پرواز خارجی با هواپیمایی کیش ایر

0
913
خرید پرواز خارجی با هواپیمایی کیش ایر
پرواز خارجی با هواپیمایی کیش ایر
پرواز خارجی با هواپیمایی کیش ایرReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Jul 16Rating: 4.5پرواز خارجی با هواپیمایی کیش ایر - خرید بلیط هواپیما از اپلیکیشن سفرستانپرواز خارجی بر فراز خلیج نیلگون همیشه فارس با هواپیمایی کیش ایر با توجه به رونق کسب‌وکار در کشورهای حاشیه‎ی خلیج فارس و ارتباطات گسترده‎‌ی شهروندان ایرانی خرید بلیط هواپیما

پرواز بر فراز خلیج نیلگون همیشه فارس با هواپیمایی کیش ایر

با توجه به رونق کسب‌وکار در کشورهای حاشیه‎ی خلیج فارس و ارتباطات گسترده‎‌ی شهروندان ایرانی با حاشیه نشینان خلیج همیشه فارس، تنوع بیشتر ایرلاین‎ها و گسترش خطوط هوایی میان کشور ما و دیگر کشورهای این منطقه به مسافران اریانی کمک می‎کند تا با فراغ بال بیشتری برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنند و در هنگام خرید بلیط هواپیما، از رقابت ایجاد شده میان ایرلان‎ها و خطوط هواپیمایی نهایت بهره را ببرند و امکان خرید بلیط هواپیمای ارزان را نیز داشته باشند. هواپیمایی کیش ایر یکی از ایرلاین‎های ایرانی است که برای پاسخگویی به نیازهای مسافران ایران به ویژه برای پرواز خارجی به کشورهای حاشیه‎ی خلیج فارس تأسیس شده است و با افزودن بر تعداد شرکت‎های هواپیمایی ایران، امکان خرید بلیط هواپیما و جست‎وجو برای بلیط هواپیمای ارزان را برای مسافران پروازی در ایران افزایش داده است.

تأسیس و راه‎اندازی شرکت هواپیمایی کیش ایر

خرید آنلاین پرواز خارجی با کیش ایر
پرواز خارجی با کیش ایر

کیش ایر با هدف توسعه فعالیتهای جزیره زیبای کیش، از طریق برقراری ارتباط با مراکز استان های کشور و اتصال به کشورهای حاشیه خلیج فارس در سال ۱۳۷۰ تأسیس شد.  این شرکت پس از ثبت و دریافت مجوزهای قانونی به عنوان یکی از شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش و در قالب یک شرکت سهامی خاص، فعالیت خود را از خردادماه سال ۱۳۷۰ با دو فروند هواپیمای اجاره ای شروع کرد.پس از طی دوره تأسیس و راه اندازی، از اواخر سال ۱۳۷۲ و با تغییر مدیریت شرکت، دوران سازندگی کیش ایر آغاز شد. بکارگیری متخصصان کارآزموده و رعایت اصل صرفه جویی و فعالیت مداوم سبب شد تا شرکت در مدت زمان کوتاهی ضمن رفع مشکلات، به پیشرفت های قابل ملاحظه ای در زمینه بازرگانی، عملیات، فنی خدمات فرودگاهی و پشتیبانی دست یابد که تحقق چنین اموری، بستر مناسبی را برای موفقیت های بعدی فراهم ساخت. همزمان با گذراندن موفقیت آمیز دو دوره مقدماتی، دوره سوم به نام مرحله بازنگری و شکوفایی، از اواخر سال ۱۳۷۶ و با تغییر مجدد مدیریت آغاز شد.

کیش ایر در این زمان، ۱۰ فروند هواپیمای اجاره ای شامل هواپیمای یاک ۴۰ و توپولوف ۱۵۴ در اختیار داشت که با تغییر سیاست های ارزی بانک مرکزی، عدم واگذاری ارز دولتی و افزایش نرخ ارز برای شرکت های هواپیمایی امکان نگهداری و انجام حداقل ساعت پرواز تعیین شده برای آنها عملی نبود. لذا به منظور پیشگیری از ضرر و زیان احتمالی، تعداد هواپیماهای اجاره ای کاهش و در عوض، ساعت پرواز هواپیماهای باقی مانده افزایش یافت. از این مرحله می توان به عنوان آغاز دوره چهارم، یعنی اتخاذ استراتژِی نوینی برای خروج از بحران مربوطه یاد کرد.

فشارهای ناشی از نرخ بالای اجاره بها با تغییر نرخ ارز سبب شد تفکر خرید هواپیما در کیش ایر بیش از پیش دنبال شود. افق بلند شرکت در جهت استقلال کامل،کارآفرینی و ارتقاء ایمنی از دیگر شاخص هایی بود که کیش ایر را به خرید هواپیما، استفاده از خدمه پروازی ایرانی بجای خدمه پرواز خارجی و انجام امور مهندسی تعمیرات در داخل تشویق می کرد. این امر اگرچه وقت گیر، پرهزینه و پرزحمت بود؛ ولی نتیجه مثبت در ابعاد مختلف، بویژه اقتصادی برای شرکت، سازمان منطقه آزاد کیش و کشور در برداشت.

حال و هوای امروزین کیش ایر

خرید پرواز خارجی با هواپیمایی کیش
پرواز خارجی با هواپیمایی کیش

اکنون نیز در مرحله پنجم از تاریخچه کیش ایر، مدیریت شرکت توانسته است سیاست استراتژی نوین خود را به مرز بلوغ برساند که ثمره آن را می توان افزایش ناوگان ملکی و نیز جایگزینی هواپیماهای غربی بجای هواپیماهای شرقی دانست که این نیز در راستای رضایت مندی و تحقق خواسته های مسافران صورت پذیرفته است. این شرکت در حال حاضر، با تمام خصوصیات و استانداردهای لازم بین المللی، یکی از شرکت های عضو  IATA و اولین شرکت هواپیمایی ایرانی دارای گواهی نامه استاندارد ایمنی هوانوردی IOSA است.

ماجرای درج اشتباه نام خلیج فارس و اخراج مهماندار یونانی

در ۲۹ بهمن ۱۳۸۸، در پرواز مسیر تهران – کیش به شماره ۷۰۸۱ که با بوئینگ ۷۵۷ تحت اجاره شرکت کیش ایر انجام گرفت در صفحه مانیتور اعلام مسیر هواپیما از نام خلیج عربی به جای خلیج فارس استفاده شد که با اعتراض برخی مسافران و خبرنگاران مواجه شد که در واکنش سرمهماندار یونانی این پرواز به گونه‌ای توهین آمیز با مسافران برخورد نمود. این حادثه واکنش‌های زیادی در پی داشت. مهماندار یونانی با هماهنگی مدیرعامل هواپیمایی کیش ایر روز بعد به پلیس مهاجرت و اتباع خارجی مستقر در کیش احضار و به دلیل رفتار ناشایست و اقدام غیرمسئولانه اقامتش باطل شد. حمید بهبهانی وزیر راه و ترابری وقت پس از اتفاقات پرواز کیش ایر دستور داد تا با مسببان اصلی برخورد شود و اینکه مسوولان کیش ایر باید توبیخ شوند. حسن علیدادی امام جمعه کیش نیز ضمن انتقاد از این ماجرا بیان داشت که اینگونه اهمال کاری‌ها به هیچ وجه نباید انجام شود. رامین مهمانپرست سخنگوی وقت وزارت خارجه نیز ضمن محکوم کردن این اقدام بیان داشت: «استفاده از عناوین دیگر و به کارگیری هر نامی غیر از خلیج فارس برای آن، اقدامی کاملاً غیرحقوقی و غیراصولی است.»

اطلاعات تماس هواپیمائی کیش ایر

هواپیمائی کیش ایر – شرکت هواپیمایی کیش

نشانى :ایران، تهران، تهران ، شهرک اکباتان ـ کوچه بابک ـ ساختمان کیش ایر

تلفن :
۰۲۱-۴۴۶۶۵۲۲۲-۹
۰۲۱-۴۴۶۶۵۶۴۴-۸
۰۲۱-۴۴۶۶۵۲۲۴

نشانى سايت اينترنتى : http://www.kishairline.com

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
aftabir.com
kishairlines.ir
deidehban.ir
fa.wikipedia.org

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید