هزینه سفر ونیز همراه خرید بلیط هواپیما ونیز

مگر می شود خیابان های مارپیچی و رودخانه‌ی زیبای واقع در ونیز را دید و حیرت زده نشد. به‌راستی که ونیز یکی از رومانتیک‌ترین شهر‌های جهان است و هرساله گردشگران بسیاری را به سوی خود می‌کشاند. با خرید بلیط هواپیما ونیز می‌توانید به جذاب‌ترین و شگفت‌انگیز‌ترین شهر جهان سفر کنید و تجربه‌ای جدید را احساس کنید. شهر ونیز که در کشور ایتالیا قرار دارد همیشه جزو پر گردشگرترین شهرهای جهان بوده است.

0
220
خرید بلیط هواپیما ونیز و هزینه سفر ونیز
بلیط هواپیما ونیز و هزینه سفر ونیز
هزینه سفر ونیز همراه خرید بلیط هواپیما ونیزReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on May 8Rating: 3.5هزینه سفر ونیز و تجربه ای لذت‌بخش کم هزینه به ایتالیا - خرید بلیط هواپیما ونیزمگر می شود خیابان های مارپیچی و رودخانه‌ی زیبای واقع در ونیز را دید و حیرت زده نشد. به‌راستی که ونیز یکی از رومانتیک‌ترین شهر‌های جهان است و هرساله گردشگران بسیاری را به سوی خود می‌کشاند. با خرید بلیط هواپیما ونیز می‌توانید به جذاب‌ترین و شگفت‌انگیز‌ترین شهر جهان سفر کنید. هزینه سفر ونیز را کاهش دهید.

بلیط هواپیما ونیز و گشت‌و‌گذار در این شهر زیبای اروپایی با هزینه‌ای مناسب

مگر می شود خیابان های مارپیچی و رودخانه‌ی زیبای واقع در ونیز را دید و حیرت زده نشد. به‌راستی که ونیز یکی از رومانتیک‌ترین شهر‌های جهان است و هرساله گردشگران بسیاری را به سوی خود می‌کشاند. با خرید بلیط هواپیما ونیز می‌توانید به جذاب‌ترین و شگفت‌انگیز‌ترین شهر جهان سفر کنید و تجربه‌ای جدید را احساس کنید. شهر ونیز که در کشور ایتالیا قرار دارد همیشه جزو پر گردشگرترین شهرهای جهان بوده است. اما بیایید منطقی باشیم ونیز با تمامی جذابیت‌هایش واقعا شهر گرانی است مخصوصا که مخارج در مرکز این شهر نسبتا بالاست. اما با این حال نمی‌توان گفت که ونیز شهری برای ثروتمندان است و راهکارهایی وجود دارد که میتوان هزینه سفر ونیز را کاهش داد و با هزینه های مخارج در این شهر کنار آمد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ایتالیا

در این مقاله قصد داریم تا هزینه سفر ونیز و چگونگی کاهش آن را بیان نماییم. قابل ذکر است که در این نوشته هر یورو در حدود 5800 تومان در نظر گرفته شده است.

اقامت

مسافرخانه و خوابگاه

خرید بلیط هواپیما ونیز
بلیط هواپیما ونیز

متاسفانه در این شهر محل اقامت ارزانی وجود ندارد، بهترین قیمت‌ها در خارج از شهر ونیز را می‌توان در اردوگاه‌های اطراف آن پیدا کرد. قیمت خوابگاه‌ها از شبی 10 تا 15 یورو معادل 58 تا 87 هزار تومان می‌باشد. اگه علاقه دارید داخل این شهر اقامت داشته باشید هزینه‌ی اقامت شما در خوابگاه‌ها حدود 30 تا 50 یورو معادل 147 تا 290 هزار تومان می‌باشد. مسافرخانه یا همان اتاق‌های شخصی نیز حدود 70 یورو معادل 406 هزار تومان می‌باشد.

هتل

خرید بلیط هواپیما ونیز
بلیط هواپیما ونیز

کمترین قیمت برای هتل در شهر ونیز حدود 65 یورو معادل 377 هزار تومان است. شما می‌توانید در airbnb خانه‌هایی را پیدا کنید که به صورت مشترک اقامت داشته باشید. معمولا قیمت این خانه‌ها از 20 یورو شروع می شود، البته اگر خانه را به صورت کامل اجاره کنید که تقریبا 45 یورو معادل 261 هزار تومان است، بیشتر از هزینه ی اقامت شما در شهر ونیز آب می‌خورد.

تغذیه

خرید بلیط هواپیما ونیز
بلیط هواپیما ونیز

غذا خوردن در ونیز واقعا پر‌هزینه است ترجیحا این قسمت از سفر خود خارج از شهر ونیز تهیه نمایید چرا که در خارج از شهر میتوانید هزینه غذا و نوشیدنی خود را تا سقف 20 یورو یعنی  90 هزار تومان، کاهش دهید. اگر در مرکز شهر ونیز به رستوران یا کافه‌ای رفتید انتظار هزینه‌ای حدود 35 تا 55 یورو را داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم اگر در فروشگاه مواد غذایی، پاستا و یا خوراکی به صورت تخفیفی پیدا کردید حتما خریداری کنید و یا از کشاورزان محلی مواد غذایی اولیه را تهیه نمایید. در اینصورت هزینه‌ی شما در هفته حدود 60 تا 70 یورو معادل 348 تا 406 هزار‌تومان خواهد شد.

حمل و نقل

خرید بلیط هواپیما ونیز
بلیط هواپیما ونیز

با خرید بلیط هواپیما ونیز به مقصد فرودگاه مارکوپولو ونیز از اپلیکیشن سفرستان تخفیف بگیرید و مطمئن خرید کنید. ونیز شهری است که فقط در آن می‌توانید پیاده روی کنید مگر اینکه از تاکسی های آبی و یا اتوبوس های شناور و قایق‌ها استفاده کنید که تنها ابزار حمل و نقل در مرکز  ونیز می‌باشند. اما پیاده‌روی در ونیز کار ارزان‌تر و جذاب‌تری است چرا که تمام قسمت های کانال دارای پل‌هایی است که شما را به نقاط مختلف شهر وصل میکند اما اگر می‌خواهید به پاهایتان استراحت دهید می‌توانید با استفاده از قایقی با 2 یورو به نقطه مورد نظر در شهر سفر کنید. اگر هم که مقصد شما کمی دور است می‌توانید به قیمتی حدود 7.5 یورو معادل 43.500 هزار تومان، بلیط تک سفره برای اتوبوس های شناور را تهیه کنید.

چگونه هزینه سفر خود به ونیز را کاهش دهیم؟

  • از خوردن پیتزاهای ایتالیایی در این شهر به کل صرف نظر کنید چرا که قیمت بسیار بالایی دارد اما طعم و کیفیت آن با حومه شهر یا شهرهای دیگر کشور ایتالیا تفاوتی ندارد.
  • ونیز شهر بسیار زیبایی است پس چرا تنبلی را کنار نگذاریم و وقتمان را صرف قدم زدن در شهر و لذت بردن از کلیساها، ساختمان های قدیمی و هنرمندان مختلف نکنیم؟ نگران نباشید ونیز انقدر کوچک است که در آن گم نمی شوید.
  • اگر میخواهید از تمامی موزه ها، مکان‌های تاریخی و… دیدن کنید حتما از کارت گردشگری مخصوص (Venezia Unica Pass) آن استفاده کنید چرا که این کار باعث می‌شود که هزینه‌ی بازدید شما بسیار کاهش یابد.
  • با استفاده از اپلیکیشن Couchsurf برای خود یک همخانه انتخاب کنید و هزینه ی اقامت خود بسیار زیاد کاهش دهید با این کار هم دوستی در این شهر غریب برای خود پیدا خواهید کرد که تمام آداب و رسوم و قسمت های دیدنی شهر را به شما نشان دهد و هم هزینه ی اقامت شما کاهش می‌یابد.
  • با استفاده از اپلیکیشن سفرستان در خرید بلیط هواپیما ونیز تخفیف بگیرید و همچنین بلیط هواپیما سفرهای مختلف خود را مطمئن‌تر و ارزانتر از هرجای دیگری تهیه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما ونیز و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید