اخذ ویزای قزاقستان

قزاقستان؛ نهمین کشور بزرگ جهان از لحاظ مساحت، این روزها در حوزه اقتصاد و گردشگری هم بسیار درخشان ظاهر می‌شود. استفاده صحیح و مناسب از منابع طبیعی و معدنی این کشور باعث شده‌اند که زندگی مردم عادی رفاه بهتری نسبت به گذشته داشته باشد و بدین‌ترتیب با زیباتر شدن فضای شهرها و خیابان‌ها، روزبه‌روز بر تعداد کسانی که بلیط هواپیما قزاقستان می‌خرند افزوده شود. در همین حال، علاوه بر جستجو برای خرید بلیط قزاقستان، مسافران و گردشگران سعی دارند اطلاعاتی هم از نحوه اخذ ویزای این کشور به دست آورند.

0
180
اخذ ویزای قزاقستان
ویزای قزاقستان
اخذ ویزای قزاقستانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 19Rating: 3.5چگونگی اخذ ویزای قزاقستان - خرید بلیط هواپیما قزاقستان از اپلیکیشن سفرستان - ارزانقزاقستان؛ نهمین کشور بزرگ جهان از لحاظ مساحت، این روزها در حوزه اقتصاد و گردشگری هم بسیار درخشان ظاهر می‌شود. استفاده صحیح و مناسب از منابع طبیعی و معدنی این کشور باعث شده‌اند که زندگی مردم عادی رفاه بهتری نسبت به گذشته داشته باشد ویزای قزاقستان - بلیط هواپیما قزاقستان

چگونگی اخذ ویزای قزاقستان

قزاقستان؛ نهمین کشور بزرگ جهان از لحاظ مساحت، این روزها در حوزه اقتصاد و گردشگری هم بسیار درخشان ظاهر می‌شود. استفاده صحیح و مناسب از منابع طبیعی و معدنی این کشور باعث شده‌اند که زندگی مردم عادی رفاه بهتری نسبت به گذشته داشته باشد و بدین‌ترتیب با زیباتر شدن فضای شهرها و خیابان‌ها، روزبه‌روز بر تعداد کسانی که بلیط هواپیما قزاقستان می‌خرند افزوده شود. در همین حال، علاوه بر جستجو برای خرید بلیط قزاقستان، مسافران و گردشگران سعی دارند اطلاعاتی هم از نحوه اخذ ویزای این کشور به دست آورند. چراکه یکی از نیازمندی‌های اصلی ورود به خاک قزاقستان، برخورداری از ویزای این کشور است. اگر شما هم قصد خرید بلیط هواپیما قزاقستان دارید و می‌خواهید با سیاست‌های ویزای این کشور آشنایی بیشتری داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم که ادامه این مطلب را مطالعه نمائید.

ویزای توریستی قزاقستان

اخذ ویزای قزاقستان
ویزای قزاقستان

خرید بلیط هواپیما قزاقستان و بازدید از زیبایی‌های گردشگری این کشور برای شهروندان چندین کشور جهان بدون ویزا انجام‌پذیر است. اما این سیاست فعلا در قبال شهروندان ایرانی اتخاذ نشده و ایرانیان باید ویزای توریستی قزاقستان را دریافت کنند. بنابراین برای اخذ ویزای توریستی قزاقستان باید به سفارت این کشور مراجعه کرد. لازم به ذکر است که برای دریافت روادید از سفارت قزاقستان معمولا متقاضی باید دعوت‌نامه داشته باشد.

ویزای تجاری قزاقستان

اخذ ویزای قزاقستان
ویزای قزاقستان

اگر شخصی تصمیم به خرید بلیط هواپیما قزاقستان با اهداف تجاری بگیرد، باید به سراغ ویزای تجاری این کشور برود. برای اخذ ویزای تجاری قزاقستان حتما باید دعوت‌نامه رسمی از جانب شرکت یا سازمان قزاقستانی دریافت کرد. البته باید به این نکته توجه کرد که با ویزای تجاری قزاقستان نمی­توان به استخدام شرکت خاصی در این کشور در آمد و از آنجا حقوق گرفت.

ویزای خصوصی قزاقستان

اخذ ویزای قزاقستان
ویزای قزاقستان

ویزای خصوصی قزاقستان می‌تواند 1 تا 3 ماهه باشد و معمولا این ویزا به صورت یک‌بار ورود صادر می‌شود. برای اخذ این ویزا باید شخصی که پاسپورت قزاقستانی دارد، به متقاضی ویزا دعوت‌نامه بفرستد. البته این ویزا مناسب کسانی است که نسبت فامیلی با فرستنده دعوت‌نامه ندارند. در صورت داشتن نسبت فامیلی، خریدار بلیط هواپیما قزاقستان می‌تواند ویزای پیوند خانوادگی تقاضا کند.

ویزای ترانزیت قزاقستان

اخذ ویزای قزاقستان
ویزای قزاقستان

ویزای ترانزیت قزاقستان یک یا چندبار ورود می‌تواند باشد. هزینه اخذ این ویزا به طور میانگین 10 تا 20 دلار عنوان می‌شود. همچنین بد نیست بدانید که برای دریافت ویزای ترانزیت قزاقستان باید مدارک لازم از جمله بلیط هواپیما یا بلیط وسیله نقلیه به کشور مقصد را ارائه داد.

انواع ویزای قزاقستان از لحاظ مدت زمان اقامت

خرید بلیط هواپیما قزاقستان
بلیط هواپیما قزاقستان

ویزاهای قزاقستان از لحاظ مدت‌زمان اقامت و دفعات ورود به 2 دسته تقسیم می‌شوند. نوع اول شامل ویزای یک‌بار ورود است که اعتبار 90 روزه دارد اما با آن می‌توان فقط 30 روز در خاک قزاقستان اقامت داشت. هزینه اخذ این ویزا حدودا 20 تا 50 دلار می‌شود. نوع دیگر ویزاهای قزاقستان هم ویزاهای چندبار ورود می‌باشند که با آنها می‌توان در طول 90 روز چندین بار وارد قزاقستان شد اما در مجموع نمی­توان بیش از 30 روز در این کشور اقامت داشت. هزینه اخذ ویزای چندبار ورود حدودا 200 دلار می‌شود.

مدارک کلی برای اخذ ویزای قزاقستان

خرید بلیط هواپیما قزاقستان
بلیط هواپیما قزاقستان

ارائه مدارک زیر برای دریافت ویزای قزاقستان الزامی می‌باشد. نکته‌ حائز اهمیت در مورد مدارک زیر این است که تعداد کپی‌ها از هر مدرک، تعداد عکس‌ها و لیست مدارک با توجه به نوع ویزا می‌تواند متغیر باشد. بدین‌معنا که لیست زیر با توجه مدارک کلی در نظر گرفته شده است.

. اصل پاسپورت با حداقل 2 صفحه خالی و 3 ماه اعتبار از زمان صدور ویزا.

. فرم تقاضای ویزای قزاقستان به صورت تایپ‌شده.

. مدارک متفرقه برای هر نوع ویزا.

. پرداخت هزینه‌های مربوط به ویزای قزاقستان.

. دعوت‌نامه رسمی مطابق با نوع ویزا (در صورت لزوم).

. بلیط هواپیما یا هر گواهی دیگری که مبنی بر بازگشت متقاضی به کشور خود باشد.

. فتوکپی از تمام صفحات گذرنامه.

. عکس جدید در ابعاد عکس پاسپورت.

اطلاعات سفارت

خرید بلیط هواپیما قزاقستان
بلیط هواپیما قزاقستان

تمامی مطالب ذکر‌شده در این مقاله، تنها تا تاریخ نگارش متن صحیح و قابل تایید می‌باشند. چراکه قوانین مربوط به ویزای هر کشوری می‌تواند تحت‌الشعاع مناسبات سیاسی آن کشور تغییر یابد. از این رو بهتر است ضمن مطالعه مطلب فوق، اطلاعات دقیق‌تر در مورد ویزای قزاقستان را از سفارت این کشور واقع در تهران، خیابان هدایت، پلاک 82 به دست آورید. لازم به ذکر است که شماره تلفن این سفارت 22565933 می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما قزاقستان
بلیط هواپیما قزاقستان

بلیط هواپیما قزاقستان می‌تواند با اهداف مختلفی در دسترس شما قرار گیرد. این سرزمین زیبا، همواره با تکیه بر جذابیت‌های خاص خود مورد توجه بسیاری از گردشگران ایرانی بوده و سفر به آن همیشه خاطره‌انگیز توصیف می‌شود. با توجه به اینکه اخذ ویزای قزاقستان هم در صورت فراهم آوردن مدارک و شرایط لازم، چندان دشوار نمی­باشد، مطمئنا، اگر شما هم برای خرید بلیط هواپیما قزاقستان برنامه خاصی در نظر گرفته باشید، سفر لذت‌بخشی نصیب‌تان خواهد شد.

 

ویزای قزاقستان در کوتاه‌ترین زمان ممکن
ویزای قزاقستان با کمترین هزینه
تماس با سفرستان: 96621777

 

برای خرید بلیط هواپیما قزاقستان و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
embassypages.com
visatorussia.com
caravanistan.com
kaziran.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید