ویزای دوره زبان استرالیا

یکی از انواع ویزای کانادا ویزای دوره زبان انگلیسی است. این ویزا برای دانش آموزانی صادر می شود که قصد یادگیری زبان انگلیسی در کشور استرالیا را دارند.

0
23
اخذ ویزای دوره زبان استرالیا
ویزای دوره زبان استرالیا
ویزای دوره زبان استرالیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 28Rating: 4.0ویزای دوره زبان استرالیا و معرفی ریز جزئیات این نوع ویزای استرالیا.ویزای دوره زبان استرالیا از طریق این ویزا دانش آموزان بین المللی و خارجی می توانند به منظور یادگیری زبان انگلیسی به این کشور مهاجرت کنند.

آشنایی با جزئیات ویزای دوره زبان استرالیا

یکی از انواع ویزای کانادا ویزای دوره زبان انگلیسی است. این ویزا برای دانش آموزانی صادر می شود که قصد یادگیری زبان انگلیسی در کشور استرالیا را دارند. هدف از یادگیری زبان انگلیسی در کشور استرالیا یا ادامه تحصیل و ورود به دانشگاه ها و یا ادامه به کار و زندگی در این کشور است. زبان انگلیسی زبان اصلی کشور استرالیا در دانشگاه ها و دفترهای اداری و شرکت های آن است. بنابراین اگر قصد مهاجرت به این کشور به قصد تحصیل یا کار را دارید باید به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید. این کشور مراکزی را برای افراد خارجی در نظر گرفته است که داوطلبان می توانند با اخذ ویزای دوره زبان از این مراکز استفاده کنند و زبان انگلیسی را یاد بگیرند. علاوه بر این مراکز موسسات و آموزشگاه ها و همچنین برخی از دانشگاه های استرالیا دوره ای زبان انگلیسی برگزار می کنند. دقت کنید که مرکزی را که برای آموزش زبان انگلیسی انتخاب کرده اید معتبر باشد. قبل از هرگونه اقدام برای ویزای استرالیا و خرید بلیط هواپیما پیشنهاد می کنیم این مطلب را بخوانید تا با شرایط و مراحل اخذ ویزای دوره زبان استرالیا آشنا شوید.

ویزای دوره زبان استرالیا

 ویزای دوره زبان استرالیا با عبارت (English Language Intensive Course for Overseas Students) ELICFOS شناخته می‌شود، که با نام ویزای دانش آموزی سابکلاس ۵۷۰ نیز شناخته می شود. از طریق این ویزا دانش آموزان بین المللی و خارجی می توانند به منظور یادگیری زبان انگلیسی به این کشور مهاجرت کنند. این ویزا به دانش آموزان این اجازه را می دهد تا در دوره های معتبر یادگیری زبان انگلیسی در مراکز معنبر و دانشگاه ها شرکت کنند. این نکته را در نظر داشته باشید که این ویزا فقط به منظور یادگیری زبان انگلیسی در این کشور صادر می شود. به منظور اخذ این ویزا دانش

اموزان و دانشجویان باید با هدف یادگیری زبان انگلیسی در یکی از مراکز یا مدارس مورد تایید این برنامه آموزشی ثبت نام کنند.

نحوه ثبت نام در دوره زبان استرالیا

اخذ ویزای دوره زبان استرالیا
ویزای دوره زبان استرالیا

داوطلبان غیراسترالیایی می توانند در صورت تمایل اقدام به شرکت در یک دوره آموزشی به صورت کامل یا تنها در بخشی از آن را بکنند. و باید به این نکته مهم توجه کنند که تحصیل در دوره زبان باید به صورت تمام وقت باشد. اگر مایل به داشتن کار پاره وقت هستید می توانید ویزای دانش آموزی اخذ کنید. در صورت داشتن ویزای دانش آموزی دانش آموزان یا دانش جویان خارجی می توانند تا بیست ساعت در هفته به کار پاره وقت اشتغال داشته باشند. ویزای دوره زبان انگلیسی استرالیا مانند ویزای دانشجویی شامل این قوانین می شود و دانش آموزان می توانند به صورت پاره وقت کار کنند.

✅ بازدید از مقاله راهنمای مهاجرت به استرالیا

انواع دوره های زبان

اخذ ویزای دوره زبان استرالیا
ویزای دوره زبان استرالیا

در صورت داشتن ویزای دوره زبان استرالیا دوره های مختلفی برای یادگیری زبان انگلیسی در استرالیا وجود دارند. مدرسان زبان انگلیسی در این دوره‌ها مدرسان بومی استرالیایی هستند که زبان انگلیسی زبان اول یا زبان مادری آنها است. در این کلاس‌ها گرامر زبان انگلیسی، لغت و عبارت‌ها و جمله‌های به کار رفته در زندگی روزمره آموزش داده می‌شود. دانش آموزان آموخته‌های خود را با دیگر همکلاسی های خود تمرین می‌کنند تا بتوانند به خوبی آنها را در خارج از کلاس نیز به کار ببرند. در این کلاس‌ها علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی شما می توانید با فرهنگ مردم انگلیسی زبان نیز آشنا شوید. آشنایی با فرهنگ یک زبان موجب می‌شود که روابط خوب و دوستانه‌ای با مردم ملل دیگر برقرار کنید و اطلاعات بسیاری در مورد اصل و ریشه‌ی یک جامعه را دریابید.

با شرکت در این دوره ها تسلط شما به زبان انگلیسی رفته رفته افزایش پیدا خواهد کرد و اجازه ورود به کلاس های سطوح بالاتر را پیدا خواهید کرد. در پایان هر دوره یا ترم یک آزمون برگزار می شود که در صورت قبولی در این آزمون می توانید به کلاس سطح بالاتر بروید.

نحوه‌ی اخذ ویزای دوره زبان استرالیا

برای یادگیری زبان انگلیسی به مدت سه ماه در کشور استرالیا باید برای اخذ ویزای دانش آموزی اقدام کنید. به منظور اخذ ویزای دانش آموزی  باید مراحل زیر را طی کنید:

ثبت نام در دوره‌ی آموزشی:

مرحله اول برای اخذ ویزای دوره زبان انگلیسی ثبت نام در یک دوره زبان انگلیسی مورد تایید دولت استرالیا است. داوطلبان باید با توجه به هدفی که دارند دوره زبان انگلیسی مناسب خود را انتخاب کنند و نسبت به ثبت نام در کلاس های مورد نظر اقدام نمایند.  همراه با درخواست ویزا تاییدیه ثبت نام ارسال می شود.

برای مرحله دوم داوطلبان باید مبلغی معادل ۶۲۰ دلار استرالیا را به سازمان مهاجرت استرالیا برای صدور ویزای دانش آموزی واریز نمایند.

مرحله سوم برای اخذ ویزا تهیه بیمه درمانی است. پوشش بیمه ای دانشجویان خارجی که در حال تحصیل در استرالیا هستند الزامی می باشد. به عبارت دیگر دولت استرالیا داشتن بیمه دانشجویی را یکی از شرایط مهم برای صدور ویزای تحصیلی تعیین کرده است.

مرحله بعدی اثبات تمکن مالی است. داوطلبان این ویزا باید توانایی مالی کافی برای سفر و زندگی در استرالیا را داشته باشند. مدارک لازم برای اثبات تمکن مالی به فرم درخواست ویزا اضافه می شود. این مدارک تمکن مالی شما برای سفر به این کشور و زندگی به مدت 12 ماه در استرالیا را نشان می دهد.

مرحله پنجم ازائخ آزمایشات پزشکی و گواهی سلامت به توجه به سن شرایط شخص داوطلب است. تکمیل این آزمایشات چند هفته طول می کشد پس بهتر است برای سرعت بخشیدن به پروسه اخذ ویزا این آزمایشات را چند هفته زودتر از درخواست ویزا شروع کنید.

داوطلبان به عنوان دانش آموزان خارجی در استرالیا به صورت تمام وقت به تحصیل در این کشور می پردازند. این نکته را در نظر داشته باشید که پروسه صدور ویزای دانش آموزی تا سه ماه طول می کشد ولی دولت استرالیا تلاش می کند در اسرع وقت اقدامات لازم برای صدور ویزای دانش آموزی را انجام دهد. به طور معمول ویزای دانش آموزی استرالیا تا 25 روز صادر می شود. برای اخذ ویزای دانش آموزی در داخل خاک استرالیا یا خارج از کشور استرالیا می توانید اقدام کنید.

در ادامه می توانید با ریز جزئیات هزینه های زندگی در استرالیا آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید