هزینه سفر به پارک‌های ملی کاستاریکا

0
60
هزینه سفر به پارک‌ ملی کاستاریکا
پارک‌ ملی کاستاریکا
هزینه سفر به پارک‌های ملی کاستاریکاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 22Rating: 3.5هزینه سفر به پارک‌های ملی کاستاریکا - خرید بلیط هواپیما کاستاریکا از سفرستانکشور زیبا و دیدنی کاستاریکا دارای جنگل‌ها و طبیعت بی‌نظیر می‌باشد و به همین دلیل تعداد زیادی پارک ملی و مناطق جنگلی محافظت‌شده در این کشور وجود دارد که با خریداری بلیط هواپیما کاستاریکا خواهید توانست از این مناطق بی‌نظیر دیدار به عمل آورید. هرچند اگر قصد خریداری بلیط هواپیما کاستاریکا و دیدار از پارک‌های ملی آن را داشته باشید،

کاستاریکا

کشور زیبا و دیدنی کاستاریکا دارای جنگل‌ها و طبیعت بی‌نظیر می‌باشد و به همین دلیل تعداد زیادی پارک ملی و مناطق جنگلی محافظت‌شده در این کشور وجود دارد که با خریداری بلیط هواپیما کاستاریکا خواهید توانست از این مناطق بی‌نظیر دیدار به عمل آورید. هرچند اگر قصد خریداری بلیط هواپیما کاستاریکا و دیدار از پارک‌های ملی آن را داشته باشید، باید از قبل به فکر بودجه مسافرتی خود بوده و هزینه سفر به کاستاریکا و بازدید از پارک‌های ملی آن را برآورد کنید.

هزینه سفر به پارک‌ ملی کاستاریکا
پارک‌ ملی کاستاریکا

به همین خاطر قصد داریم در این مطلب شما را با هزینه‌های سفر به کاستاریکا و ورود به پارک‌های ملی و دیگر فعالیت‌هایی که می‌توانید در این پارک‌ها انجام دهید، آشنا کنیم تا شما بتوانید با تخمین زدن هزینه احتمالی سفر به کاستاریکا، با خیال راحت بلیط هواپیما کاستاریکا را تهیه کرده و به دیدار از پارک‌های ملی آن بپردازید. پس پیشنهاد می‌شود تا آخر همین مطلب وبلاگ سفرستان را همراهی کنید.

پارک‌های ملی کاستاریکا

هزینه سفر به پارک‌ ملی کاستاریکا
پارک‌ ملی کاستاریکا

پارک‌های ملی کاستاریکا و مناطق محافظت‌شده آن از جنگل‌های بارانی دست‌نخورده، شاداب و سیستم پیچیده‌ای از آب تازه و نواحی محافظت‌شده دریایی تشکیل یافته است. کاستاریکا در کل دارای 28 پارک ملی می‌باشد که 3 عدد از آن‌ها جزو میراث جهانی یونسکو می‌باشند.

در این کشور تعداد زیادی پارک ملی و مناطق محافظت‌شده وجود دارد که مناطق شاداب و سرسبز کاستاریکا و همچنین جمعیت جانداران این کشور را حفظ می‌کنند. جنگل ابری مونته ورده (Monteverde) یک پناهگاه مرموز و پر از مه، در بین ابرهایی هستند که به خاطر جفت‌گیری پرندگان و آب‌وهوای موضعی، محلی منحصربه‌فرد منطقه، شناخته شده است.

هزینه سفر به پارک‌ ملی کاستاریکا
پارک‌ ملی کاستاریکا

پارک ملی کورکو وادو (Corcovado) به‌عنوان یکی از مکان‌هایی در زمین که بیشترین زندگی بیولوژیکی در آن وجود دارد شناخته شده است. دلیل این مسئله، جنگل‌های بارانی سرسبز، شاداب و پرپشت این منطقه و همچنین حیات‌وحش گوناگون و گسترده آن است.

اگر بلیط هواپیما کاستاریکا تهیه کرده و به این کشور سفر کنید، در خواهید یافت که پارک ملی تورتو گوئرو (Turtuguero) در ساحل شمالی دریای کارائیب این کشور یک منطقه امن برای لاک‌پشت‌ها می‌باشد که علاقه‌مندان و کنجکاوان طبیعت را از مناطق مختلف دنیا، به خود جذب می‌کند.

هزینه سفر به پارک‌ ملی کاستاریکا
پارک‌ ملی کاستاریکا

هر چه قدر از پارک‌های ملی کاستاریکا برایتان بگوییم باز هم کم است، اما اگر به طبیعت و پارک‌های ملی علاقه دارید، پیشنهاد می‌شود حتی یک‌بار هم که شده بلیط هواپیما کاستاریکا را تهیه کرده و از این کشور بی‌نظیر دیدار به عمل آورید.

هزینه ورودیه‌های پارک‌های ملی در کشور کاستاریکا

هزینه سفر به پارک‌ ملی کاستاریکا
پارک‌ ملی کاستاریکا

هزینه‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد، به ازای هر شخص بوده و شما پس از تهیه بلیط هواپیما کاستاریکا و سفر به این کشور، برای بازدید از پارک‌های ملی آن، باید این هزینه‌ها را پرداخت کنید.

پارک ملی Agua Juan Castro Blanco: 10 دلار

پارک ملی Arenal Volcano: 15 دلار

پارک ملی Barbilla: 5 دلار

پارک ملی Barra Honda: 12 دلار

پارک ملی Braulio Carrillo: 12 دلار

پارک ملی Cahuita: 5 دلار

پارک ملی Carara: 10 دلار

پارک ملی Chirripo: 18 دلار

پارک ملی Corcovado: 5 دلار

پارک ملی Diria: 5 دلار

پارک ملی Guanacaste: 15 دلار

پارک ملی Irazu Volcano: 15 دلار

پارک ملی Isla Del Coro: 50 دلار

پارک ملی La Amistad: 10 دلار

پارک ملی La Cangreja: 10 دلار

پارک ملی Las Baulas: 12 دلار

پارک ملی Los Quetzales: 10 دلار

پارک ملی Manuel Antonio: 16 دلار

پارک ملی Marino Ballena: 12 دلار

پارک ملی Palo Verde: 12 دلار

پارک ملی Piedras Blancas: 10 دلار

پارک ملی Poas Volcano: 15 دلار

پارک ملی Rincon de la Vieja: 15 دلار

پارک ملی Santa Rosa: 15 دلار

پارک ملی Tapanti: 10 دلار

پارک ملی Tenorio Volcano: 12 دلار

پارک ملی Tortuguero: 15 دلار

پارک ملی Turrialba Volcano: 12 دلار

هزینه اقامت در کاستاریکا

هزینه سفر به پارک‌ ملی کاستاریکا
پارک‌ ملی کاستاریکا

کاستاریکا در گذشته از نظر هزینه یک مکان بسیار کم‌هزینه بود و اگرچه در دهه گذشته هزینه‌های مربوطه در این کشور به‌شدت افزایش یافته است، هنوز هم نسبت به کشورهای دیگر کم‌هزینه می‌باشد. اگر کسی در کشوری همچون آمریکا هزینه‌ای معادل 169 دلار را برای یک مسافرخانه بین‌راهی بپردازد، پرداختن مقداری بیش‌تر از آن مبلغ برای یک سوئیت کامل در منطقه محافظت‌شده Arenal Springs Eco که دارای یک تراس با چشم‌اندازی از باغ‌های دیدنی در کنار چشمه‌های آب گرم خواهد بود که چشم‌اندازهای دیدنی دیگری از مخروط آتش‌فشانی را ارائه می‌دهد، یک معامله عالی در مقایسه با یک مسافرخانه بین‌راهی است.

هزینه سفر به پارک‌ ملی کاستاریکا
پارک‌ ملی کاستاریکا

اگر بلیط هواپیما کاستاریکا را تهیه کرده و قصد اقامت در این کشور را داشته باشید، می‌توانید در هتل‌های لاکچری اقامت کنید که هزینه هر شب اقامت در آن‌ها بیش از 500 دلار می‌باشد؛ هرچند اگر بودجه مسافرتی شما کم باشد، با مبلغی زیر 200 دلار نیز قادر خواهید بود تا یک مکان تمیز با تمامی تسهیلات و امکانات را در کشور کاستاریکا گیر بیاورید.

یکی از جنبه‌های زیبای هتل‌ها و مکان‌های اقامتی در کاستاریکا، خصوصیت منحصربه‌فرد آن‌ها می‌باشد. بسیاری از این مکان‌ها مستقل بوده و توسط یک خانواده بخصوص اداره می‌شوند. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای بسیار کم، در یک محل سنتی که دارای طراحی محلی دیدنی است، اقامت کنید.

هزینه سفر به پارک‌ ملی کاستاریکا
پارک‌ ملی کاستاریکا

اگر به‌تنهایی سفر می‌کنید و در نظر دارید که ولخرجی نکنید خواهید توانست با پرداخت هزینه‌ای معادل 12 الی 20 دلار یک تخت یک‌نفره را در اختیار گرفته و اگر دونفره سفر کنید، با پرداخت هزینه‌ای دو برابر هزینه قبلی، می‌توانید یک اتاق دونفره در یک هتل کم‌هزینه و معمولی را که امنیت بیش‌تری را نیز خواهد داشت، اجاره کنید.

قیمت کابین‌ها و هتل‌های باصرفه از 35 دلار به ازای هر شب شروع شده و اگر تسهیلاتی همچون پنکه سقفی و فرش واقعی به‌جای موکت را به آن اضافه کنید قیمت آن به 80 دلار خواهید رسید. محل قرارگیری هتل‌ها نیز در قیمت آن‌ها تأثیر گذاشته و هر چه قدر که به ساحل و یا جنگل‌های بارانی نزدیک‌تر می‌شوید، قیمت هتل‌ها افزایش خواهد یافت.

هتل‌های استاندارد مشخصاتی همچون استخر شنا، سیستم تهویه هوا و تلویزیون را دارا می‌باشند و قیمت‌های آن‌ها به ازای هر شب از 55 دلار آغاز شده و تا حول‌وحوش 150 دلار، بسته به نوع هتل موردنظر، تغییر می‌کند.

خرید بلیط هواپیما کاستاریکا
بلیط هواپیما کاستاریکا

استراحتگاه‌های بومی، کمپ‌ها و اتاق‌های روستایی، احتمالاً دارای استخر شنا و سیستم تهویه هوا نبوده اما دارای مشخصات دیگری می‌باشند. هزینه اقامت در چنین مکان‌هایی از 60 دلار شروع شده و تا چند صد دلار قابل‌تغییر است. هزینه این مکان‌ها شاید گران به نظر برسد، ولی اگر امکاناتی همچون تحویل غذا در یک مکان مجزا، دارا بودن مسیرهای پیاده‌روی، پل‌های معلق، ابزار غواصی و یا فعالیت‌های دیگری که در اختیار مهمانان قرار داده می‌شوند را در نظر بگیرید، قیمت‌های آن باصرفه نیز خواهند بود. در چنین مکان‌هایی حتی ممکن است خوابیدن در یک چادر نیز هزینه‌ای معادل 260 دلار به ازای هر شب را داشته باشد.

خرید بلیط هواپیما کاستاریکا
بلیط هواپیما کاستاریکا

اگر قصد تهیه بلیط هواپیما کاستاریکا را دارید، بهتر است بدانید که هزینه استراحتگاه‌های بوتیکی، از 160 دلار به ازای هر شب آغاز شده و اگر یک اتاق دونفره را رزرو کنید، هزینه آن تا 200 دلار نیز خواهد رفت. استراحتگاه‌هایی از این قبیل که اغلب کوچک بوده و توسط یک خانواده بخصوص اداره می‌شوند، شاخصه‌ی بارزی از مسافرت در کاستاریکا است که می‌تواند خاطره‌ای فراموش‌نشدنی را برای شما به ارمغان آورد.

خرید بلیط هواپیما کاستاریکا
بلیط هواپیما کاستاریکا

هتل‌های بین‌المللی و لاکچری بیشترین قیمت را به خود اختصاص داده و هزینه اقامت در این هتل‌ها به ازای هر شب از 200 دلار آغاز می‌شود و تا 800 دلار و بیشتر قابل‌تغییر است. اگر سوئیت‌هایی را رزرو کنید که دارای چشم‌اندازهای بی‌نظیری نیز هستند، مبلغ مورد پرداختتان بیش‌تر خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما کاستاریکا
بلیط هواپیما کاستاریکا

نتیجتاً می‌توان گفت که خریداری بلیط هواپیما کاستاریکا و دیدار از پارک‌های ملی آن برای علاقه‌مندان به طبیعت، یک برنامه مسافرتی عالی بوده و با انجام این کار خواهید توانست اوقات خوش و فراموش‌نشدنی را تجربه کنید. پس در انتخاب خود تردیدی نداشته باشید و با خریداری بلیط هواپیما کاستاریکا ، به دیدار پارک‌های ملی این کشور بی‌نظیر بروید.

برای خرید بلیط هواپیما کاستاریکا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
costaricaexperts.com
costaricatravelblog.com
costa-rica-guide.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید