ویزا متریک میان‌بری برای اخذ ویزا

روند اخذ ویزای شینگن برای بعضی از گردشگران مثل غول بزرگی است که برای زمین زدنش دست به دامن شرکت‌های کارگزار و افراد مختلف و در نتیجه پرداخت هزینه‌های هنگفتی می‌شوند.

0
169
ویزا متریک چیست
ویزا متریک
ویزا متریک میان‌بری برای اخذ ویزاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 5Rating: 4.5ویزا متریک میان‌بر و واسطه ای برای تعیین وقت و اخذ ویزای شینگن.ویزا متریک روند اخذ ویزای شینگن را که برای بعضی از گردشگران مثل غول بزرگی است آسانتر کرده و به آنها در این راستا کمک می کند.

ویزا متریک

این روزها و با افزایش سفرهای خارجی، موضوع دریافت ویزا به مساله بسیار مهم تبدیل شده است و هر کشوری مراحل مورد نظر خود را دارد. روند دریافت ویزا برای کشورهای مختلف روش های خاص خود را دارد و هر کدام ممکن است زمان متغیری داشته باشد. روند اخذ ویزای شینگن برای بعضی از گردشگران مثل غول بزرگی است که برای زمین زدنش دست به دامن شرکت‌های کارگزار و افراد مختلف و در نتیجه پرداخت هزینه‌های هنگفتی می‌شوند. ولی با اطلاعیه‌ای که در سایت رسمی سفارت آلمان اعلام شده، این سفارت از سال جاری برای تسهیل روند تعیین وقت مصاحبه، ارائه مدرک، ممانعت از اتلاف وقت گردشگران برای ویزاهای کوتاه مدت توریستی، نمایشگاهی، کاری، درمانی و ویزاهای زیر 90 روز، خدمات کنسولی را به ویزا متریک که در واقع مرکز درخواست ویزا بوده واگذار کرده است. این یعنی نیازی به واسطه‌های دیگری برای انجام امور اخذ ویزای شینگن نخواهید داشت، ویزا متریک در ارائه این درخواست کمکتان می‌کند. و در ازای دریافت هزینه درخواستتان را به سفارت آلمان منتقل می‌کند تا این درخواست در سفارت بررسی و درباره آن تصمیم‌گیری شود. برای اینکه کارتان را با سایت ویزا متریک راه بیندازید باید مواردی را در نظر داشته باشید که در ادامه سفرستان به آن‌ها اشاره کرده است.

چرا ویزای متریک

ویزا متریک چیست
ویزا متریک

این اواخر اکثر سفارت‌های حوزه شینگن برای انجام امور مربوط به اخذ ویزا به متقاضیان مربوطه‌شان شرکت‌های واسطه‌ای را معرفی کرده‌اند؛ شرکت وی اف اس گلوبال برای اخذ ویزای نروژ، هلند، فرانسه، اتریش، چک و سوئد، شرکت سی کی جی اس برای اخذ ویزای ایتالیا، شرکت بی ال اس برای اخذ ویزای اسپانیا و در نهایت شرکت ویزا متریک برای اخذ ویزای آلمان با سفارت این کشورها همکاری می‌کنند. ویزا متریک توسط هیئت‌های دیپلماتیک تصویب شده و فقط در ازای دریافت هزینه از جانب متقاضیان، اموری مثل نوبت‌دهی و خدماتی اضافی مثل آماده‌سازی مدارک ویزا را بر عهده گرفته است.

✅ بازدید از مقاله اخذ ویزای فرودگاهی
✅ بازدید از مقاله اخذ ویزای شینگن

وب‌سایت شرکت ویزا متریک

ویزای متریک چیست
ویزای متریک

اگر تمایل دارید که برای اخذ ویزای شینگن از طریق کشور آلمان اقدام کنید برای ترتیب قرار ملاقات باید به وب‌سایت ویزای متریک سر بزنید، توصیف‌های ما از شرکت ویزا متریک به عنوان یک راه میان‌بر اغراق نبود، شاید تصور کنید برای رزرو قرار ملاقات از سایتی مثل ویزا متریک دوباره نیاز به نفر سومی دارید، اما کارتان بیش‌تر از آن‌چیزی که فکرش را می‌کنید راحت‌تر شده است. جالب است بدانید که با وجود دفاتر ویزای متریک در کشورهای ایران، ترکیه، روسیه، قزاقستان، چین و برخی کشورهای دیگر کاربرد سایت ویزا متریک برای شهروندان برخی از کشورها از جمله ایران خیلی راحت‌تر شده است. بله می‌توانید زبان سایت را به فارسی برگردانید و قرارتان را رزرو کنید.

شایعه

ویزا متریک چیست
ویزا متریک

عقیده غلطی که از سوی برخی سودجویان در حال ریشه‌انداختن است، صدور ویزای اختصاصی و تضمینی و یا با فوریت از طریق شرکت ویزای متریک است که به هیچ‌عنوان حقیقت ندارد، همان‌طور که گفتیم این شرکت صرفا امور مربوط به وقت‌دهی و انگشت‌نگاری را به عهده دارد ولی خدمات اضافی دیگری را هم به متقاضیان ارائه می‌کند. این خدمات شامل سرویس وی آی پی، عکس بیومتریک، پر کردن فرم، ارسال پاسپورت با پست، فتوکپی، فاکس و پرینت، سرویس اطلاع‌رسانی و صدور بیمه درمانی بین المللی است. پس با دیدن گزینه روند درخواست ویزا به صورت VIP خیال واهی تضمین اخذ این ویزا به سراغتان نیاید، به صورت وی آی پی یعنی در محیطی لوکس‌تر و آرام‌تر و با خدماتی ویژه به امورتان رسیدگی شده و در مقابلش مبلغ بیش‌تری دریافت می‌شود.

اطلاعات سایت ویزا متریک و دفتر تهران

ویزای متریک چیست
ویزای متریک

بعد از تنظیم قرار ملاقات از سایت ویزای متریک، روز ملاقات از طریق ایمیل برایتان ارسال می‌شود. دفتر ویزای متریک تهران درخواست‌های دیگر شما را هم انجام می‌دهد که می‌توانید همه این خدمات را در صفحه وب‌سایت مشاهده کنید و برای انجام هر کدام از این سایت کمک بگیرید.

آدرس دفتر تهران: خیابان بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی (خیابان وزرا )، نبش خیابان بیست و یکم، ساختمان شیراز، پلاک ۱۳۷، طبقه ۱

سایت ویزای متریک: https://www.visametric.com/iran/Germany/fa

تلفن: 88700343-021

کد پستی: 1513933134

ساعات کار (یکشنبه تا پنجشنبه) از 8:30 صبح تا 16:30 بعداز ظهر

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در ادامه هم می توانید مقاله تفاوت ویزای سینگل و ویزای مولتی را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید