اخذ ویزای قرقیزستان

قرقیزستان کشوری است که با طبیعت زیبا و کم‌نظیرش معنا یافته است. کوهستان‌های شگفت‌انگیز، دره‌های عمیق و رمزآلود و در کل، فضای حیرت‌آور قرقیزستان، زندگی در این کشور را بسیار جالب و جذاب کرده‌اند. ازاین‌رو عده زیادی سالانه با خرید بلیط هواپیما قرقیزستان سعی در کشف رازهای نهفته در طبیعت این کشور دارند. عده‌ای هم هدف متفاوت‌تری از خرید بلیط هواپیما قرقیزستان داشته و این کشور را محل مناسبی برای سرمایه‌گذاری، تجارت، کار، تحصیل و ... می‌یابند. به‌هرحال با هر هدف و هر برنامه‌ای که بلیط هواپیما قرقیزستان خریده شود، مسافر این کشور باید مطابق با همان هدف و برنامه ویزای قرقیزستان را هم اخذ نماید.

0
231
اخذ ویزای قرقیزستان
ویزای قرقیزستان
اخذ ویزای قرقیزستانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 10Rating: 3.5نحوه اخذ ویزای قرقیزستان - خرید بلیط هواپیما قرقیزستان از اپلیکیشن سفرستانقرقیزستان کشوری است که با طبیعت زیبا و کم‌نظیرش معنا یافته است. کوهستان‌های شگفت‌انگیز، دره‌های عمیق و رمزآلود و در کل، فضای حیرت‌آور قرقیزستان، زندگی در این کشور را بسیار جالب و جذاب کرده‌اند. ازاین‌رو عده زیادی سالانه با خرید بلیط هواپیما قرقیزستان سعی در کشف رازهای نهفته در طبیعت این کشور دارند.

چگونگی اخذ ویزای قرقیزستان

قرقیزستان کشوری است که با طبیعت زیبا و کم‌نظیرش معنا یافته است. کوهستان‌های شگفت‌انگیز، دره‌های عمیق و رمزآلود و در کل، فضای حیرت‌آور قرقیزستان، زندگی در این کشور را بسیار جالب و جذاب کرده‌اند. ازاین‌رو عده زیادی سالانه با خرید بلیط هواپیما قرقیزستان سعی در کشف رازهای نهفته در طبیعت این کشور دارند. عده‌ای هم هدف متفاوت‌تری از خرید بلیط هواپیما قرقیزستان داشته و این کشور را محل مناسبی برای سرمایه‌گذاری، تجارت، کار، تحصیل و … می‌یابند. به‌هرحال با هر هدف و هر برنامه‌ای که بلیط هواپیما قرقیزستان خریده شود، مسافر این کشور باید مطابق با همان هدف و برنامه ویزای قرقیزستان را هم اخذ نماید. مطلب زیر را که در مورد ویزای قرقیستان است بخوانید و با جزئیات دقیق‌تری در مورد این ویزا آشنا شوید تا در هنگام سفر به این سرزمین دوست‌داشتنی در آسیای میانه، از اطلاعات کافی برخوردار باشید.

✅ بازدید از مقاله ویزای فرودگاهی
✅ بازدید از مقاله ویزای شینگن
✅ بازدید از مقاله ویزای ترانزیت

انواع ویزای قرقیزستان

اخذ ویزای قرقیزستان
ویزای قرقیزستان

با توجه به تنوع ویزاهای قرقیزستان، مسافر این کشور بهتر است قبل از سفر آشنایی کلی با برخی از آن‌ها داشته باشد. بنابراین در ادامه به توضیحی کوتاه در مورد ویزاهای قرقیزستان می‌پردازیم.

ویزای توریستی قرقیزستان: این ویزا مناسب آن دسته از اتباع خارجیست که با اهداف گردشگری و توریستی بلیط هواپیما قرقیزستان می‌خرند.

ویزای دیپلماتیک قرقیزستان: اشخاصی که پاسپورت دیپلماتیک دارند می‌توانند برای اهداف تجاری یا ترانزیتی خود ویزای دیپلماتیک قرقیزستان دریافت کنند.

ویزای تجاری قرقیزستان: ویزای تجاری این کشور برای مسافرانی صادر می‌شود که هدف آن‌ها از خرید بلیط هواپیما قرقیزستان انجام مبادلات تجاری می‌باشد.

اخذ ویزای قرقیزستان
ویزای قرقیزستان

ویزای سرمایه‌گذاری قرقیزستان: سرمایه‌دارانی که دوست دارند در کشور قرقیزستان سرمایه‌گذاری کنند، برای ورود به این کشور باید ویزای سرمایه‌گذاری دریافت کنند. لازم به ذکر است که حداقل میزان سرمایه‌گذاری باید 20 هزار دلار آمریکا باشد.

ویزای خصوصی قرقیزستان: ویزای خصوصی قرقیزستان را می‌توان با اهداف مختلفی مثل دیدار با دوستان، انجام مراحل درمانی و … دریافت کرد.

سایر ویزاهای قرقیزستان: از دیگر ویزاهای قرقیزستان می‌توان به ویزای کاری، ویزای ترانزیت، ویزای تحصیلی و ویزای اقامت موقت اشاره کرد. لازم به ذکر است که نوع ویزای قرقیزستان در موارد اضطراری قابل تغییر می‌باشد.

نکاتی در مورد ویزای قرقیزستان

اخذ ویزای قرقیزستان
ویزای قرقیزستان

. مثل ویزای اکثر کشورهای دیگر جهان، ویزاهای قرقیزستان هم از لحاظ مدت‌زمان اقامت در این کشور به 3 دسته یک‌، دو و چند بار ورود تقسیم می‌شود.

. میزان اعتبار برای ویزای قرقیزستان حداکثر 3 سال می‌تواند باشد.

. ویزای توریستی قرقیزستان حداکثر 1 ماه اعتبار دارد و در موارد اضطراری تا 2 ماه قابل تمدید می‌شود.

. اعتبار ویزای ترانزیت قرقیزستان حداکثر 5 روز است.

مدارک کلی برای اخذ ویزای قرقیزستان

اخذ ویزای قرقیزستان
ویزای قرقیزستان

. اصل گذرنامه یا هر سند معتبر و قابل‌اطمینان دیگر.

. دعوت‌نامه رسمی (دعوت‌نامه هر ویزا شرایط جداگانه دارد. برای مثال دعوت‌نامه ویزای توریستی باید از جانب آژانس مسافرتی و دعوت‌نامه ویزای تحصیلی از طرف وزارت فرهنگ، آموزش و علوم قرقیزستان باشد).

. تکمیل فرم تقاضای روادید قرقیزستان.

. 3 قطعه عکس.

. 3 سری فتوکپی از فرم‌ها و عکس‌ها.

. بلیط هواپیما برگشت.

. مشخصات و اطلاعات فردی.

. گواهی رزرو هتل (در صورت لزوم).

. انجام مصاحبه، ارائه گواهی مالیاتی، گواهی مربوط به تمکن مالی، جواز کسب و اشتغال به کار (در صورت لزوم).

. ویزا و مدارک امضاشده مربوط به سفر به کشور دیگر (برای ویزای ترانزیت).

ویزای الکترونیکی قرقیزستان

اخذ ویزای قرقیزستان
ویزای قرقیزستان

22 آوریل 2017 در جلسه­ای بین ظریف، وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران و ارلان عبدالدایف، دیپلمات ارشد قرقیزستان مقرر شد که امکان اخذ ویزای قرقیزستان به صورت آنلاین برای شهروندان ایرانی فراهم شود. لذا مسافرانی که علاقه‌مند به دریافت ویزای الکترونیکی قرقیزستان هستند می‌توانند به وب‌سایت http://evisa.e-gov.kg مراجعه کنند و با تکمیل کردن اطلاعات لازم و پشت سر گذاشتن چند مرحله، به‌راحتی ویزای قرقیزستان را دریافت کنند.

اطلاعات سفارت

اخذ ویزای قرقیزستان
ویزای قرقیزستان

اطلاعات و مطالب ذکرشده در این مقاله، تنها تا تاریخ نگارش متن قابل تائید هستند. چراکه با تغییر مناسبات سیاسی بین دو کشور قرقیزستان و ایران، امکان ایجاد تغییر در سیاست‌های مربوط به ویزای بین دو کشور هم وجود خواهد داشت. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که قبل از خرید بلیط هواپیما قرقیزستان اطلاعات دقیق‌تر در مورد ویزای این کشور را از سفارت آن واقع در تهران، خیابان پاسداران شمالی، نارنجستان پنجم، ساختمان شماره 12 به دست آورید. ضمناً، شماره تلفن 22830354 هم می‌تواند دسترسی شما به این سفارت را آسان‌تر کند.

اخذ ویزای قرقیزستان
ویزای قرقیزستان

آنچه در مورد ویزای قرقیزستان در این مطلب ذکر شد نشان می‌دهد که اخذ ویزای این کشور در صورت فراهم آوردن مدارک و شرایط لازم کار چندان دشواری نخواهد بود. لذا به نظر می‌رسد که هنگام خرید بلیط هواپیما قرقیزستان و دریافت روادید آن، مشکل چندانی متوجه مسافران نگردد و سفر به‌یادماندنی و لذت‌بخشی نصیب آنان شود. پس بد نیست تجربه چنین مسافرتی را خاطرات خود اضافه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما قرقیزستان و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
kyrgyz-embassy.org.uk
gharepeyma.com
financialtribune.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید