ویزای توریستی برزیل

برزیل بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین کشور آمریکای جنوبی است که در مجاورت اقیانوس اطلس قرار دارد. مردم این کشور چندملیتی، از نژادهای آسیایی، اروپایی، آفریقایی و سرخپوستان آمریکایی هستند و به زبان پرتغالی صحبت می‌کنند. برزیل که به عنوان غنی‌ترین اقتصاد آمریکای جنوبی شناخته می‌شود در جذب گردش نیز بسیار موفق عمل کرده است.

0
26
اخذ ویزای توریستی برزیل
ویزای توریستی برزیل
ویزای توریستی برزیلReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 13Rating: 4.5ویزای توریستی برزیل و شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای برزیل.ویزای توریستی برزیل از بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین کشورهای آمریکای جنوبی در مجاورت اقیانوس اطلس شرایط و مدارکی مورد نیاز دارد که در ادامه آورده ایم.

دریافت ویزای توریستی برزیل

برزیل بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین کشور آمریکای جنوبی است که در مجاورت اقیانوس اطلس قرار دارد. مردم این کشور چندملیتی، از نژادهای آسیایی، اروپایی، آفریقایی و سرخپوستان آمریکایی هستند و به زبان پرتغالی صحبت می‌کنند. برزیل که به عنوان غنی‌ترین اقتصاد آمریکای جنوبی شناخته می‌شود در جذب گردش نیز بسیار موفق عمل کرده است. تنوع آب و هوایی و اکوسیستم متنوع از مهم‌ترین جاذبه‌های این کشور عظیم هستند. سواحل شن سفید، جزایر گرمسیری، کوه شوگرلوف و از همه مهم‌تر، رود آمازون از زیباترین جاذبه‌های برزیل به شمار می‌روند. برای بازدید از این جاذبه‌ها تنها خرید بلیط هواپیما برزیل کافی نیست و لازم است اقدام به اخذ ویزای توریستی برزیل نمایید. ویزای توریستی برزیل یک ویزای کوتاه‌مدت است که اجازه اقامت در برزیل به مدت 90 روز را به گردشگران می‌دهد. این ویزا مناسب گردشگرانی است که به منظور بازدید از جاذبه‌های برزیل و یا ملاقات دوستان و خانواده خود به این کشور سفر می‌کنند.

سفارت برزیل

اخذ ویزای توریستی برزیل
ویزای توریستی برزیل

در بیشتر موارد تهیه ویزای توریستی برزیل، مراجعه‌کنندگان لازم است به سفارت برزیل مراجعه کنند. این سفارت همه‌روزه به جز جمعه و شنبه از ساعت 9 تا 5 بعدازظهر آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست‌ها است. سفارت برزیل در تهران، خیابان ولیعصر، خیابان سرلشگر فلاحی (زعفرانیه)، خیابان بهار، نبش یکتا، شماره 2 قرار دارد که با مراجعه به آن می‌توانید از روند اخذ ویزا باخبر شده و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

مراحل اخذ ویزا

اخذ ویزای توریستی برزیل
ویزای توریستی برزیل

اخذ ویزا فرایندی زمان‌بر است که نیاز به دقت و توجه زیادی دارد. برای اینکه مطمئن شوید هیچ موردی را فراموش نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم مراحل زیر را انجام دهید.

✅ بازدید از مقاله ویزای توریستی ایتالیا
✅ بازدید از مقاله ویزای توریستی استرالیا
✅ بازدید از مقاله ویزای توریستی کانادا

 1. پرکردن فرم ویزا به صورت آنلاین
 2. تهیه مدارک لازم برای تهیه ویزای توریستی برزیل
 3. تهیه عکس رنگی
 4. چک کردن هزینه ویزا

مدارک لازم برای اخذ ویزا

اخذ ویزای توریستی برزیل
ویزای توریستی برزیل

برای گرفتن ویزای توریستی برزیل باید مدارک مورد نیاز را اسکن و در فرم آپلود نمایید.

 1. گذرنامه‌، لازم به توضیح است که گذرنامه باید حداقل برای 6 ماه اعتبار داشته باشد.
 2. یک قطعه عکس رنگی 4*3
 3. مدارک گواهی فعالیت در ایران (گواهی استخدام و یا گواهی ثبت‌نام در مدرسه و دانشگاه)
 4. رزرو بلیط هواپیما به برزیل (برای حداقل 20 روز پس از تاریخ درخواست ویزا)
 5. رزرو هتل در برزیل یا دعوت‌نامه با آدرس و امضای میزبان در برزیل
 6. گواهی تمکن مالی (صورت‌حساب بانکی مربوط به 3 ماه گذشته، پروانه اموال و یا سایر منابع درآمد)
 7. شناسنامه
 8. کودکان زیر 18 سال که به تنهایی یا به همراه یکی از والدین خود به سفر می‌روند باید نامه‌ای از والدین که توسط اسناد رسمی تایید شده است، ارائه دهند.

تمدید ویزا

اخذ ویزای برزیل
ویزای برزیل

در صورتی که بخواهید بیشتر از مدت زمانی که در ویزایتان قید شده، در برزیل بمانید باید درخواست تمدید نمایید. به یاد داشته باشید که تمامی دارندگان ویزای توریستی برزیل، تنها به مدت 90 روز در هر سال می‌توانند در برزیل اقامت داشته باشند. تمدید اقامت در برزیل تحت شرایط خاص ممکن است توسط پلیس فدرال برزیل تایید شود، ولی در کل اقامت‌تان در برزیل نمی‌تواند بیشتر از 180 روز شود. همچنین لازم به ذکر است تمدید ویزا فقط یک‌بار امکان‌پذیر است.

بایدها و نبایدها

اخذ ویزای توریستی برزیل
ویزای توریستی برزیل
 • حداقل 4 هفته قبل از زمانی که برای سفر به برنامه‌ریزی کرده‌اید برای اخذ ویزا اقدام کنید.
 • فرم را با جزئیات و به صورت دقیق تکمیل کنید.
 • از ارائه هرگونه مدرک و یا سند نادرست اجتناب کنید.
 • از مخفی کردن اطلاعات و یا نوشتن نادرست اطلاعات پرهیز کنید.

لازم به ذکر است تمامی اطلاعات مربوط به این مطلب طبق آخرین اطلاعات موجود است و ممکن است در گذر زمان تغییر کند. برای دریافت اطلاعات دقیق بهتر است به سفارت برزیل مراجعه کنید.

برزیل، زادگاه طوطی‌های دم بلند، در بسیاری از جنبه‌ها از جمله اقتصادی و ورزشی پیشرو است. از جاذبه‌های گردشگری برزیل می‌توان به تالاب‌ها، رود آمازون و جنگل آمازون با قبایل بومی اشاره کرد. همان‌طور که گفته شد برای سفر به این کشور سحرانگیز لازم است اقدام به اخذ ویزای توریستی برزیل نمایید. راحت‌ترین روش برای سفر به این کشور، خرید بلیط هواپیما برزیل از اپلیکیشن و یا سایت سفرستان به صورت آنلاین است. سفرستان با سال‌ها تجربه در زمینه گردشگری بهترین خدمات را برای مسافران ارائه می‌کند. سفر خوبی برایتان آرزومندیم.

برای خرید بلیط هواپیما برزیل و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید