پرواز خارجی با هواپیمایی آسمان

0
1314
خرید انلاین بلیط هواپیما از هواپیمایی آسمان
بلیط هواپیما از هواپیمایی آسمان
پرواز خارجی با هواپیمایی آسمانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 15Rating: 4.0پرواز با خطوط هواپیمایی آسمانپرواز با خطوط هواپیمایی آسمان خوشبختانه مسافر ایرانی هنگام خرید بلیط هواپیما با انتخا‎ب‎های متعددی روبه‎رو است و می‎تواند از میان گزینه‎های ارائه شده از سوی چند شرکت مختلف هوایی

پرواز با خطوط هواپیمایی آسمان

خوشبختانه مسافر ایرانی هنگام خرید بلیط هواپیما با انتخا‎ب‎های متعددی روبه‎رو است و می‎تواند از میان گزینه‎های ارائه شده از سوی چند شرکت مختلف هوایی، دست به انتخاب بزند و متناسب با نیازمندی‎های سفرش، بلیط هواپیمای مناسب‎تر را برای سفر مورد نظرش خریداری کند.

یکی از این شرکت‎ها و خطوط هواپیمایی که چندین دهه است در آسمان ایران به مسافران ایرانی خدمت‎رسانی می‎کند و مسؤولیت خطیر پرواز ایرانی‎ها را در آسمان نیلگون این سرزمین بر عهده دارد، شرکت هواپیمایی آسمان است. در ادامه با وب‎سایت سفرستان همراه باشید تا با این خط هواپیمایی و تاریخچه‎ی شکل‎گیری این ایرلاین ایرانی، بیشتر آشنا شوید.

شرکت هواپیمایی آسمان در سال ۱۳۵۹ از ادغام چهار شرکت هوایی ایر تاکسی، پارس ایر، ایر سرویس و هور آسمان تشکیل یافت. هواپیمایی آسمان هم اکنون وسیع‌‌ترین شبکه پروازی به شهرهای داخلی با تاکید بر پرواز به مناطق محروم کشور را دارد .

خرید آنلاین بلیط هواپیما از هواپیمایی آسمان
بلیط هواپیما برای بلیط هواپیما

آسمان برای پوشش هر چه بهتر شبکه پروازی خود، سه مرکز پروازی به ترتیب در تهران، شیراز و مشهد دایر کرده است. هر یک از سه مرکز یاد شده، خدمه پروازی و آشیانه‌‌های تعمیر و نگهداری مستقل دارند تا از این طریق ضمن جذب و آموزش نیروی متخصص بومی، پروازهای روزانه از استقلال کافی برخوردار باشند .

هواپیمایی آسمان در سال ۱۳۸۱ به صندوق بازنشستگی کشوری واگذار شد. این امر سبب شده تا آهنگ رشد و توسعه آسمان بیش از پیش فزونی یابد. آسمان از بدو تاسیس تاکنون تلاش کرده است تا از طریق توسعه ناوگان و ارتقای توانمندی‌‌های فنی – عملیاتی کیفیت خدمات این شرکت را در سطح ملی و بین‎المللی افزایش دهد و در این راه به نتایجی نیز دست یافته است که از آن جمله می‎توان به عضویت در مجامع معتبر هوایی جهان همچون یاتا، نرخ صعودی جابه‎جایی مسافر، گسترش شبکه پروازی، جذب و آموزش نیروی متخصص، ساخت آشیانه‎ها و کارگاه‌‌های متعدد مهندسی تعمیرات و دریافت گواهینامه های بین المللی از سازمان‌‌های معتبر هوایی اشاره کرد.

آخرین گواهینامه معتبر اخذ شده در این خصوص IOSA خوانده می شود که از سوی یاتا برای هواپیمایی آسمان صادر شده است.

هواپیمایی آسمان همچون سایر خطوط هوایی جهان به ایمنی پروازهای خود قبل از هر شاخص دیگری توجهی خاص دارد. از این رو با ایجاد سیستم مدیریت ایمنی که در اصطلاح SMS خوانده می شود، آخرین رهیافت‌‌های جهانی ایمنی را در سازمان خود اعمال و دیده‌‌بانی می‌‌کند تا از این طریق سفری امن و راحت را برای شما فراهم نماید.

هواپیمایی آسمان هم اکنون با ۳۳ فروند هواپیما به ۴۰ شهر داخلی و ۱۳ کشور خارجی پرواز منظم برنامه‌‌ای دارد.

در روز ۱۵ فروردین ۹۶ روابط عمومی هواپیمایی آسمان از امضای تفاهم‌‌نامه‌‌ای با شرکت بوئینگ برای خرید حداقل ۳۰ هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس به ارزش حدود ۳ میلیارد دلار خبر داد. در این قرارداد امکان افزایش خرید تا ۳۰ فروند دیگر از این نوع هواپیما پیش‌‌بینی شده‌‌است. در ایران این سومین قراداد خرید هواپیمای نو پس از اجرایی شدن برجام است.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید