هزینه سفر چین

با توجه به روابط سیاسی بین دو کشور ایران و چین و مراودات تجاری فراوان بین این دو کشور، خرید بلیط هواپیما چین و سفر به کشور چشم‌بادامی‌های همیشه طرفداران ویژه‌ای در ایران داشته است. البته مسافران چین، صرفا هم به خاطر اهداف سیاسی یا تجاری به این کشور سفر نمی‌کنند بلکه وفور زیبایی‌های گردشگری و آثار دیدنی در این سرزمین نیز همواره دلیل بسیار محمکی برای خرید بلیط هواپیما چین بوده است.

0
59
محاسبه هزینه سفر چین
هزینه سفر چین
هزینه سفر چینReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 18Rating: 4.0هزینه سفر چین و و سفر به کشور چشم‌بادامی‌ها - خرید بلیط هواپیما چین از سفرستانبا توجه به روابط سیاسی بین دو کشور ایران و چین و مراودات تجاری فراوان بین این دو کشور، خرید بلیط هواپیما چین و سفر به کشور چشم‌بادامی‌های همیشه طرفداران ویژه‌ای در ایران داشته است. البته مسافران چین، صرفا هم به خاطر اهداف سیاسی یا تجاری به این کشور سفر نمی‌کنند

هزینه سفر به چین

با توجه به روابط سیاسی بین دو کشور ایران و چین و مراودات تجاری فراوان بین این دو کشور، خرید بلیط هواپیما چین و سفر به کشور چشم‌بادامی‌های همیشه طرفداران ویژه‌ای در ایران داشته است. البته مسافران چین، صرفا هم به خاطر اهداف سیاسی یا تجاری به این کشور سفر نمی‌کنند بلکه وفور زیبایی‌های گردشگری و آثار دیدنی در این سرزمین نیز همواره دلیل بسیار محمکی برای خرید بلیط هواپیما چین بوده است. حال با توجه به این موضوع، گردشگران و مسافران متعددی در پی یافتن اطلاعاتی مفید در مورد هزینه سفر به چین هستند. ما این اطلاعات را در قالب مطلبی کامل و جامع برای شما فراهم کرده‌ایم تا اگر قصد خرید بلیط هواپیما چین را داشتید، بدون هیچ دغدغه‌ای و فقط با مطالعه این مطلب در عرض چند دقیقه، کاملا بر هزینه‌های جاری در چین واقف شوید و پس از آن خود را مهیای مسافرت کنید.

هزینه اقامت در چین

محاسبه هزینه اقامت در چین
هزینه اقامت در چین

خیلی از کسانی که تجربه خرید بلیط هواپیما چین را داشته‌اند، این کشور را خانه زیباترین هتل‌های جهان می‌دانند. اتفاقا هزینه اقامت در آنها هم چندان زیاد نیست. برای مثل قیمت یک شب اقامت در خوابگاه تر و تمیز 25 تا 40 رنمینبی می‌باشد که هزینه چندان زیادی به نظر نمی‌رسد. البته در صورت اختصاصی شدن این اتاق، قیمت آن به 100رنمینبی افزایش می‌یابد. همچنین هزینه هر شب اقامت در مهمان‌خانه‌ها هم حدود 140 رنمینبی می‌شود. به طور کلی، متوسط هزینه اقامت ارزان در چین 40 تا 60 رنمینبی به ازای هر شب برآورد می‌شود.

هزینه خوردوخوراک در چین

محاسبه هزینه خوردوخوراک در چین
هزینه خوردوخوراک در چین

غذاهای چینی چنان شهرتی دارند که معمولا عده زیادی صرفا به خاطر خوردن همین غذاها بلیط هواپیما چین می‌خرند. جالب است بدانید که هر وعده غذای خیابان چین در حدود 8 رنمینبی هزینه در پی داشته و این مبلغ برای خوردن چنین غذاهای لذیذی واقعا پایین است. همچنین، با 15 تا 30 رنمینبی می‌توان مهمان یکی از رستوران‌های محلی چین شد و غذایی خوشمزه خورد. البته ناگفته نماند که رستوران‌های بسیار گرانی هم در چین وجود دارد که بسته به کیفیت غذاها و سرویس‌های ارائه‌شده، هزینه خوردن غذا تا 150 رنمینبی در آنها بالا می‌رود.

هزینه تفریح و بازدید از اماکن دیدنی

خرید بلیط هواپیما چین
بلیط هواپیما چین

مکان‌های تفریحی و دیدنی جایی هستند که اندکی هزینه سفر به چین در آنها افزایش می‌یابد. برای مثال بازدید از یک پارک ملی عمومی چیزی در حدود 200 رنمینبی هزینه می‌طلبد. البته تماشای برخی معابد کوچک و انجام فعالیت‌های مختلف دیگر هم تنها با 10 تا 20 رنمینبی امکان‌پذیر می‌شود. در کل، هزینه تقریبی برای بازدید از مکان‌های دیدنی و انجام تفریحات مختلف هنگام خرید بلیط هواپیما چین، 70 تا 80 رنمینبی به ازای هر روز از مسافرت تخمین زده می‌شود.

هزینه حمل‌ونقل در چین

محاسبه هزینه حمل‌ونقل در چین
هزینه حمل‌ونقل در چین

هر چند که چین بسیار بزرگ است، اما قدرت بالای حمل‌ونقل عمومی در این کشور، باعث می‌شود که هزینه حمل‌ونقل در آن برای مسافران بسیار پایین‌تر از حد معمول باشد. برای مثال جابجایی بین دو شهر با اتوبوس‌سواری 10 ساعته فقط 65 رنمینبی هزینه در پی دارد. هزینه‌ای که هنگام استفاده از قطار بسیار پایین‌تر هم آمده و 10 ساعت جابجایی با قطار فقط با 50 رنمینبی امکان‌پذیر می‌شود. همچنین اگر قصد خرید بلیط هواپیما چین داشتید، جالب است بدانید که هزینه هر بار استفاده از اتوبوس فقط 1 رنمینبی است. در کل، هزینه حمل‌ونقل به ازای هر روز مسافرت تقریبا 25 رنمینبی خواهد بود.

هزینه‌های جانبی سفر به چین

محاسبه هزینه سفر چین
هزینه سفر چین

مثل هر مسافرت دیگری، هنگام خرید بلیط هواپیما چین هم احتمال اینکه با هزینه‌های جانبی مختلفی روبه‌رو شوید، بسیار بالاست. هزینه‌هایی مثل خرید ژاکت، عینک دودی، کرم ضد آفتاب و غیره که با توجه به شرایط مسافرت اجتناب‌ناپذیر هستند. مسافرانی که تجربه خرید بلیط هواپیما چین را داشته‌اند، هزینه کلی برای چنین اقلامی را حدود 30 رنمینبی به ازای هر روز مسافرت عنوان می‌کنند. ضمنا، برای خرید سوغاتی هم باید هزینه خاصی در نظر بگیرید که بسته به سلیقه شما این هزینه می‌تواند بسیار بالا یا پایین باشد.

تحلیل کلی از هزینه سفر به چین

خرید بلیط هواپیما چین
بلیط هواپیما چین

با توجه به مطالب عنوان‌شده، به نظر می‌رسد برای کسی که قصدش از خرید بلیط هواپیما چین انجام سفری ارزان است، این مقصد بسیار ایده‌آل می‌باشد. چراکه موارد اولیه برای سفر مثل غذا، اقامتگاه و حمل‌ونقل در این کشور نسبت به سایر مقاصد بسیار پایین بوده و همین امر موجب افزایش علاقه گردشگران به چین می‌شود. با این حال، چین این پتانسیل را هم دارد که سفری پرهزینه و گرانبها برای شما رقم بزند. بنابراین اگر طرفدار مسافرت لاکچری هم باشید، باز هم چین گزینه مناسبی برایتان خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما چین
بلیط هواپیما چین

همانطور که ملاحظه کردید، سفر به چین، جدا از لذت‌ها و خاطرات فراوانی که دارد، به خاطر ارزان بودنش بسیار پرطرفدار است. جالب است بدانید که با بودن در کنار سفرستان و استفاده از تخفیفات و جوایز در نظر گرفته‌ شده برای مسافران، حتی بلیط هواپیما ارزان چین هم هنگام سفر می‌تواند به راحتی در دسترس شما خواهد بود. بدین‌ترتیب سفر شگفت‌انگیز به چین را می‌توان به خاطر ارزان بودنش، جزو مسافرت‌هایی ضروری برای همه سلیقه‌ها دانست.

برای خرید بلیط هواپیما چین و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید