خرید بلیط هواپیما از ایران ایرتور

0
199
خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور
بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور
خرید بلیط هواپیما از ایران ایرتورReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 14Rating: 4.5مقصدهای رؤیایی با خرید بلیط هواپیما از ایران ایرتور - یکی از بهترین ایرلاین‌های ایرانخرید بلیط هواپیما به مقاصد توریستی. بلیط هواپیمای ارزان. بهترین ایرلاین های ایران. ایرلاین ایران ایتور. قیمت بلیط ایران ایرتور. نوع هواپیماهای ایران ایرتور

مقصدهای رؤیایی با خرید بلیط هواپیما از ایران ایرتور

نام ایران ایرتور به‌عنوان اولین دریافت کننده گواهی استاندارد ISO 9000-2000 در تاریخ حمل‌ونقل کشوری می‌درخشد. این شرکت هواپیمایی ارزان قیمت به‌عنوان زیرمجموعه ایران ایر رشد سریع و گسترده‌ای در عملکرد خود داشته است و هر هفته انجام بیش از 50 پرواز داخلی و خارجی را مدیریت می‌کند. برای مدیریت هزینه‌های اضافی خود، در خرید بلیط هواپیما از این شرکت تردیدی نداشته باشید.

تاریخچه ایران ایرتور

خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور
بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور

ایران ایر در سال 1351 شرکت خصوصی هواپیمایی‌اش را به منظور افزایش مسیرهای پروازی خود، انجام پروازهای داخلی و خارجی چارتر، تشکیل تورهای سفری داخلی و خارجی (مستقیم و غیرمستقیم)، حمل‌ونقل مسافران در چارچوب تورهای مسافرتی، توسعه صنعت گردشگری، ارسال بارهای پستی با هواپیما، اجرای طرح‌های مربوط به صنعت حمل‌ونقل هوایی؛ تأسیس کرد. نام این شرکت که تلفظ انگلیسی کلمه به صورت فارسی نوشته می‌شود ایران ایرتور نام دارد و پایگاه اصلی آن فرودگاه بین‌المللی شهر مشهد بوده است.

شرکت ایران ایرتور در سال‌های آغازی بهره‌برداری‌اش با به راه انداختن تورهای پرواز داخلی تهران-مشهد مورد استقبال همگان قرار گرفت و از این رو شرکت در صدد گسترش خدمات خود در سطح بین‌المللی شد.

ایران ایرتور به‌عنوان تابع شرکت ایران ایر در زمینه توسعه صنعت گردشگری داخلی و خارجی استراتژی‌ها و سیاست اقتصادی این شرکت ارا در پیش گرفت و همچنین با ترتیب کنفرانس‌ها و همایش‌های جهانی، سفرهای جذاب و سرگرم کننده کشورهای غربی و اروپایی تا کشورهای اسلامی موجبات محبوبیت همگانی خود را فراهم کرد.

خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور
بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور

ده سال بعد از تأسیس این شرکت هواپیمایی با افزایش پروازهای تهران- مشهد و با در نظر گرفتن خدمات رضایت‌مندانه‌ای همچون تدارک هتل و امکان حمل گردشگران و مسافران به مراکز خرید و بناهای تاریخی و مقدس موفقیت‌های خود را در سال‌های پیاپی دوچندان کرد.

مقاصد مهم ایران ایرتور

خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور
بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور

ایران ایرتور در سال 1362 با در نظرگرفتن محبوبیت خود بین ایرانیان سرمایه‌گذاری در تورهای خارجی را برنامه ریزی کرد و تورهای بین‌المللی به “Sharjah” ،”Dubai” ،”New Delhi” ،”Bombay” ،”Malaysia” ،”Singapore” ،”Cyprus” ،”China” ،”Syria” ،”Athens ”و “Greece”را راه انداخت در سالهای 68 و 69 با برگزاری سمینارهایی با شرکت مدیران و مسئولان شرکتهای توریستی و با حضور در نمایشگاههای بین المللی و کسب جوایز در صدد معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران و جذب گردشگران بین‌المللی به کشور بود.

با افزایش دو فروند هواپیما شرکت هواپیمایی ایران ایرتور مسئولیت پروازهای مختص به شرکت هواپیمایی ایران‌ایر را بر عهده گرفت و با انجام پروازهای حج و پروازهای منطقه‌ای به “Damascus”،”Almaty”،”Moscow”،”Ashgabat” و “Tashkent” تسهیل در عملکرد این شرکت را موجب شد.

در سال‌های 80 و 82 به دستور شورای اقتصادی دولت در صدد جایگزینی هواپیماهای غربی با هواپیماهای قدیمی روسی برآمد و دو سال بعد دو فروند هواپیمای ایرباس 300-B4 کارکرده ترکیه را خریداری کرد تا بالاترین رکورد حمل‌ونقل مسافری را در تاریخ شرکت به ثبت برساند.

سطح خدمات

خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور
بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور

پس از کسب گواهی ایزو، شرکت هواپیمایی ایران ایرتور با الگو قرار دادن کیفیت و امنیت مطابق با استانداردهای جهانی و شیوه‌های مدرن مدریت، در صدد رسیدن به هدف‌هایی نظیر ارتقاء ظرفیت حمل‌ونقل هوایی، استفاده از تجارب و پیشنهاد‌های سازنده عموم، تلاش در جهت کاهش ریسک و بهینه‌سازی عملکرد، تلاش در جهت جلب اعتماد سازمان هوایی داخلی و رضایت‌مندی مشتریان به کار خود ادامه داد. پس بااین‌وجود نیازی نیست نگران پاسخ‌گویی به نظرات خود باشید با تهیه بلیط هواپیما از این شرکت خواسته‌های خود را عملی کنید.

این شرکت در سال 94 بعد از واگذاری به بخش خصوصی شیوه مدیریتی مدرنی را در پیش گرفت و اولویت خود را آینده‌نگری ارتقاء و پیشرفت شرکت قرار داد.

ناوگان هوایی

این شرکت با هفت فروند هواپیمای مدل‌های MD-82 و B737-300/500 سالانه بیش از چند میلیون مسافر را جابه‌جا می‌کند. ایران ایرتور در تیرماه ۹۶ در قراردادی که در نمایشگاه هوایی پاریس برگزار شد، بیش از ۵۰ عدد هواپیمای ایرباس فرانسوی سفارش داده که مبلغ آن حدود چهار و نیم میلیارد یورو برآورد شده است. خرید بلیط هواپیما ایران ایرتور و پرواز با هر یک از هواپیماهای این شرکت آسایش و راحتی شما را در طول سفر تضمین خواهد کرد.

سرویس‌های پذیرایی

خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور
بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور

در کنار سرعت و کیفیت پرواز هوایی و زمان‌بندی دقیق مسئولان، رفاه و آسایش مسافران با پذیرایی‌ها و سرویس‌های مفید در طول سفر جزو استانداردهای حمل‌ونقل هوایی است و شرکت هواپیمایی ایران ایرتور از این قاعده مستثنا نیست و شرایط مناسبی برای سفرهای شما مهیا می‌کند. سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی و پذیرایی مختصر در پروازهای مسیرهای کوتاه و ارائه سرویس‌های غذایی سرد و توزیع نشریات از ویژگی‌های خدماتی پروازهای این شرکت است.

کارکنان

خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور
بلیط هواپیما از هواپیمایی ایران ایرتور

جناب آقای مجید شکاری به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره این شرکت و رضا موسوی تحت عنوان مدیرعامل شرکت به همراه بیش از 600 نفر کارکنان مجموعه بزرگ این شرکت را تشکیل می‌دهند.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
iat.aero.com
fa.m.wikipedia.org
aviationnews.ir

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید