ویزای رایگان عراق محدودیت دریافت ندارد

0
15
دریافت ویزای رایگان عراق
ویزای رایگان عراق
ویزای رایگان عراق محدودیت دریافت نداردReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 2Rating: 3.0ویزای رایگان عراق محدودیت دریافت ندارد.ویزای رایگان عراق محدودیت ندارد مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت محدودیتی برای دریافت ویزای رایگان عراق تعیین نشده است.

ویزای رایگان عراق محدودیت دریافت ندارد

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: محدودیتی برای دریافت ویزای رایگان عراق تعیین نشده است. این ویزا با ٢ ماه اعتبار ٤٨ ساعته صادر می‌شود.

مرتضی آقایی درباره تأخیری که در صدور ویزای عراق پس از رایگان شدن آن ایجاد شد و با اعتراض برخی زائران روبه‌رو شده است، به ایسنا گفت: مشکلاتی وجود داشت که اکنون حل شده و هیچ تأخیری در صدور ویزای عراق وجود ندارد. آن دسته از کاروان‌هایی که اعلام کرده‌اند سفارت عراق ویزا را با تأخیر صادر می‌کند خارج از سیستم سازمان حج و زیارت اقدام کرده‌اند؛ وگرنه ویزای عراق در حال حاضر ٤٨ ساعته صادر می‌شود.

دریافت ویزای رایگان عراق
ویزای رایگان عراق

او برخی اظهارات مبنی بر این که ویزای رایگان عراق فقط یک بار در سال برای هر متقاضی صادر می‌شود را رد کرد و افزود: صدور ویزای رایگان عراق محدودیت عددی ندارد.

به گفته او، ویزای عراق با «٢ ماه اعتبار زمانی» برای سفر و «یک ماه مهلت اقامت» در این کشور صادر می‌شود.

دریافت ویزای رایگان عراق
ویزای رایگان عراق

آقایی همچنین به زائران توصیه کرد: برای داشتن سفر مطمئن و امن در عراق به دفاتر زیارتی مجاز تحت پوشش سازمان حج و زیارت مراجعه کنند.

برای خرید بلیط هواپیما عراق و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید