اخذ ویزای اندونزی

بیش از 17 هزار جزیره بزرگ و کوچک، 8 هزار جزیره مسکونی، 300 زبان گوناگون و ده‌ها فرهنگ، آیین، سنت و هنر مختلف کنار همدیگر قرار گرفته‌اند تا چهارمین کشور پرجمعیت جهان با نام اندونزی آوازه‌ای دست‌نیافتنی در جهان به دست آورد. اگر تاکنون بلیط هواپیما اندونزی نخریده‌ و تجربه سفر به این کشور حیرت‌انگیز را نداشته‌اید، مطمئناً با دیدن هیچ عکس و فیلمی و یا خواندن هیچ مطلبی نمی‌توانید زیبایی این سرزمین پهناور و باشکوه را درک کنید. پس بهتر است حداقل برای یک‌بار در عمرتان بلیط هواپیما اندونزی بخرید تا با شگفتی بزرگی روبرو شوید.

0
66
چگونگی اخذ ویزای اندونزی
اخذ ویزای اندونزی
اخذ ویزای اندونزیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 4Rating: 4.0چگونگی اخذ ویزای اندونزی - خرید بلیط هواپیما اندونزی از اپلیکیشن سفرستانبیش از 17 هزار جزیره بزرگ و کوچک، 8 هزار جزیره مسکونی، 300 زبان گوناگون و ده‌ها فرهنگ، آیین، سنت و هنر مختلف کنار همدیگر قرار گرفته‌اند تا چهارمین کشور پرجمعیت جهان با نام اندونزی آوازه‌ای دست‌نیافتنی در جهان به دست آورد. اگر تاکنون بلیط هواپیما اندونزی نخریده‌ و تجربه سفر به این کشور حیرت‌انگیز را نداشته‌اید،

چگونگی اخذ ویزای اندونزی

بیش از 17 هزار جزیره بزرگ و کوچک، 8 هزار جزیره مسکونی، 300 زبان گوناگون و ده‌ها فرهنگ، آیین، سنت و هنر مختلف کنار همدیگر قرار گرفته‌اند تا چهارمین کشور پرجمعیت جهان با نام اندونزی آوازه‌ای دست‌نیافتنی در جهان به دست آورد. اگر تاکنون بلیط هواپیما اندونزی نخریده‌ و تجربه سفر به این کشور حیرت‌انگیز را نداشته‌اید، مطمئناً با دیدن هیچ عکس و فیلمی و یا خواندن هیچ مطلبی نمی‌توانید زیبایی این سرزمین پهناور و باشکوه را درک کنید. پس بهتر است حداقل برای یک‌بار در عمرتان بلیط هواپیما اندونزی بخرید تا با شگفتی بزرگی روبرو شوید. هرچند که خرید بلیط هواپیما اندونزی و رزرو هتل از شروط لازم برای سفر به این کشور می‌باشند اما کافی نیستند. چراکه برای ورود به خاک اندونزی باید ویزای این کشور را هم دریافت کرد. بنابراین ادامه این مطلب را به ارائه اطلاعاتی دقیق در مورد ویزای اندونزی اختصاص می‌دهیم.

ویزای توریستی اندونزی

چگونگی اخذ ویزای اندونزی
اخذ ویزای اندونزی

برای بازدید از زیبایی‌های شگفت‌انگیز اندونزی، در کنار بلیط هواپیما اندونزی باید ویزای توریستی این کشور را هم تهیه کرد. این ویزا معمولاً 14 یا 30‌روزه بوده و قابل تمدید نمی­باشد. به‌منظور دریافت ویزای توریستی اندونزی و یا هر ویزای دیگری باید به سفارت این کشور مراجعه کرد. چراکه سیاست اخذ ویزای فرودگاهی برای ایرانیان فعلاً متوقف شده است.

ویزای تجاری اندونزی

چگونگی اخذ ویزای اندونزی
اخذ ویزای اندونزی

ویزاهای تجاری اندونزی هم به صورت یک‌بار ورود با 60 روز اعتبار و هم به شکل چندبار ورود با 12 ماه اعتبار صادر می‌شوند. کسانی که با هدف انجام تجارتی خاص و شرکت در جلسات، کنفرانس‌ها و یا تحقیقات تجاری بلیط هواپیما اندونزی می‌خرند، باید درصدد دریافت این ویزا باشند. ضمناً، ویزای تجاری اندونزی قابل تمدید است.

ویزای تحصیلی اندونزی

چگونگی اخذ ویزای اندونزی
اخذ ویزای اندونزی

این روزها محصلان بسیار زیادی دانشگاه‌های اندونزی را برای ادامه تحصیلات خود انتخاب می‌کنند. این افراد برای ادامه تحصیل در اندونزی باید ویزای تحصیلی دریافت کنند. ویزائی با 1 سال اعتبار که به مدت 5 سال هم قابل تمدید می‌باشد. لازم به ذکر است که داشتن نامه پشتیبانی از جانب دانشگاه یا مدرسه برای اخذ ویزای تحصیلی الزامیست.

سایر ویزاهای مهم اندونزی

چگونگی اخذ ویزای اندونزی
اخذ ویزای اندونزی

غیر از ویزاهایی که در بالا به نام آن‌ها اشاره شد، با توجه به هدف مسافر از خرید بلیط هواپیما اندونزی و سفر به این کشور، وی می‌تواند از انواع ویزاهای دیگر نظیر ویزای دیدار با خانواده، ویزای خبرنگاری، ویزای دیپلماتیک، ویزای فرهنگی/اجتماعی و غیره استفاده کنند. همچنین بد نیست بدانید که ویزای اندونزی از لحاظ مدت‌زمان اقامت هم به چند دسته تقسیم می‌شود که در ادامه به شرح آن‌ها می‌پردازیم.

ویزای چندبار ورود اندونزی

چگونگی اخذ ویزای اندونزی
اخذ ویزای اندونزی

کسانی که قصد دارند در مدت‌زمان کوتاه با اهداف مختلفی مثل اهداف توریستی، تجاری، دیدار با خانواده و … چندین بار بلیط هواپیما اندونزی بخرند و وارد این کشور شوند باید ویزای چندبار ورود دریافت کنند. این نوع ویزا 1 سال اعتبار دارد و چندین بار با آن می‌توان وارد اندونزی شد اما در هر بار ورود نمی‌توان بیش از 60 روز اقامت داشت. لازم به ذکر است که این ویزا برای استخدام در شرکت یا سازمان خاصی مناسب نیست.

ویزای یک‌بار ورود اندونزی

چگونگی اخذ ویزای اندونزی
اخذ ویزای اندونزی

هر مسافری که با اهداف تجاری، گردشگری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، بازرگانی، ترانزیت و دیدار با خانواده بلیط هواپیما اندونزی می‌خرد، در سفر خود به این کشور می‌تواند ویزای یک‌بار ورورد تهیه کند. لازم به ذکر است که با ویزای یک‌بار ورود اندونزی حداکثر 60 روز می‌توان در خاک این کشور اقامت داشت. البته ویزای توریستی این کشور برای ایرانی‌ها معمولاً 14‌روزه می‌باشد.

ویزای اقامت محدود

خرید بلیط هواپیما اندونزی
بلیط هواپیما اندونزی

نوع دیگری از ویزای اندونزی ویزای اقامت محدود نام دارد. این ویزا برای انجام امور کاری و غیرکاری صادر می‌شود و حداکثر 2 سال می‌توان با آن در اندونزی اقامت داشت. از جمله اهداف برای اخذ ویزای اقامت محدودی اندونزی می‌توان به انجام امر خاص برای سازمان جهانی گردشگری، سرمایه‌گذاری مستقیم، شرکت در تحقیقات علمی و انجام امور آموزشی را نام برد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای اندونزی

خرید بلیط هواپیما اندونزی
بلیط هواپیما اندونزی

. پاسپورت معتبر به مدت حداقل 6 ماه از زمان ورود به اندونزی همراه با دستِ‌کم 2 صفحه خالی برای صدور ویزا و همچنین یک‌سری فتوکپی از تمام صفحات.

. گواهی بلیط هواپیما برگشت و یا بلیط هواپیما به کشور دیگر.

. گواهی تمکن مالی متناسب با مدت‌زمان اقامت در اندونزی.

. تکمیل فرم تقاضای ویزای اندونزی.

. در اختیار داشتن دعوت‌نامه رسمی (در صورت لزوم).

. گواهی مربوط به تائید رزرو هتل و گواهی اشتغال (برای ویزای توریستی).

. 2 قطعه عکس رنگی در ابعاد عکس گذرنامه

اطلاعات کلی در مورد سفارت اندونزی

خرید بلیط هواپیما اندونزی
بلیط هواپیما اندونزی

اطلاعاتی که در این مطلب تقدیم شما کردیم همگی می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان دچار تغییر شوند. چراکه طبیعت قوانین مربوط به ویزا چنین بوده و همواره در معرض تغییر و تحول قرار دارند. لذا علاوه بر خواندن موارد فوق، توصیه می‌کنیم که برای آگاهی هرچه بهتر از شرایط، سیاست‌ها و قوانین مربوط به ویزای اندونزی به سفارت این کشور واقع در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، جنب ساختمان پزشکان ۲۰۰، پلاک ۱۸۰ مراجعه نمائید. همچنین شماره تلفن‌های ۸۸۷۱۶۸۶۵، ۸۸۷۱۷۲۵۱ و ۸۸۵۵۳۶۵۵ نیز می‌توانند پل ارتباطی سریع‌تری بین شما و این سفارت‌خانه باشند.

چگونگی اخذ ویزای اندونزی
اخذ ویزای اندونزی

با بلیط هواپیما اندونزی چنان لحظات جذابی در این کشور تجربه خواهید کرد که مسلماً اولین سفر شما به آخرین سفرتان تبدیل نمی‌شود. اخذ ویزای اندونزی هم به دلیل فعالیت خوب سفارت این کشور در تهران بسیار آسان و سریع اتفاق می‌افتد. بنابراین مسافران اندونزی همیشه سفر آسوده‌ای به این کشور دارند و معمولاً در هیچ‌یک از لحظات مسافرت خود دچار دغدغه و اضطراب نمی­شوند.

برای خرید بلیط هواپیما اندونزی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
lonelyplanet.com
kemlu.go.id
balitreasureproperties.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید