مقاله‌های اخذ ویزا

در این پست لینک کلیه مطالب مربوط به اخذ ویزا و انواع ویزا برای کشورهای جهان قرار داده شده است تا بتوان به صورت سریع به کلیه آنها دسترسی داشته باشید. سفر به خارج از کشور به همین راحتی نیست و شما زمانی که بخواهید با در دست داشتن بلیط هواپیما پا به کشور دیگری بگذارید، نیاز به مدارک مهمی خواهید داشت تا مهر تاییدی بر هویت شما باشد و بتوانید به مرزهای کشورهای دیگر ورود کنید. بسیاری از کشورها قوانین و ضوابطی برای ورود مسافران خارجی دارند که از مهم ترین آن ها داشتن ویزای توریستی است.

0
277
شرایط اخذ ویزا خود را از ما بخواهید
شرایط اخذ ویزا
مقاله‌های اخذ ویزاReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Nov 17Rating: 4.5اخذ ویزا - کلیه خدومات مربوط به اخذ ویزا و روادید توسط کارشناسان سفرستاندر این پست لینک کلیه مطالب مربوط به اخذ ویزا و انواع ویزا برای کشورهای جهان قرار داده شده است. شما زمانی که بخواهید با در دست داشتن بلیط هواپیما پا به کشور دیگری بگذارید، نیاز به مدارک دارید. بسیاری از کشورها قوانین و ضوابطی برای ورود مسافران خارجی دارند که از مهم ترین آن ها داشتن ویزای توریستی است.

مقاله‌های اخذ ویزا

در این پست لینک کلیه مطالب مربوط به اخذ ویزا و انواع ویزا برای کشورهای جهان قرار داده شده است تا بتوان به صورت سریع به کلیه آنها دسترسی داشته باشید.

سفر به خارج از کشور به همین راحتی نیست و شما زمانی که بخواهید با در دست داشتن بلیط هواپیما پا به کشور دیگری بگذارید، نیاز به مدارک مهمی خواهید داشت تا مهر تاییدی بر هویت شما باشد و بتوانید به مرزهای کشورهای دیگر ورود کنید. بسیاری از کشورها قوانین و ضوابطی برای ورود مسافران خارجی دارند که از مهم ترین آن ها داشتن ویزای توریستی است.

همیشه صدور ویزای مسافرتی توسط کشور مقصد انجام می‌شود و این یعنی آنها اجازه حضور و ورود شما را تایید کرده‌اند. ویزاهای مسافرتی موقت هستند و مدت زمان اعتبار آن بستگی به کشور مقصد و علت سفر دارد. معمولاً ویزا به صورت یک مهر یا برچسب در پاسپورت مشخص می‌‏شود که همین امر باعث شده که عده‌ای به اشتباه ویزا و پاسپورت را یکی بدانند.

انواع ویزا و تعاریف را در جدول زیر جستجو کنید.

ردیف عنوان مطلب ردیف عنوان مطلب
1 ویزا چیست؟ 2 ویزای ترانزیت چیست؟
3 ویزای فرودگاهی چیست؟ 4 ویزای الکترونیکی چیست؟
5 ویزای شینگن چیست؟ 6 ویزای دانشجویی چیست؟
7 تفاوت ویزای مولتی و سینگل چیست؟ 8 پاسپورت چیست؟
9 به چه کشورهایی بدون ویزا می‌توان سفر کرد؟

مقاله‌های مربوط به ویزای کشورهای مختلف را در جدول زیر جستجو نمایید.

ردیف عنوان مطلب ردیف عنوان مطلب
1 ویزای تایلند 2 ویزای فرانسه
3 ویزای لوکزامبورگ 4 ویزای اسلوونی
5 ویزای لیتوانی 6 ویزای بلاروس
7 ویزای جمهوری چک 8 ویزای اتریش
9 ویزای هلند 10 ویزای سوئد
11 ویزای مونته نگرو 12 ویزای اسپانیا
13 ویزای ایتالیا 14 ویزای مولداوی
15 ویزای آلمان 16 ویزای ویتنام
17 ویزای چین 18 ویزای هند
19 ویزای قطر 20 ویزای عمان
21 ویزای کره جنوبی 22 ویزای دبی
23 ویزای تاجیکستان 24 ویزای روسیه
25 ویزای قرقیزستان 26 ویزای ازبکستان
27 ویزای اندونزی 28 ویزای ترکمنستان
29 ویزای برزیل 30 ویزای بلژیک
31 ویزای ایران 32 انواع ویزای کانادا
33 ویزای توریستی کانادا 34 ویزای سوپر والدین کانادا

 

برای اطلاعات بیشتر مقاله‌های مربوط به برنامه سفر ، هزینه سفر و ایرلاین ها و را نیز مطالعه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید