هواپیمایی آسمان و قرارداد خرید 60 فروند بوئینگ 737

0
448
هواپیمایی آسمان بوئینگ 737
هواپیمایی آسمان بوئینگ 737
هواپیمایی آسمان و قرارداد خرید 60 فروند بوئینگ 737Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 5Rating: 4.0هواپیمایی آسمان و قرارداد خرید 60 فروند بوئینگ 737به گزارش خبرگزاری ایرنا، این قرارداد پس از یک سال مذاکره بین شرکت هواپیمایی آسمان و شرکت بوئینگ با حضور نمایندگان این شرکت در تهران به امضا رسید.

قرارداد خرید 60 فروند هواپیمای مسافری 737 مکس بین شرکت هواپیمایی آسمان و شرکت بوئینگ در تهران به امضا رسید.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، این قرارداد پس از یک سال مذاکره بین شرکت هواپیمایی آسمان و شرکت بوئینگ با حضور نمایندگان این شرکت در تهران به امضا رسید.

طبق قراردادی که منعقد شده قرار است این هواپیماها از سال 2019 به تدریج به شرکت هواپیمایی آسمان تحویل شود و در سال یاد شده، 5 تا 10 فروند بوئینگ 737 تحویل شرکت آسمان خواهد شد.

روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان اعلام کرده در قراردادی که بین شرکت آسمان و بوئینگ منعقد شده تمام مسایل مربوط به پشتیبانی های فنی و آموزشی آن پیش بینی شده تا پس از طی مراحل قانونی تحویل این هواپیماها به این شرکت آغاز شود.

هواپیمای بوئینگ 737 یک هواپیمای مسافری 130 نفره است و یکی از مناسب ترین هواپیماها برای پرواز داخلی و پرواز خارجی منطقه ای محسوب می شود که می توانند بیش از 4500 کیلومتر پرواز کند و با ورود این هواپیماها به ناوگان هوایی آسمان ظرفیت صندلی این شرکت بیش از 8 هزار صندلی افزایش می یابد.

پیش از این شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نیز برای خرید 80 فروند هواپیما بوئینگ با این شرکت اواخر سال گذشته قرارداد امضا کرد و قرار است از سال 2018 تحویل این هواپیماها به ایران ایر آغاز شود.

با لغو تحریم های ظالمانه و اجرایی شدن برجام در مجموع قرارداد خرید 260 فروند هواپیکای نو با شرکت های ایرانی و شرکت های بوئینگ، ایرباس و ای تی آر منعقد شده تا به تدریج وارد ناوگان هوایی ایران شود.

تاکنون شرکت ایرباس سه فروند هواپیمای 321 و 330 را تحویل ایران ایر داده است و بزودی 3 فروند هواپیمای ای تی آر نیز از طرف این شرکت زیر مجموعه ایرباس تحویل ایران ایر خواهد شد.

برای جستجوی بلیط هواپیمای ارزان مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید