آغاز صدور ویزای فرودگاهی جمهوری آذربایجان برای ایرانیان

0
404
خرید بلیط هواپیما و دریافت ویزای آذربایجان
ویزای فرودگاهی آذربایجان
آغاز صدور ویزای فرودگاهی جمهوری آذربایجان برای ایرانیانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 17Rating: 4.0آغاز صدور ویزای فرودگاهی جمهوری آذربایجان برای ایرانیان - ویزای آذربایجان آسانتر شدخرید بلیط هواپیما به آذربایجان. ویزای آذربایجان. ویزای فرودگاهی آذربایجان. ویزای آذربایجان بدون مراجعه به سفارت. قمیت بلیط هواپیما به آذربایجان

آغاز صدور ویزای فرودگاهی جمهوری آذربایجان برای ایرانیان

براساس تصمیم دولت جمهوری آذربایجان از امروز ویزای فرودگاهی به اتباع جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه‌های بین‌المللی این کشور صادر می‌شود.

خرید بلیط هواپیما و دریافت ویزای آذربایجان
ویزای فرودگاهی آذربایجان

به گزارش ایرنا، «جواد جهانگیر زاده» سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری آذربایجان روز جمعه ضمن اعلام این خبر گفت: به دنبال دیدار روز پنجشنبه دکتر ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با رئیس‌جمهوری آذربایجان، وزارت امور خارجه این کشور در یادداشت رسمی به سفارت جمهوری اسلامی ایران، اعمال صدور روادید فرودگاهی برای اتباع جمهوری اسلامی ایران هنگام ورود به فرودگاه بین‌المللی باکو و دیگر فرودگاه‌های بین‌المللی جمهوری آذربایجان را اعلام کرد.

خرید بلیط هواپیما و دریافت ویزای آذربایجان
ویزای فرودگاهی آذربایجان

جهانگیر زاده افزود: براساس این یادداشت، این تصمیم از 25 اسفند اجرایی است و اتباع ایران در سفرهای هوایی به جمهوری آذربایجان نیازی به مراجعه به نمایندگی‌های این کشور در ایران ندارند و می‌توانند ویزا خود را هنگام ورود به جمهوری آذربایجان در فرودگاه‌های بین‌المللی این کشور دریافت کنند.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع:
asriran.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید