همه چیز در مورد ویزای توریستی استرالیا

کشور استرالیا بزرگترین و زیباترین قاره و جزیره جهان و همچنین یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا بعد از سوئیس به شمار می رود. دارا بودن امکانات طبیعی و جاذبه‌های گردشگری شگفت‌انگیز از جمله آبشار‌ها و جنگل‌ها همیشه مورد توجه گردشگران از تمام نقاط دنیا بوده است.

0
71
اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا
همه چیز در مورد ویزای توریستی استرالیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 14Rating: 4.5ویزای توریستی استرالیا و مدارک و اطلاعات لازم جهت اخذ ویزای توریستی استرالیا.ویزای توریستی استرالیا آنلاین زمان بسیار کمی را لازم دارد در اینجا ما شما را با تمامی مراحل و مدارک و انواع ویزاهای توریستی استرالیا آشنا نماییم.

ویزای توریستی استرالیا

کشور استرالیا بزرگترین و زیباترین قاره و جزیره جهان و همچنین یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا بعد از سوئیس به شمار می رود. دارا بودن امکانات طبیعی و جاذبه‌های گردشگری شگفت‌انگیز از جمله آبشار‌ها و جنگل‌ها همیشه مورد توجه گردشگران از تمام نقاط دنیا بوده است. خرید بلیط هواپیما استرالیا و سفر به سرزمینی پهناور با عجایب طبیعی خارق‌العاده، سواحل دیدنی و خوش آب و هوا در تمام فصول سال با فرهنگ غنی و غذا‌های خوشمزه یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی که می‌خواهند سفری متفاوت را سپری کنند، بشمار می‌آید. این کشور جذاب توریستی هرکسی را وسوسه به اخذ ویزای توریستی استرالیا و سفر می‌نماید. سفارت استرالیا در تهران درخواست ویزای توریستی استرالیا را بصورت آنلاین می‌پذیرد. با این روش تهیه ویزای توریستی استرالیا آنلاین زمان بسیار کمی را لازم دارد. در اینجا ما سعی می‌کنیم تا شما را با تمامی مراحل و مدارک و انواع ویزاهای توریستی استرالیا آشنا نماییم.

هدف از سفر توریستی استرالیا

اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا برای کسانی که قصد دیدار فامیل یا دوستان و آشنایان خود را دارند و همچنین برای کسانی که قصد سفر کاری یا قراردادهای شرکتی و سمینار‌ها را دارند صادر می‌شود. مدت انقضای این ویزا از 3 تا 6 ماه متغیر است و این ویزا امکان تبدیل به ویزا اقامت دائم را ندارد. متقاضیان ویزای توریستی استرالیا از طریق زیر گروه 600 اقدام می‌نمایند. ویزا بصورت الکرونیکی صادر می‌شود و در پاسپورت چاپ نمی‌شود. شما با در دست داشتن تایید سفارت مبنی بر داشتن ویزا می‌توانید به استرالیا سفر کنید.

انواع ویزای توریستی استرالیا

اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا

اگر پدر و مادر یا فرزندان شما در استرالیا هستند و هدف از سفرتان به استرالیا دیدار از آنها باشد این شاخه بهترین گزینه برای شما می‌باشد. مدت اعتبار این ویزا بین 3، 6 و 12 ماه است که معمولا پلیس چک و آزمایشات مورد نیاز هستند. شما می‌توانید این ویزا را بصورت آنلاین تهیه کرده و با هزینه 135 دلار استرالیا آن را دریافت کنید.

ویزای توریستی فامیلی استرالیا

اخذ ویزای توریستی استرالیا
ویزای توریستی استرالیا

چنانچه خواهر، برادر یا دوستان شما در استرالیا هستند این مسیر بهترین روش سفر به استرالیا است. برای دریافت ویزا، آنها باید از استرالیا برای شما دعوت‌نامه ارسال نمایند. در قبال این دعوت‌نامه بین 5000 تا 15000 دلار نزد دولت استرالیا به امانت می‌گذارند و بعد از پایان سفر شما از دولت استرالیا پس خواهند گرفت. هزینه ویزای توریستی فامیلی استرالیا 135 دلار است این ویزا 3 ماهه بوده و شما فقط قادر به تحصیل در این سه ماه هستید و اجازه کار ندارید.

✅ بازدید از مقاله ویزای توریستی ایتالیا
✅ بازدید از مقاله ویزای توریستی روسیه
✅ بازدید از مقاله ویزای توریستی کانادا

اخذ ویزای استرالیا
ویزای استرالیا

ویزای توریستی کاری استرالیا

هزینه ویزای توریستی کاری استرالیا 135 دلار استرالیا است و اعتبار آن 3، 6 و 12 ماه می باشد. برای شرکت در مصاحبه شغلی، کنفرانس، قرارداد کاری و این قبیل کار‌ها از ویزای توریستی کاری می‌توانید استفاده کنید و بصورت آنلاین و غیر حضوری ویزا را دریافت نمایید. آزمایشات پزشکی و پلیس چک مورد نیاز هستند.

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن ویزای توریستی استرالیا

اخذ ویزای استرالیا
ویزای استرالیا
 • تکمیل فرم درخواست
 • شناسنامه ایرانی
 • ارائه مدارک لازم مبنی بر بازگشت به ایران ( نامه کارفرما، سند ازدواج، سند اموال ودارایی‌ها و……)
 • یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید 4*6
 • کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت برای متقاضیان مرد 18 تا 50 سال
 • مدارک مالی که توانایی گردشگری را در استرالیا مشخص نمایید مانند گردش حساب بانکی
 • گواهی اشتغال به تحصیل در صورت دانشجو بودن، مجوز کسب برای کارفرمایان
 • پرداخت وجه صدور ویزا ( لازم به‌ذکر است که این مبلغ در صورت رد درخواست نیز قابل استرداد نیست )

سفارت استرالیا در ایران

اخذ ویزای استرالیا
ویزای استرالیا
 • نشانی: تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، خیابان بیست و سوم، پلاک 2
 • کد پستی: 1513934113
 • صندوق پستی: 4334-15875
 • تلفن امور مهاجرت: 88724456-021 زمان پاسخگویی روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از 8:30 صبح تا 12 ظهر
 • نمابر: 88714121
 • پست الکترونیک: immigration.tehran@dfat.gov.au
 •  وبسایت: www.iran.embassy.gov.au

نکات مهم برای اخذ ویزای توریستی استرالیا

اخذ ویزای استرالیا
ویزای استرالیا
 • همه متقاضیان قبل از مراجعه باید وقت قبلی گرفته باشند.
 • پرداخت هزینه ویزا بصورت اینترنتی نیز امکانپذیر است.
 • در صورت کامل بودن مدارک ویزا حدود 3 تا 5 هفته بعد از درخواست آماده می‌شود.
 • اگر دارای دعوتنامه هستید حتما دعوتنامه را ضمیمه مدارک نمایید.
 • اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بیشتر از تاریخ درخواست سفر به استرالیا باشد.

لازم به ذکر است که این مطالب برطبق آخرین قوانین نوشته شده تا تاریخ 23/4/98 اعتبار دارد و ممکن است در مراحل بعدی تغییراتی داشته باشد.

برای خرید بلیط هواپیما استرالیا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید