آغاز برنامه جدید ویز ایر در لهستان با 12 پرواز خارجی

شرکت هواپیمایی ویز ایر قصد دارد با مستقر کردن دو فروند ایرباس A321 در شهر کراکوف از ماه‌های می ‌و سپتامبر سال 2019 میلادی، فصل جدیدی از فعالیت‌های خود را در کشور لهستان آغاز کند. با مستقر شدن این دو فروند هواپیما، شرکت ویز ایر 12 مسیر هوایی جدید به 9 کشور مختلف آغاز خواهد کرد. در بین شهرهایی که پرواز جدیدی به آنها راه‌اندازی خواهد شد، می‌توان نام شهرهایی مثل لندن و شفیلد را دید. بنابراین امکان خرید بلیط هواپیما ویز ایر به نقاط مختلف اروپا در کراکوف لهستان فراهم خواهد شد.

0
77
خرید پرواز خارجی از ویز ایر
پرواز خارجی با ویز ایر
آغاز برنامه جدید ویز ایر در لهستان با 12 پرواز خارجیReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Nov 25Rating: 3.5آغاز برنامه جدید ویز ایر در لهستان با 12 پرواز خارجی - خرید بلیط هواپیماشرکت هواپیمایی ویز ایر قصد دارد با مستقر کردن دو فروند ایرباس A321 در شهر کراکوف از ماه‌های می ‌و سپتامبر سال 2019 میلادی، فصل جدیدی از پرواز خارجی خود را در کشور لهستان آغاز کند. بنابراین امکان خرید بلیط هواپیما ویز ایر به نقاط مختلف اروپا در کراکوف لهستان فراهم خواهد شد.

آغاز برنامه جدید ویز ایر در لهستان با 12 پرواز خارجی

شرکت هواپیمایی ویز ایر قصد دارد با مستقر کردن دو فروند ایرباس A321 در شهر کراکوف از ماه‌های می ‌و سپتامبر سال 2019 میلادی، فصل جدیدی از فعالیت‌های خود را در کشور لهستان آغاز کند.

خرید پرواز خارجی از ویز ایر
خرید پرواز خارجی از ویز ایر

با مستقر شدن این دو فروند هواپیما، شرکت ویز ایر 12 مسیر هوایی جدید به 9 کشور مختلف آغاز خواهد کرد. در بین شهرهایی که پرواز جدیدی به آنها راه‌اندازی خواهد شد، می‌توان نام شهرهایی مثل لندن و شفیلد را دید. بنابراین امکان خرید بلیط هواپیما ویز ایر به نقاط مختلف اروپا در کراکوف لهستان فراهم خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما ویز ایر
بلیط هواپیما ویز ایر

لازم به ذکر است که پایگاه هوایی جدید ویز ایر در کراکوف لهستان، بیست‌وششمین پایگاه کلی این شرکت هواپیمایی و پنجمین مورد در لهستان بعد از شهرهای ورشو، کاتوویتس، گدانسک و وروتسواف خواهد بود. به ادعای این شرکت، پایگاه مد نظر با سرمایه‌گذاری 240 میلیون دلاری برقرار شده و بدین‌ترتیب 80 شغل مستقیم و 140 شغل غیرمستقیم ایجاد خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما ویز ایر
بلیط هواپیما ویز ایر

غیر از شهرهایی که نام آنها در بالا ذکر شد، پروازهای دیگر شرکت هواپیمایی ویز ایر به شهرهای کیف، باری، کاتانیا، لارناکا، نیس، تورکو، بیلوند، خارکیف، اسلو و کوتائیسی خواهد بود. بر همین اساس، پیش‌بینی می‌شود که با فروش اکثر بلیط هواپیما این مسیر، دو فروند ایرباس جدید ویز ایر دائما در حال انجام پرواز باشند.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما لهستان و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید