اخذ ویزای برزیل

برزیل فقط کارخانه تولید فوتبالیست و والیبالیست نیست. این کشور با سواحل تماشایی، نخل‌های پرشمار، قهوه ناب و اعلا و بسیاری از ویژگی‌های جذاب دیگر هم در دنیا شناخته می‌شود. پنجمین کشور پهناور جهان با جمعیتی نزدیک به 200 میلیون نفر مطمئناً حرف‌های بسیاری برای گفتن می‌تواند داشته باشد. بنابراین خرید بلیط هواپیما برزیل باید در برنامه‌های هر گردشگری جای بگیرد و لذت سفر به این کشور شگفت‌انگیز را همه باید تجربه کنند.

0
70
اخذ ویزای برزیل و بلیط هواپیما برزیل
ویزای برزیل
اخذ ویزای برزیلReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 6Rating: 3.5اخذ ویزای برزیل سرزمین رنگ‌ها - خرید بلیط هواپیما برزیل از اپلیکیشن سفرستانبرزیل فقط کارخانه تولید فوتبالیست و والیبالیست نیست. این کشور با سواحل تماشایی، نخل‌های پرشمار، قهوه ناب و اعلا و بسیاری از ویژگی‌های جذاب دیگر هم در دنیا شناخته می‌شود. اخذ ویزای برزیل و بلیط هواپیما برزیل

چگونگی اخذ ویزای برزیل

برزیل فقط کارخانه تولید فوتبالیست و والیبالیست نیست. این کشور با سواحل تماشایی، نخل‌های پرشمار، قهوه ناب و اعلا و بسیاری از ویژگی‌های جذاب دیگر هم در دنیا شناخته می‌شود. پنجمین کشور پهناور جهان با جمعیتی نزدیک به 200 میلیون نفر مطمئناً حرف‌های بسیاری برای گفتن می‌تواند داشته باشد. بنابراین خرید بلیط هواپیما برزیل باید در برنامه‌های هر گردشگری جای بگیرد و لذت سفر به این کشور شگفت‌انگیز را همه باید تجربه کنند. مطلبی که در ادامه برای شما آماده کرده‌ایم نه در مورد نحوه خرید بلیط هواپیما برزیل هست و نه در مورد زیبایی‌های متنوع این کشور، بلکه در این مطلب به انواع ویزای برزیل و نحوه اخذ آن می‌پردازیم تا آن دسته از مسافران و گردشگرانی که قصد خرید آنلاین بلیط هواپیما برزیل را دارند، هنگام سفر به این کشور اطلاعات مفیدی از ویزا آن در دست داشته باشند.

✅ بازدید از مقاله ویزای فرودگاهی
✅ بازدید از مقاله ویزای شینگن
✅ بازدید از مقاله ویزای ترانزیت

نحوه اخذ ویزای برزیل

اخذ ویزای برزیل
ویزای برزیل

متقاضی اخذ ویزای برزیل ضمن خرید بلیط هواپیما برزیل باید پرسشنامه مربوط به ویزای این کشور را که در وب‌سایت HTTPS://SCEDV.SERPRO.GOV.BR قرار داده شده پر کند و مدارک لازم را اسکن نماید. لازم به ذکر است که این مدارک باید به یکی از سه زبان اسپانیایی، برزیلی یا پرتغالی ترجمه شده باشند. همچنین بد نیست بدانید که پر کردن تمام صفحات پرسشنامه و امضا آن‌ها توسط متقاضی الزامی است. ضمناً، متقاضی ویزا باید از تمامی این صفحات پرینت بگیرد و آن‌ها را به سفارت برزیل تحویل دهد.

مدارک کلی برای اخذ ویزای برزیل

اخذ ویزای برزیل
ویزای برزیل

پاسپورت معتبر با حداقل 1 سال اعتبار.

2 قطعه عکس رنگی در ابعاد 3*4.

پاسپورت‌های قبلی.

سندی دال بر فعالیت در ایران نظیر پروانه کسب، اشتغال به کار، اشتغال به تحصیل و غیره.

گواهی رزرو هتل و یا دعوت‌نامه محضری از جانب میزبان تائیدشده برزیلی.

اصل شناسنامه.

اجازه محضری والدین برای مسافران زیر 18 سال.

رزرو بلیط هواپیما رفت‌وبرگشت برزیل.

گواهی‌های مربوط به تمکن مالی نظیر گردش حساب و اسناد مالکیت و غیره.

همچنین تقبل هزینه‌های متقاضی ویزا توسط میزبان برزیلی (برای ویزای تجاری).

ویزای توریستی برزیل

اخذ ویزای برزیل
ویزای برزیل

ویزای توریستی برزیلی برای آن دسته از گردشگرانی صادر می‌شود که با خرید بلیط هواپیما برزیل قصد گردش و تفریح در این کشور دارند. با این ویزا به هیچ‌وجه نمی‌توان در برزیل مشغول به کار شد و حقوق دریافت کرد. ویزای توریستی برزیل معمولاً 90 روز اعتبار دارد و در صورت نیاز می‌توان آن را فقط یک‌بار به مدت 90 روز تمدید کرد. البته درخواست تمدید باید 30 روز قبل از اتمام اعتبار ارائه شود.

ویزای تجاری برزیل

اخذ ویزای برزیل
ویزای برزیل

سفرهایی که در آن‌ها با اهداف تجاری بلیط هواپیما برزیل خریده می‌شود، نیازمند اخذ ویزای تجاری این کشور هستند. دارندگان ویزای تجاری اجازه استخدام در شرکت یا سازمان خاصی را ندارند. این ویزا 90 روزه بوده و یک‌بار هم به مدت 90 روز می‌توان آن را تمدید کرد که البته مثل ویزای توریستی باید درخواست خود را 30 روز قبل از اتمام اعتبار ویزا ارائه داد.

ویزای ترانزیت برزیل

اخذ ویزای برزیل
ویزای برزیل

مسافرینی که برای رفتن به مقصد نهایی خود مجبور به عبور از خاک برزیل هستند، باید ویزای ترانزیت این کشور را تهیه کنند. البته این ویزا به کسانی داده می‌شود که قصد خروج از سالن ترانزیت فرودگاه برزیلی را نداشته باشند. برای اخذ ویزای ترانزیت بلیط هواپیما برزیل ، ویزا و بلیط هواپیما کشور مقصد هم به غیر از مدارک ذکرشده در بالا لازم است. البته برای این ویزا نیازی به رزرو هتل یا برخورداری از دعوت‌نامه، گواهی تمکن مالی و سند فعالیت نیست.

سایر ویزاهای برزیل

اخذ ویزای برزیل
ویزای برزیل

به غیر از ویزاهای ذکرشده در بالا، نوع دیگری از ویزاها مثل ویزای تحصیل، کار، ورزش، تحقیقات و … هم در برزیل رواج بسیار زیادی دارند که اغلب زیر شاخه‌های یک نوع ویزا به نام ویزای موقتی هستند. به‌طورکلی ویزای موقت 7 زیرشاخه مختلف دارد که بر اساس هدف مسافر از خرید بلیط هواپیما برزیل نوع خاصی از این ویزا به وی اعطا می‌شود.

هزینه اخذ ویزای برزیل

اخذ ویزای برزیل
ویزای برزیل

چند سالی می‌شود که هزینه ویزای برزیل به صورت دلار در سفارت این کشور دریافت می‌شود. طبق آخرین اعلام سفارت این کشور، هزینه ویزای توریستی برزیل 80 دلار و هزینه ویزاهای کاری، تحصیلی و تحقیقاتی هم 100 دلار می‌باشد. البته در صورت برخورداری از برخی خدمات دیگر مثل کپی، گواهی امضا و غیره، مبالغی هم به این هزینه‌ها اضافه خواهند شد. لازم به ذکر است که سفارت برزیل ویزای فوری صادر نمی‌کند.

اخذ اطلاعات کامل از سفارت برزیل

اخذ ویزای برزیل
ویزای برزیل

سیاست‌های مربوط به ویزای برزیل هم مثل ویزای هر کشور دیگری می‌توانند تحت تأثیر مناسبات دیپلماتیک دو کشور قرار گیرند و تغییر یابند. بنابراین با تکیه بر اطلاعات ارائه شده در این مطلب بهتر است جزئیات دقیق و به‌روز در مورد ویزای برزیل را از سفارت این کشور واقع در تهران، زعفرانیه، خیابان بهار، نبش خیابان یکتا، پلاک ۲ به دست آورید. چراکه صحت و سقم مطالب ذکرشده فقط تا زمان نگارش این متن قابل تائید می‌باشند. ضمناً، شماره تلفن سفارت برزیل هم ۲۲۷۵۳۱۰۸ می‌باشد.

فستیوال‌های حیرت‌انگیز، جنگل‌های گسترده و تمام‌نشدنی و فضای غیرقابل‌وصف منتظر هستند تا شما بلیط هواپیما برزیل و ویزای این کشور را تهیه و لحظات فراموش‌نشدنی تجربه کنید. با توجه به راحتی اخذ ویزای برزیل در ایران، بدون تردید سفر به این کشور با هر هدفی عاری از دغدغه، استرس و نگرانی برای شما خواهد بود.

برای خرید بلیط هواپیما برزیل و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
teera.itamaraty.gov.br
passportvisasexpress.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید