اخذ ویزای کره جنوبی

با فرهنگ و تاریخی که قدمت آن حتی به 5 هزار سال می‌رسد، کشور زیبای کره جنوبی، امروزه به مقصدی جذاب برای همه مسافران تبدیل شده است. افراد بسیار زیادی با خرید بلیط هواپیما کره جنوبی و سفر به این سرزمین وصف‌ناپذیر سعی در شناخت هرچه بهتر زیبایی‌های طبیعی، فرهنگی، تاریخی و جاذبه‌های گردشگری آن دارند. در این بین عده‌ای هم کره جنوبی را بهترین مکان برای تجارت و کسب درآمد، یافتن شغل مناسب، تحصیل و ... می‌یابند و به سراغ خرید بلیط هواپیما کره جنوبی می‌روند. در عین حال، همانطور که می‌دانید سفر به این کشور و ورود به خاک آن، نیازمند انجام مراحل مربوط به اخذ ویزا می‌باشد. ویزائی که بر اساس هدف مسافر از خرید بلیط هواپیما کره جنوبی دریافت شده و امکان ورود وی به این کشور را فراهم می‌کند.

0
129
اخذ ویزای کره جنوبی
ویزای کره جنوبی
اخذ ویزای کره جنوبیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 22Rating: 3.5چگونگی اخذ ویزای کره جنوبی - خرید بلیط هواپیما کره جنوبی از اپلیکیشن سفرستان - ارزانبا فرهنگ و تاریخی که قدمت آن حتی به 5 هزار سال می‌رسد، کشور زیبای کره جنوبی، امروزه به مقصدی جذاب برای همه مسافران تبدیل شده است. افراد بسیار زیادی با خرید بلیط هواپیما کره جنوبی و سفر به این سرزمین وصف‌ناپذیر سعی در شناخت هرچه بهتر زیبایی‌های طبیعی، فرهنگی، تاریخی و جاذبه‌های گردشگری آن دارند. ویزای کره جنوبی

چگونگی اخذ ویزای کره جنوبی

با فرهنگ و تاریخی که قدمت آن حتی به 5 هزار سال می‌رسد، کشور زیبای کره جنوبی، امروزه به مقصدی جذاب برای همه مسافران تبدیل شده است. افراد بسیار زیادی با خرید بلیط هواپیما کره جنوبی و سفر به این سرزمین وصف‌ناپذیر سعی در شناخت هرچه بهتر زیبایی‌های طبیعی، فرهنگی، تاریخی و جاذبه‌های گردشگری آن دارند. در این بین عده‌ای هم کره جنوبی را بهترین مکان برای تجارت و کسب درآمد، یافتن شغل مناسب، تحصیل و … می‌یابند و به سراغ خرید بلیط هواپیما کره جنوبی می‌روند. در عین حال، همانطور که می‌دانید سفر به این کشور و ورود به خاک آن، نیازمند انجام مراحل مربوط به اخذ ویزا می‌باشد. ویزائی که بر اساس هدف مسافر از خرید بلیط هواپیما کره جنوبی دریافت شده و امکان ورود وی به این کشور را فراهم می‌کند. اگر قصد دارید در مورد این ویزا بیشتر بدانید، پیشنهاد ما برای مطالعه ادامه این مطلب را پذیرا باشید.

✅ بازدید از مقاله ویزای فرودگاهی
✅ بازدید از مقاله ویزای شینگن
✅ بازدید از مقاله ویزای ترانزیت

انواع ویزای کره جنوبی

اخذ ویزای کره جنوبی
ویزای کره جنوبی

ویزای کره جنوبی را از حیث هدف مسافر از خرید بلیط هواپیما کره جنوبی می‌توان به چند دسته مختلف تقسیم کرد. محبوب‌ترین ویزاهای این کشور ویزاهای توریستی، دیدار با خانواده نوع اول و دوم، تجاری، تحصیلی و شرکت در کنفرانس، سمینار و نمایشگاه‌های علمی نام دارند. همچنین نوع دیگر تقسیم‌بندی هم وجود دارد که بر اساس مدت زمان اعتبار ویزا می‌باشد. در این نوع تقسیم‌بندی ویزاهای کره جنوبی در سه دسته یک، دو و چندبار ورود قرار می‌گیرند.

مدارک اصلی برای اخذ ویزای کره جنوبی

اخذ ویزای کره جنوبی
ویزای کره جنوبی

به‌منظور اخذ هر نوع ویزای کره جنوبی، مدارک زیر باید هنگام خرید بلیط هواپیما کره جنوبی به صورت ترجمه‌شده به زبان انگلیسی ارائه شوند. توجه فرمائید که این مدارک جزو اصلی‌ترین مدرک‌ها بوده و تقریبا برای دریافت همه نوع روادید لازم هستند.

. فرم پر شده تقاضای ویزای کره جنوبی.

. دو قطعه عکس.

. رسید پرداخت هزینه ویزای کره جنوبی.

. اصل پاسپورت و فتوکپی از صفحه اول.

. فتوکپی کارت ملی و اسناد مربوط به تولد.

مدارک متفرقه برای اخذ ویزای کره جنوبی

اخذ ویزای کره جنوبی
ویزای کره جنوبی

غیر از مدارک اصلی برای اخذ ویزای کره جنوبی، چند مدرک متفرقه دیگر نیز لازم است که با توجه به نوع ویزا باید آنها را هم هنگام خرید بلیط هواپیما کره جنوبی آماده کرد. لازم به ذکر است که مثل مدارک اصلی، مدارک متفرقه هم باید تماما به انگلیسی ترجمه شده باشند.

. دعوت‌نامه رسمی از شرکت یا سازمان طرف قرارداد. (ویزای تجاری)

. گواهی اشتغال و پرینت گردش حساب 3 ماه اخیر که نشانگر تمکن مالی متقاضی باشد. (ویزای تجاری)

. گواهی مربوط به بورسیه تحصیلی یا پرینت گردش حساب 6 ماه اخیر والدین یا همسر متقاضی ویزا که نشان‌دهنده داشتن حامی مالی باشد. (ویزای آموزشی)

. نامه اصلی پذیرش، معرفی‌نامه از دانشگاه ایرانی و مدارک مربوط به فارغ‌التحصیلی. (ویزای آموزشی)

. دعوت‌نامه رسمی از جانب میزبان و گواهی اشتغال. (ویزای دیدار با خانواده)

. دعوت‌نامه رسمی از جانب میزبان، گواهی اشتغال و پرینت گردش حساب یا گواهی حمایت مالی. (ویزای شرکت در کنفرانس، سمینار و نمایشگاه‌های علمی)

. انجام مصاحبه (در صورت لزوم)

چند نکته در مورد ویزای کره جنوبی

اخذ ویزای کره جنوبی
ویزای کره جنوبی

مسافران ایرانی که قصد خرید بلیط هواپیما کره جنوبی را دارند باید برای اخذ ویزای این کشور به سفارت آن مراجعه کنند. چراکه در حال حاضر سیاست دیگری به‌منظور صدور ویزا برای شهروندان ایرانی در نظر گرفته نشده است. لازم به ذکر است که حضور شخص متقاضی ویزا برای انگشت‌نگاری در سفارت الزامی می‌باشد. همچنین بد نیست بدانید که غیر از مدارک ذکرشده، ممکن است چند مدرک دیگر هم از خریدار بلیط هواپیما کره جنوبی درخواست شود. این موضوع به تشخیص بخش کنسولی سفارت کره جنوبی بستگی دارد.

هزینه ویزای کره جنوبی

اخذ ویزای کره جنوبی
ویزای کره جنوبی

خریداران بلیط هواپیما کره جنوبی باید هزینه‌ای هم برای اخذ ویزای این کشور در نظر بگیرند. در جدول زیر می‌توانید هزینه دریافت برخی از ویزاها را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که این هزینه باید به صورت نقدی پرداخت شود.

نوع ویزا هزینه ویزا به دلار آمریکا
ویزای یک‌بار ورود کره جنوبی (برای اقامت کمتر از 90 روز) 50 دلار
ویزای یک‌بار ورود کره جنوبی (برای اقامت بیش از 90 روز) 80 دلار
ویزای دوبار ورود کره جنوبی 90 دلار
ویزای چندبار ورود کره جنوبی 120 دلار
ویزای یک‌‌بار ورود اکسپرس کره جنوبی (برای اقامت کمتر از 90 روز) 100 دلار
ویزای یک‌بار ورود اکسپرس کره‌جنوبی (برای اقامت بیش از 90 روز) 160 دلار
ویزای اکسپرس دوبار ورود 180 دلار

اطلاعات مربوط به سفارت کره جنوبی

اخذ ویزای کره جنوبی
ویزای کره جنوبی

سفارت کره جنوبی در تهران، میدان ونک، خیابان شیخ بهائی، کوچه دانشور غربی، پلاک ۲ واقع شده است. برقراری ارتباط دائمی با این سفارت امری بسیار مهم هنگام اخذ ویزا تلقی می­شود. چراکه اطلاعات ارائه‌شده در مورد ویزای کره جنوبی در مطلب فوق و یا هر مطلب دیگری، تنها تا زمان نگارش همان مطلب می‌تواند قابل تائید باشد و هر لحظه امکان تغییر سیاست و قوانین مربوط به ویزای کشورهای مختلف وجود دارد. لذا مراجعه به سفارت کره جنوبی و یا برقراری ارتباط با این سفارت از طریق شماره تلفن ۴-۸۸۰۵۴۹۰۰ را می‌توانید راهی امن برای اخذ آخرین اطلاعات در مورد ویزای کره جنوبی بدانید.

اخذ ویزای کره جنوبی
ویزای کره جنوبی

تماشای سرزمین اعجاب‌انگیز و زیبای کره جنوبی در چند قدمی شماست. یکی از مهم‌ترین قدم‌ها خرید آنلاین بلیط هواپیما کره جنوبی و دیگری هم اخذ ویزای این کشور است که هر دو کار آسانی به نظر می‌آیند. بنابراین با برنامه‌ای مدون، کسب اطلاعات دقیق از سفارت کره جنوبی و فراهم آوردن مدارک و شرایط لازم می‌توان با هر هدفی در سریع‌ترین زمان ممکن مسافر کره جنوبی شد و از سفر به این کشور لذت برد.

 

ویزای کره جنوبی در کوتاه‌ترین زمان ممکن
ویزای کره جنوبی با کمترین هزینه
تماس با سفرستان: 96621777

 

برای خرید بلیط هواپیما کره جنوبی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: overseas.mofa.go.kr

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید