اخذ ویزای توریستی دبی

دبی کیمیاگری هیجان انگیز از سنت های قدیمی و نگاه آینده نگرانه و جاه طلب است که در شکوه و عظمت کویر با یکدیگر ترکیب شده اند. شهری که روزگاری غرق در سکوت کویر بود امروز به قدری پر جنب و جوش است که نمی توان کویری بودنش را باور کرد.

1
40
اخذ ویزای توریستی دبی
ویزای توریستی دبی
اخذ ویزای توریستی دبیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 9Rating: 4.0ویزای توریستی دبی و شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی دبی.ویزای توریستی دبی شهری که کیمیاگری هیجان انگیز از سنت های قدیمی و نگاه آینده نگرانه و جاه طلب است در ادامه به طور کامل آورده شده است.

ویزای توریستی دبی

دبی کیمیاگری هیجان انگیز از سنت های قدیمی و نگاه آینده نگرانه و جاه طلب است که در شکوه و عظمت کویر با یکدیگر ترکیب شده اند. شهری که روزگاری غرق در سکوت کویر بود امروز به قدری پر جنب و جوش است که نمی توان کویری بودنش را باور کرد. آسمان خراش هایی که رکوردار دنیا هستند، خیابان هایی پر زرق و برق، فروشگاه ها، مغازه هایی رنگارنگ، هتل هایی لوکس و تفریحات هیجان انگیز ، دبی را شهری جذاب کرده اند که توجه هر فردی را از دور و نزدیک به خود جلب می کند. کمتر شهری را مانند دبی می توان یافت که هم برای ثروتمندان جذاب باشد و هم برای گردشگرانی که به دنبال هیجان اند. برای سفر به این مقصد جذاب نیز اما باید مانند سایر نقاط دنیا ویزا دریافت کرد. بنابراین در ادامه این مطلب شما خریداران بلیط هواپیما دبی را با نحوه اخذ ویزای توریستی دبی آشنا خواهیم کرد.

دریافت ویزای توریستی دبی

سفر به دبی بدون ویزا امکان پذیر نیست اما جالب است بدانید برای گرفتن ویزای دبی نیازی نیست که به سفارت امارات بروید! این کشور برخلاف بسیاری از کشورها امور مرتبط با صدور ویزا را به اداره مهاجرت و وزارت کار خود سپرده است. حتی فرد متقاضی لازم نیست برای درخواست ویزا حضورا به اداره مهاجرت مراجعه کند. از آن جایی که برای اخذ ویزای امارات نیازی به مصاحبه حضوری نیست، فرد متقاضی می تواند اسناد و مدارک را به کارگزار یا کفیل بسپارد تا وی امور مرتبط با پروسه اخد ویزا را انجام دهد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی دبی

به جرات می توان گفت پروسه اخذ ویزای دبی از آسانترین مراحلی است که می توان پشت سر گذاشت. تنها مدرکی که برای اخذ ویزای توریستی دبی باید آماده کنید یک قطعه عکس رنگی با زمینه سفید و بدون روتوش و اسکن رنگی صفحه اول پاسپورت است. توجه داشته باشید که پاسپورتتان باید معتبر باشد به این صورت که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.( 6 ماه به پایان اعتبارش زمان باقی مانده باشد). از آن جایی که معمولا آژانس ها ارائه درخواست ویزاهای توریستی دبی را برعهده دارند، از تمامی مسافران دبی برگه یا چکی را به عنوان ضمانت نامه دریافت می کنند.

هزینه اخذ ویزای دبی

اخذ ویزای توریستی دبی
ویزای توریستی دبی

قیمت ویزای توریستی دبی با توجه به مدت اقامت و نوع صدور ویزا (عادی یا فوری) می تواند متفاوت باشد اما آن چه که مسلم است تاثیر قیمت دلار بر هزینه این نوع از ویزاها است.

مدت زمان اخذ ویزای توریستی دبی

ویزاهای توریستی دبی در انواع مختلفی ارائه می شوند. ویزاهای 14 روزه دبی در دو نوع ویزای عادی و ویزای فوری صادر می شود. ویزاهای توریستی یک ماهه و سه ماهه را نیز می توان از اداره مهاجرت و وزارت کار اخذ کرد. بد نیست بدانید که ویزاهای یک ماه دبی را می توان با پرداخت وجه به اداره مهاجرت و وزارت کار تمدید کرد و ویزای دو ماهه گرفت. صدور ویزاهای توریستی دبی بین 7 تا 10 روز کاری طول خواهید کشید البته توجه داشته باشید که این مدت زمان از فردای روزی که درخواست خود را ارائه و مدارک را ارسال کرده اید آغاز می شود. نکته دیگر در مورد مدت زمان صدور ویزا این است که تعطیلات رسمی و روزهای تعطیل سفارت نیز به این مدت زمان اضافه خواهند شد.

✅ بازدید از مقاله بهترین هتل های دبی برای ایرانیان

نکات مهم ویزای دبی

مدت اعتبار ویزای توریستی دبی 14 روز است به این معنی که مسافر باید قبل از تمام شدن تاریخ ویزا به کشور امارات سفر کند. افرادی که توسط فردی دیگر به عنوان همراه برایشان ویزا صادر شده باید با همراه خود به دبی وارد شوند در غیر این صورت عواقب ناخوشایندی مانند جریمه های سنگین و حتی زندان در انتظارشان خواهد بود. همراه داشتن هرگونه مواد مخدر از مسکن های خفیف تا قرص های کدئین دار ممنوع است.

سفارت امارات متحده عربی

آدرس: تهران، بلوار ایران زمین، تقاطع مهستان، پلاک دو

تلفن: 42792000 (021)

فکس: 4279777 (021)

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح

پست الکترونیک: www.mofa.gov.ae

در ادامه هم می توانید با تفریحات لاکچری دبی آشنا شوید.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید