اخذ ویزای دبی

دبی، بزرگترین و جذاب‌ترین شهر امارات متحده عربی و در عین حال پایتخت این کشور نیز می‌باشد. این شهر آنقدر زیبا و مدرن هست که اصلا نیازی به تعریف و تحسین کسی ندارد.

0
555
چگونگی اخذ ویزای دبی
اخذ ویزای دبی
اخذ ویزای دبیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 29Rating: 4.5اخذ ویزای دبی به همراه کلیه شرایط و اقدامات لازم برای اخذ ویزای دبی.اخذ ویزای دبی بزرگترین و جذاب‌ترین شهر امارات متحده عربی و در عین حال پایتخت این کشور دارای شرایط و اقداماتی است که در ادامه به طور کامل توضیح داده شده است.

چگونگی اخذ ویزای دبی، سریع و کم‌هزینه

یک مقصد بی نظیر در قاره آسیا با دیدنی های زیاد و تفریحات متنوع با نام دبی می درخشد. شهری با آسمان خراش های زیبا و دیدنی  که چشم هر گردشگری را به خود خیره میکند. دبی، بزرگترین و جذاب‌ترین شهر امارات متحده عربی و در عین حال پایتخت این کشور نیز می‌باشد. این شهر آنقدر زیبا و مدرن هست که اصلا نیازی به تعریف و تحسین کسی ندارد. در سال‌های اخیر همواره متعاقب با رشد و پیشرفت پایتخت امارات، خرید بلیط هواپیما دبی هم رونق فراوانی یافته و امروزه عده بسیار زیادی از مردم جهان با خرید بلیط هواپیما دبی و سفر به این شهر با اهداف مختلف، جامعه‌ای چندفرهنگی در پایتخت امارات به وجود آورده‌اند. البته یکی از نکات حائز اهمیت هنگام خرید بلیط هواپیما دبی و سفر به این شهر، نحوه و شرایط اخذ ویزا می‌باشد. در امارات هر شهر ویزای خاص خود را دارد و به همین سبب در این مطلب سفرستان سعی کرده‌ایم اطلاعات جامع و مفیدی از اخذ ویزای دبی را در این بخش جمع‌آوری کنیم تا شما با آگاهی بیشتری اقدام به اخذ این ویزا کنید.

انواع ویزای دبی

چگونگی دریافت ویزای دبی
ویزای دبی

ویزای دبی انواع و اقسام مختلفی دارد که بسته به شرایط مسافرت، شما می‌توانید هنگام خرید بلیط هواپیما اقدام به دریافت یکی از روادیدهای کوتاه‌مدت زیر کنید:

ویزای توریستی 14 روزه (یک‌بار ورود): ویزای 14 روزه مخصوص کسانی است که برای یک دوره حضور کوتاه به‌منظور گردشگری، ترانزیت کالا، کنفرانس و … در شهر دبی و یا کشور امارات برنامه‌ریزی کرده‌اند. این ویزا 60 روز اعتبار دارد اما بیش از 14 روز نمی توان با آن در دبی ماند.

چگونگی اخذ ویزای دبی
اخذ ویزای دبی

ویزای توریستی 30 روزه (یکبار ورود): اگر هدف شما از خرید بلیط هواپیما دبی، اقامتی کوتاه و بازدید خانواده و دوستان باشد، ویزای 30 روزه بهترین گزینه برایتان خواهد بود. ویزای 30 روزه هم 60 روز اعتبار دارد اما با استفاده از آن بیش از 30 روز نمی توان در شهر دبی اقامت داشت.

ویزای 30 روزه (چندبار ورود): همانطور که از نام ویزای 30 روزه چندبار ورود مشخص است، این ویزا مناسب کسانی می‌باشد که در پی ورود چندین‌باره به پایتخت امارات در بازه زمانی کوتاه‌مدت هستند. لازم به ذکر است که همانند ویزاهای قبلی، اعتبار این ویزا هم فقط 60 روز است و بیش از 30 روز با آن نمی توان در دبی ماند.

چگونگی دریافت ویزای دبی
ویزای دبی

ویزای توریستی 60 روزه (یک‌بار ورود): با ویزای 60 روزه دبی می‌توان فقط یک‌بار وارد پایتخت امارات شد و اگر از این شهر خارج شوید و مجددا به فکر خرید بلیط هواپیما دبی باشید، باید اقدام به اخذ مجدد ویزا کنید. ضمنا، این ویزا 60 روز اعتبار دارد.

ویزای توریستی 90 روزه (یک‌بار ورود): با ویزای 90 روزه یک‌بار ورود به دبی می‌توان فقط یک‌بار مسافر امارات شد و به دیدار خانواده و دوستان پرداخت.

ویزای 90 روزه (چندبار ورود): ویزای 90 روزه چندبار ورود دبی مخصوص کسانی است که نه‌تنها امارات بلکه کشورهای دیگر حوزه خلیج فارس را به­عنوان مقصد مسافرت خود انتخاب کرده‌اند. بنابراین این افراد می‌توانند با خیال راحت چندین بار وارد امارات شوند. اعتبار این ویزا 6 ماه خواهد بود.

چگونگی اخذ ویزای دبی
اخذ ویزای دبی

ویزای 90 روزه (جویندگان شغل): ویزای 90 روزه‌ای که برای جویندگان شغل در دبی مدنظر قرار داده ‌شده است، یک‌بار ورود می‌باشد. به‌این‌معنا که استفاده‌کننده این ویزا در بازه زمانی 90 روزه باید شغل خود را انتخاب کند و سپس به کشور خود بازگردد و این‌بار اقدام به اخذ ویزای کار نماید.

ویزای ترانزیت: کسانی که برای رفتن به شهر یا کشور دیگری مجبور به حداقل 8 ساعت توقف در فرودگاه دبی هستند باید هنگام خرید بلیط هواپیما دبی ویزای ترانزیت 96 ساعته اخذ کنند.

✅ بازدید از مقاله بهترین هتل های دبی برای ایرانیان

شرایط و مدارک کلی ویزای دبی برای ایرانی‌ها:

چگونگی دریافت ویزای دبی
ویزای دبی

برای اخذ ویزای دبی باید مدارک زیر را به سفارت امارات متحده عربی تحویل دهید.

. اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه.

. فرم تکمیل‌شده درخواست ویزای دبی.

. حداقل 2 قطعه عکس مناسب پاسپورت.

. پرداخت هزینه‌های مربوط به دریافت ویزای دبی.

. بلیط هواپیما برگشت و یا بلیط هواپیما به شهری دیگر.

. گواهی رزرو هتل.

اخذ ویزای آنلاین دبی

چگونگی اخذ ویزای دبی
اخذ ویزای دبی

یکی از بهترین راه‌ها برای دریافت ویزای دبی انجام این کار به صورت اینترنتی می‌باشد. چنانچه سیستم ویزای بین ایران و امارات این اجازه را به شما بدهد که روادید دبی را به صورت آنلاین دریافت کنید، شما می‌توانید به سایت  www.visadubaionline.comمراجعه کنید و با پر کردن فرم مربوطه و آپلود عکس و فایل اسکن‌شده پاسپورت خود، مثل خرید آنلاین بلیط هواپیما دبی، ویزای این شهر را هم به‌آسانی تهیه کنید.

هزینه اخذ ویزای دبی

چگونگی اخذ ویزای دبی
اخذ ویزای دبی

هزینه‌های مربوط به اخذ ویزاهای کوتاه‌مدت دبی را در جدول زیر می‌توانید ببینید.

نوع ویزای دبی هزینه
ویزای توریستی 14 روزه (یکبار ورود) 175 دلار
ویزای 30 روزه (یکبار ورود) 195 دلار
ویزای 30 روزه (چندبار ورود) 445 دلار
ویزای 60 روزه (یک‌بار ورود) 465 دلار
ویزای 90 روزه (یک‌بار ورود) 540 دلار
ویزای 90 روزه (چندبار ورود) 940 دلار
ویزای 90 روزه (جویندگان شغل) 590 دلار

اطلاعات مربوط به سفارت امارات

چگونگی اخذ ویزای دبی
اخذ ویزای دبی

با توجه به وجود تغییرات بالقوه در سیاست ویزای کشورها، همواره انتظار می‌رود که این سیاست تحت‌تاثیر روابط دیپلماتیک قرار گرفته و دگرگون شود. بنابراین بهتر است اطلاعات این مطلب را صرفا به‌عنوان یک پیش‌فرض در نظر بگیرید و برای به دست آوردن دقیق‌ترین اطلاعات به سفارت امارات واقع در شهر تهران، بلوار ایران زمین، تقاطع مهستان، پلاک 2 مراجعه کنید. همچنین برای تماس سفارت امارات هم می‌توانید از شماره تلفن 42792000 استفاده نمائید.

چگونگی اخذ ویزای دبی
اخذ ویزای دبی

 

ویزای دبی در کوتاه‌ترین زمان ممکن
ویزای دبی با کمترین هزینه
تماس با سفرستان: 96621777

همانطور که می‌بینید اخذ ویزای دبی هم مثل خرید آنلاین بلیط هواپیما دبی کار چندان دشواری نخواهد بود. چنانچه شما مدارک و شرایط را به‌خوبی فراهم آورید و هماهنگی مناسبی با سفارت امارات متحده عربی داشته باشید، در مدت زمان کوتاهی ویزای دبی در دستان‌تان خواهد بود. مسأله‌ای که می تواند حس رضایت شما از انتخاب پایتخت امارات به‌عنوان مقصد سفر را چند برابر کند. در ادامه می توانید تفریحات لاکچری دبی را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید