اخذ ویزای اسلوونی

0
403
خرید بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی
بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی
اخذ ویزای اسلوونیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 17Rating: 4.0ویزای اسلوونی - راهنمای نحوه دریافت آسان ویزای کشور زیبای اسلوونیخرید بلیط هواپیما به اسلوونی. راهنمای دریافت ویزای اسلوونی. انواع ویزای اسلوونی. آدرس و شماره تلفن سفارت اسلوونی. سایت سفارت اسلوونی در ایران

چگونگی اخذ ویزای اسلوونی

اسلوونی، کشوری در اروپای شمال غربی است و به خاطر زمین صاف و هموار، کانال‌ها، باغ‌های گل لاله، آسیاب‌های بادی و مسیرهای دوچرخه‌سواری‌اش شناخته‌شده است. اسلوونی کشوری بسیار زیبا و دیدنی است که خرید بلیط هواپیما اسلوونی و دیدار از آن خالی از لطف نیست؛ اما باید دانست که برای سفر به این کشور شهروندان ایرانی نیاز به تهیه روادید دارند و بدون آن نمی‌توانند به این کشور دیدنی سفر کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با راه‌های گرفتن ویزا و مدارک لازم برای آن و همچنین با ویزای شینگن اسلوونی آشنا شوید تا در صورت تمایل به خریداری بلیط هواپیما به اسلوونی و سفر به این کشور به‌راحتی بتوانید ویزای این کشور را درخواست کنید.

چطور در ویزا گرفتن موفق شویم

خرید بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی
بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی

با توجه به داده‌های آماری در سال 2016 بیش از 25,000 درخواست ویزای شینگن برای کشور اسلوونی، به کنسولگری‌های این کشور در سرتاسر جهان رسیده است که از بین این تعداد فقط 21,000 آن موردقبول واقع‌شده و 6.69 درصد این ویزاها رد شده‌اند که این نرخ، یکی از بالاترین نرخ‌های رد شدن ویزا بین تمامی کشورهای شینگن است.

خرید بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی
بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی

این مطلب به شما کمک خواهد کرد تا تمامی مدارک موردنیاز برای گرفتن ویزای شینگن اسلوونی را آماده کرده و اطمینان حاصل کنید که بتوانید ویزای خود را در کمترین زمان ممکن بگیرید بدون این‌که ریسک اقتصادی داشته باشید.

خرید بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی
بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی

ویزای کوتاه‌مدت اسلوونی شامل ویزای توریستی اسلوونی، ویزای تجاری اسلوونی و ویزای کوتاه‌مدت برای بازدید از اعضای خانواده و یا دوستان مقیم کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. اگر شما از بین این ویزاها، فقط نیاز به دریافت ویزای کوتاه‌مدت گردشگری کشور اسلوونی دارید، با اهداف گردشگری و دیدار از این کشور می‌توانید درخواست ویزای گردشگری را کرده و پس از مصاحبه و تأیید ویزا و بعدازآن با تهیه بلیط هواپیما به اسلوونی این کشور زیبا سفر کنید.

هزینه‌های درخواست ویزای کشور اسلوونی

خرید بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی
بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی

ویزای شینگن اقامت کوتاه‌مدت (شامل ویزای گردشگری، ویزای تجاری و ویزای ترانزیت): 60 یورو

کودکان بین 6 تا 12 سال که برای ویزای اقامت کوتاه‌مدت درخواست می‌کنند: 35 یورو

ویزای دانشجویی اقامت بلندمدت: 50 یورو

ویزای اقامت بلندمدت: 99 یورو

اما هزینه‌های دیگری نیز برای ویزای شینگن وجود دارد که بخصوص اگر شما نخواهید هزینه‌های رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما به اسلوونی را از پیش حساب کنید، از جایی که مطمئن نیستید درخواست روادیدتان قبول یا رد می‌شود، این کار، کار عاقلانه‌ای به‌حساب می‌آید. در زیر هزینه‌های کلی برای درخواست ویزای شینگن اسلوونی آورده شده است.

هزینه ویزای شنگن: 60 یورو

هزینه فرآیند VFS: 20 یورو

هزینه بیمه مسافرتی برای ویزای شینگن (20 روزه): 18 یورو

مدارک موردنیاز برای درخواست ویزای اقامت کوتاه‌مدت شینگن اسلوونی

خرید بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی
بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی

-فرم تکمیل‌شده درخواست ویزای شینگن و به‌طور کامل توسط درخواست دهنده تکمیل‌شده باشد.

-برنامه پرواز تائید شده و یا بلیط هواپیمای رزرو شده. برنامه پرواز راه امن‌تری برای ارائه دادن برای درخواست ویزا است که با این روش شما یک بلیط هواپیمای واقعی را خریداری نمی‌کنید که این خرید بلیط هواپیما به اسلوونی می‌تواند بسیار پرهزینه باشد. البته اگر ویزای شما رد شود.

-مدرکی که نشان‌دهنده مکان اقامت شما در اسلوونی باشد، همانند ارائه مدرکی از رزرو هتل موردنظرتان در اسلوونی

خرید بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی
بلیط هواپیما و اخذ ویزای اسلوونی

-گذرنامه که دارای حداقل دو صفحه خالی باشد و حداقل اعتبار 3 ماهه را داشته باشد. اگر شما یک گذرنامه قدیمی هم دارید، باید آن را همراه مدارک دیگر تحویل دهید. اگر سن شما کمتر از 18 سال باشد، باید فرم درخواست ویزا توسط هر دو والدین پرشده باشد و همچنین تصویری از گذرنامه‌های والدینتان نیاز است.

-کارت ملی و شناسنامه

-2 قطعه عکس رنگی 6 در 4 با پس‌زمینه سفید و بدون روتوش

-بیمه مسافرتی که حداقل 30000 یورو را پوشش دهد.

-یک نامه از طرف درخواست‌کننده که هدف از سفر به کشور اسلوونی را با جزئیات و کامل توضیح داده باشد.

-نامه تمکن مالی و گردش ۶ ماه آخر سپرده بانکی

-گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام، سمت، میزان حقوق و مرخصی ذکرشده باشد به همراه فیش حقوقی. (برای کارمندان و کارگران)

-پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی. (برای صاحبان مشاغل)

-گواهی بازنشستگی (برای افراد بازنشسته)

-گواهی اشتغال به تحصیل (برای دانشجویان)

-سند مالکیت (در صورت وجود)

مشخصات سفارت اسلوونی در تهران

آدرس: ایران-تهران-خیابان پاسداران-کوی نارنجستان هشتم-پلاک 30

تلفن: 02122802223

تلفن برای درخواست و پیگیری ویزا: 02122801033

دورنگار: 02122282131

ایمیل: vte@gov.si

وب‌سایت: http://teheran.veleposlanistvo.si/index.php?id=47&L=1

با توجه به مطالب گفته‌شده و تهیه مدارک لازم برای اخذ ویزای اسلوونی، می‌توانید اقدام به تهیه بلیط هواپیما به اسلوونی کرده و پس از پذیرفته شدن و صدور ویزایتان به این کشور دیدنی سفرکرده و اوقات خوشی را همراه خانواده و دوستان خود در این کشور سپری کنید.

برای خرید بلیط هواپیما اسلوونی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
travelvisabookings.com
embassy-finder.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید