آشنایی با هیجان‌انگیزترین سرسره‌های آبی جهان

مزه سفرهای تابستانی در آب‌تنی و تفریحات پارک‌های آبی خلاصه می‌شود و همه روزه پارک‌های جدیدی با امکانات تفریحی پیشرفته‌تر ساخته می‌شوند تا هیجان گردشگران را به اوج خود برسانند. وقتی پای سرعت و ارتفاع به تفریحات آبی باز شود، جان تازه‌ای به هورمون‌های بدن می‌بخشد و هیجان را جایگزین خستگی‌ها و استرس‌ها می‌کند. سرسره‌های آبی با داشتن این فاکتورها بهترین و محبوب‌ترین گزینه هستند و جزء جدایی‌ناپذیر هر پارک آبی محسوب می‌شوند.

0
36
خرید بلیط هواپیما برای سفر هیجانی
بلیط هواپیما برای سفر هیجانی
آشنایی با هیجان‌انگیزترین سرسره‌های آبی جهانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 10Rating: 3.5آشنایی با هیجان‌انگیزترین سرسره‌های آبی جهان - خرید بلیط هواپیما ارزان از سفرستانمزه سفرهای تابستانی در آب‌تنی و تفریحات پارک‌های آبی خلاصه می‌شود و همه روزه پارک‌های جدیدی با امکانات تفریحی پیشرفته‌تر ساخته می‌شوند. خرید بلیط هواپیما

هیجان‌انگیزترین سرسره‌های آبی جهان

مزه سفرهای تابستانی در آب‌تنی و تفریحات پارک‌های آبی خلاصه می‌شود و همه روزه پارک‌های جدیدی با امکانات تفریحی پیشرفته‌تر ساخته می‌شوند تا هیجان گردشگران را به اوج خود برسانند. وقتی پای سرعت و ارتفاع به تفریحات آبی باز شود، جان تازه‌ای به هورمون‌های بدن می‌بخشد و هیجان را جایگزین خستگی‌ها و استرس‌ها می‌کند. سرسره‌های آبی با داشتن این فاکتورها بهترین و محبوب‌ترین گزینه هستند و جزء جدایی‌ناپذیر هر پارک آبی محسوب می‌شوند. این سرسره‌ها چهره تابستان را برای بسیاری از گردشگران تغییر می‌دهند و آن‌ها را برای تجربه‌های چندباره به سمت خرید بلیط هواپیما می‌کشانند. هیچ چیزی بهتر از شیرجه زدن بر روی سرسره یا سر خوردن در تیوب‌های رایدرها نیست. برای اینکه بهترین سرسره‌های آبی جهان را بشناسید و بلیط هواپیما یکی از این کشورها را تهیه کنید، از بین سرسره‌های زیر محبوب‌ترینِ خود را انتخاب کنید.

بلیط هواپیما باهاما

1سرسره Leap of Faith

گردشگاه آتلانتیس که در جزیره «بهشت» باهاما واقع شده به عنوان پاتوق افراد سرشناس و مطرح جهان شناخته می‌شود. محبوبیت این مکان به دلیل وجود پارک آبی، استخرهای فراوان و سرسره بسیار هیجان‌انگیزش روز بروز در حال افزایش است. بعد از تهیه بلیط هواپیما باهاما، به هنگام گشتن در این گردشگاه با تعداد زیادی استخر روباز روبرو می‌شوید، اما باید بدانید اصلی‌ترین دلیلی که عاشقان سرسره و هیجان را به این جزیره می‌کشاند، سرسره “Leap of Faith” است که در ارتفاع 18 متری و بالای معبد “Mayan” قرار دارد، هیجان‌انگیزترین بخش ماجرا مربوط به موقعی است که قبل از پرتاپ به داخل استخر، از تونلی شیشه‌ای عبور می‌کنید و این تونل با کوسه‌های فراوانی احاطه شده‌اند.

بلیط هواپیما برزیل

2سرسره Insano

پارک ساحلی فورتالزای برزیل که یکی از بهترین پارک‌های آبی جهان را در خود جای داده است، در سال 2012 سرسره‌ای جنون‌آمیز را به مجموعه اقامتگاه‌ها و تفریح‌های آبیش اضافه‌ کرد. لیز خوردن بر روی این سرسره‌ که در ارتفاع 42 متری قرار گرفته، سرعت سقوط را به بیش از 100 کیلومتر بر ساعت می‌رساند و از لحظه شیرجه تا پرتاب تنها چندثانیه طول می‌کشد، اما همین ثانیه‌های نفس‌گیر، تبدیل به یکی از هیجان‌انگیزترین لحظات سفرتان می‌شود. اگر مایلید سرخوردن از ارتفاع یک ساختمان 14 طبقه را تجربه کنید، چمدان‌های خود را ببندید و بلیط هواپیما برزیل را رزرو کنید.

بلیط هواپیما اسلوونی

3سرسره terme 3000

کشور اسلوونی با مناظر زیبای خود یکی از مقصدهای انتخابی 2018 بود که گردشگران را تشویق به خرید بلیط هواپیما اسلوونی و سفر به قلب اروپا کرد. علاوه بر تمامی دلایلی که گردشگران را به این کشور می‌کشاند، سرسره‌ای در پارک “Aqualoop” وجود دارد که عناوین مختلفی را به خود اختصاص داده است، این سرسره از نظر سرعتش در رتبه چهارم اروپا قرار گرفته و  رسیدن از بالای سرسره به پایین آن فقط 7 ثانیه طول می‌کشد. همچنین در کل دنیا اولین سرسره‌ای است که با چرخش 360 درجه‌ای بازدیدکنندگان را به داخل آب پرتاپ می‌کند، مثل این است که داخل روده‌های پرپیچ ‌و خمی سر بخورید.

بلیط هواپیما ایندیانا

4سرسره Wildebeest و Mammoth ایندیانا

تصور کنید که دو تا از طولانی‌ترین سرسره‌های جهان در یک پارک آبی باشند، یعنی سرسره‌هایی که رتبه اول و دوم این لیست را به خود اختصاص داده‌اند. کسانی که بلیط هواپیما ایندیانا می‌خرند برای تجربه چنین هیجانی به پارک تفریحی “Santa Clause City” رفته و رایدهای 2 سرسره “Mammoth” و “Wildbeest” امتحان می‌کنند. در سال 2010 وایلدبیست به عنوان طولانی‌ترین سرسره جهان در این پارک افتتاح شد اما دو سال بعد، جای خود را به سرسره ماموث داد که اولین راید شش‌نفره را برای گردشگران ممکن ساخت. در سرسره “Mammoth” با به‌کارگیری تکنولوژی‌ ترن‌های هوایی، موتورهایی را برای افزایش سرعت تعبیه کرده‌اند که در واقع مسیر 2 دقیقه و 30 ثانیه‌ای سرخوردن را نفس‌گیر می‌کند.

بلیط هواپیما دبی

5سرسره Jumeirah Sceirah

چیزی که می‌تواند تفریح‌های آبی را به هیجان‌انگیزترین تجربه‌ها تبدیل کند، رقابت گردشگران است. برای اینکه بتوانید با همسفر خود مسابقه دهید باید به پارک “Wild Wadi” بروید که علاوه بر سرسره “Tantrum Alley”، خانه یکی از جدید‌ترین، طولانی‌ترین و سریع‌ترین سرسره‌ها است. می‌توان گفت بزرگ‌ترین دلیلی که خریداران بلیط هواپیما دبی را به این پارک آبی می‌کشاند سقوط دیوانه‌واریست که سرسره محبوب Jumeirah Sceiran امکان‌پذیر می‌کند، چون وقتی از بالای برجک 32 متری به روی سرازیریِ سرسره پرتاب می‌شوند و با سرعت 80 کیلومتربرساعت سر می‌خورند، برنده یا بازنده شدن برایشان فرقی ندارد، تنها چیزی که دلشان می‌خواهد، تجربه دوباره این چند دقیقه است.

بلیط هواپیما اتاوا

6سرسره آبی Calypso

در بعضی سرسره‌ها بعد از قرار گرفتن در کابین‌های شیشه‌ای به‌یک‌باره دریچه‌ها باز می‌شوند و نیروی جاذبه شما را با سرعت در مسیر راید پیش برده و به داخل استخر پرتاپ می‌کند و حتی زمان کافی برای جیغ کشیدن و تخلیه این هیجان هم پیدا نمی‌کنید، چنین سرسره‌‌ای در پارک آبی “Calypso” شهر انتاریوی کانادا وجود دارد که فاصله کمی تا پایتخت دارد و به راحتی می‌توان با بلیط هواپیما اتاوا به این پارک رفت. بازدیدکنندگان داخل یکی از 4 دهانه رنگین که در ارتفاع 28 متری قرار گرفته‌اند، پرتاب می‌شوند و بعد از چندثانیه کوتاه و نفس‌گیر، این ماجراجویی را به پایان می‌رسانند.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید