوص
  • هزینه خرید بلیط هواپیما مینسک (بلیط هواپیما VIP)

فهرست مطالب موجود در این مقاله

اقامت

خرید بلیط هواپیما مینسک
بلیط هواپیما مینسک

بین هتل‌های گران‌قیمت مینسک ما هتل Renaissance را انتخاب می‌کنیم که هزینه هر شب خوابیدن روی تخت دونفره‌اش ۱۱۰ ریپل است و امتیازش ۹ تمام از ۱۰ است. هتل Marriott گزینه بعدی است که حتی بیشتر در مرکز قرار دارد و هر شب ۱۱۷$ هزینه می‌گیرد و ۹.۱ از ۱۰ امتیاز دارد. در جایگاه بعد Beijing قرار دارد که با امکانات تمامش ۸.۸ امتیاز دارد و حداقل ۱۱۸$ از شما می‌گیرد تا بالشی زیر سرتان بگذارد؛ اما نه هر بالشی.

طبق محاسبات بر اساس هتل Renaissance که یک اتاق دو‌خوابه‌اش ۱۱۰ است این لیست را پیش می‌بریم.

هزینه اقامت در هتل پنج ستاره در مینسک : ۵۵$

حمل‌ونقل

خرید بلیط هواپیما مینسک
بلیط هواپیما مینسک

هزینه خرید بلیط هواپیما میسنک تقریباً بیش از 4 میلیون و 900 هزار تومان تمام می‌شود.

سواری گرفتن از یک تاکسی VIP آن‌هم برای ۵ کیلومتر ۱۰ روبل یا ۵$ خرج برمی‌دارد. با این هزینه شما می‌توانید بهترین‌های مرسدس-بنز، BMW، لکسوز و غیره را سوار شوید.

هزینه دو سفر ۵ کیلومتری VIP در مینسک: ۵$

تفریحات

خرید بلیط هواپیما مینسک
بلیط هواپیما مینسک

یک تور اختصاصی در شهر مینسک ۵۰$ برای دو نفر هزینه دارد. این هزینه شامل یک راهنما می‌شود. هزینه تور اختصاصی موزه کبیر جنگ ۴۷ روبل به ازای هر فرد است که هزینه‌ای نزدیک به هزینه تور اختصاصی شهر است.

هزینه هر تور اختصاصی در مینسک: ۲۵$ برای هر فرد

✅ بازدید از مقاله هزینه سفر ارزان مینسک

✅ بازدید از مقاله هزینه سفر عادی مینسک

تغذیه

خرید بلیط هواپیما مینسک
بلیط هواپیما مینسک

برای غذا ما تصمیم گرفتیم به رستوران‌های ملی و سنتی برویم که کمک کند بیشتر بافرهنگ آنجا آشنا شوید بعلاوه اینکه همان غذای عادی برایتان خیلی گران نشود و متفاوت باشد. چیزی که در کشور خودتان گیر نمی‌آید. یکی از بهترین رستوران‌های ملی/بین‌المللی رستوران Vankovichi manor است. هر وعده این رستوران نزدیک ۳۰-۴۰$ است.

دیگر رستورانی که غذا‌های ملی اروپایی را در بهترین حالت ممکن سرو می‌کند و از نوشیدنی دست‌ساز خودش شمارا سیراب می‌کند Druzya است (جالب است بدانید این کلمه در زبان روسی به معنی دوست است). قیمت‌های این رستوران نیز مشابه Vankovichi manor است.

اگر می‌خواهید طبیعت بیرون از مینسک را هم تماشا کنید ولی از آن زیاد فاصله نگیرید. ماهی بگیرید و یا سگوی برانید، تنیس بازی کنید و به سونا بروید پس باید به مجموعه عالی بازپروری Syabry (دوست در زبان بلاروسی) بروید. آنجا می‌توانید یک رستوران پیدا کنید که غذای ملی بلاروسی سرو می‌کند و ۲۵-۳۰$ هزینه دارد.
هزینه سه وعده غذای لوکس در بهترین رستوران‌ها: ۹۰$

یک لیوان نوشیدنی دست‌ساز در بهترین بار مینسک ۶-۷ روبل هزینه دارد. قهوه و دسر نزدیک ۶ روبل و هزینه کنسرت‌های کوچک هم همان‌طور است. ورودی کلوپ شب زنده‌داران مینسک ۱۲ تا ۱۶ روبل است و رزرو هر میز در آنجا ۱۵۰ روبل است.

اگر دنبال تفریحاتی با هیجان بالاتر هستید پرش از ارتفاع ۲۷۰۰ متری ۲۱۹ روبل هزینه دارد یا شاید حتی آرزو داشتید که یک تانک را برانید؟ در بلاروس می‌توانید در مجموعه Stalin Line واقع در حوالی مینسک در ازای ۲۰۰-۲۰۰۰$ انواع تانک را برانید.

هزینه‌های جانبی لاکچری در مینسک: ۱۰$

یک روز سفر لاکچری شما در مینسک حداقل ۱۸۵ دلار آمریکا برای شما هزینه دارد که به‌علاوه بیش از 5 میلیون تومان هزینه خرید بلیط هواپیما مینسک کلاس بالا.

برنامه سفر خود را همین امروز بریزید و از زندگی ارزان و ماجراجویانه خود لذت تمام را ببرید.

برای خرید بلیط هواپیما مینسک و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید