پارک آبی آتلانتیس مارماریس

در مسافرت‌های تابستانی یکی از مواردی که مسافران در مقصد به دنبال آن می‌گردند، انجام تفریحات آبی است. تا حرف از تفریحات آبی می‌شود، ذهن‌ها همه به سوی پارک آبی کشیده می‌شوند. هیچ مکانی مانند پارک آبی نمی‌تواند نشاط و مهیج باشد. لذت پارک آبی در فضای باز حس و حال دیگری دارد. سُر خوردن به روی سرسره‌ها و شیرجه زدن در آب زیر گرمای آفتاب بسیار لذت‌بخش است. مارماریس ترکیه، یکی از بهترین مقاصدی است که می‌توانید این هیجان را در روزهای گرم تابستانی به صورت تمام و کمال تجربه کنید.

0
57
پارک آبی آتلانتیس مارماریس ترکیه
پارک آبی آتلانتیس مارماریس
پارک آبی آتلانتیس مارماریسReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 11Rating: 4.5پارک آبی آتلانتیس مارماریس یکی از زیباترین جزیره‌های ترکیه.پارک آبی آتلانتیس مارماریس یکی از جاذبه‌های مهم مارماریس است و شامل تفریحاتی همچون استخر موج گلف بولینگ و چندین کافه و رستوران می‌باشد.

آشنایی با پارک آبی آتلانتیس مارماریس

در مسافرت‌های تابستانی یکی از مواردی که مسافران در مقصد به دنبال آن می‌گردند، انجام تفریحات آبی است. تا حرف از تفریحات آبی می‌شود، ذهن‌ها همه به سوی پارک آبی کشیده می‌شوند. هیچ مکانی مانند پارک آبی نمی‌تواند نشاط و مهیج باشد. لذت پارک آبی در فضای باز حس و حال دیگری دارد. سُر خوردن به روی سرسره‌ها و شیرجه زدن در آب زیر گرمای آفتاب بسیار لذت‌بخش است. مارماریس ترکیه، یکی از بهترین مقاصدی است که می‌توانید این هیجان را در روزهای گرم تابستانی به صورت تمام و کمال تجربه کنید. در این شهر سه پارک آبی وجود دارد که بزرگ‌ترینشان پارک آبی آتلانتیس است. خانواده‌ها می‌توانند در مسافرت به مارماریس به این پارک آبی بروند و روز پر از هیجان، تفریح و ماجراجویی برای خود و فرزندانشان رقم بزنند. در پارک آبی آتلانتیس از کودک تا میان‌سال، همه و همه می‌توانند به سرگرمی بپردازند و از میان تنوع سرسره‌ها و تفریحات، فعالیت مورد علاقه‌شان را انتخاب کرده و نهایت لذتشان را از تابستان ببرند. از امکانات پارک آبی آتلانتیس می‌توان استخر کودک، استخر موج، مینی گلف و بولینگ را نام برد. این پارک آبی در مقابل دریا قرار دارد و دارای ساحل اختصاصی است. پس از آن‌که از سرسره‌های رنگارنگ و بلند پارک سر خوردید، برای استراحت به ساحل بروید و امواج دریای نیلگون را تماشا کنید. ساحل خنک آتلانتیس خنک و دل‌نشین است.

جزیره مارماریس

پارک آبی آتلانتیس مارماریس ترکیه
پارک آبی آتلانتیس مارماریس

مارماریس، یکی از زیباترین جزیره‌های ترکیه در مجاورت دریای مدیترانه است. تمام آن چیزی که از یک سفر تابستانی انتظار داشته باشید، با خرید بلیط هواپیما مارماریس می‌توانید بیابید. این جزیره زیبا که یکی از مقاصد پرطرفدار تابستانی میان گردشگران است با داشتن انواع تفریحات متنوع آبی انتظارات شما را برآورده خواهد کرد. هتل‌ها، مراکز خرید، تفریحات آبی، ساحل بکر، بازارها و پارک‌های آبی متنوع برای یک مسافرت شیرین و به یاد ماندنی کافی و عالی هستند.

آشنایی با پارک آبی آتلانتیس

پارک آبی آتلانتیس مارماریس ترکیه
پارک آبی آتلانتیس مارماریس

اگر به همراه فرزند و خانواده‌تان به جزیره مارماریس سفر می‌کنید، با خیال راحت می‌توانید به پارک آبی آتلانتیس بروید و خوش بگذرانید. در این پارک برای همه سنین امکانات تفریح فراهم است و همه می‌توانند با توجه به علاقه خود مشغول سرگرمی باشند. پارک آبی آتلانتیس یکی از جاذبه‌های مهم مارماریس است و شامل تفریحاتی همچون استخر موج، گلف، بولینگ و چندین کافه و رستوران می‌باشد. در این پارک 8 سرسره بزرگ و مهیج وجود دارند که با دیدنشان دلتان به هیجان می‌آید. نهایت لذت و هیجان را در این پارک به همراه دوستان و خانواده‌تان تجربه کنید و لحظاتی به یاد ماندنی و خاطره انگیز در دفتر زندگی‌تان ثبت کنید. برای استراحت و گرفتن حمام آفتاب می‌توانید به ساحل اختصاصی پارک بروید و به صدای آرامشی که از دریا بلند می‌شود، گوش بسپارید. برای انجام تفریحی متفاوت‌تربه زمین گلف بروید و یا بولینگ بازی کنید. در دریا شنا کنید و با استراحت در ساحل ویتامین موجود در آفتاب را به بدنتان جذب کنید. با بلیطی که برای پارک آبی آتلانتیس خریداری می‌کنید، می‌توانید بدون هیچ محدودیتی تمام روز را در پارک سپری کرده و از همه امکانات آن استفاده کنید. کمد رایگان، اتاق تعویض لباس، گاوصندوق رایگان، پارکینگ رایگان، دوش حمام، تخت‌های رایگان ساحلی و … از دیگر امکانات پارک آبی آتلانتیس هستند.

سرسره‌های آتلانتیس

پارک آبی آتلانتیس مارماریس ترکیه
پارک آبی آتلانتیس مارماریس

هیجانی که در سر خوردن از سرسره‌های بلند وجود دارد، در هیچ جای دیگری یافتنی نیست. سرسره رودخانه وحشی، سرسره چاله فضایی، سرسره سیاه‌چاله، سوپر سرسره، سرسره رنگین کمانی و سایر سرسره‌های گوناگون آماده پذیرایی از مهمانان مارماریس هستند تا لحظاتی خوش برایشان ایجاد کنند. هر کدام از سرسره‌ها تجربه متفاوتی دارند. به عنوان مثال، در سرسره چاله فضایی در ابتدا به آرامی سُر می‌خورید، اما زمانی که به استخر عمیقی پرت می‌شوید، هیجان واقعی را تجربه می‌کنید. در سرسره سیاه‌چاله نیز از یک سرسره طولانی با تیوپ دو نفره سُر می‌خورید و با وجود این‌که مسیر بلندی طی می‌کنید، باز هم از سُر خوردن سیر نمی‌شوید.

✅ بازدید از مقاله پارک آبی آکوآلند و دلفین لند آنتالیا
✅ بازدید از مقاله پارک ملی مارماریس

زمین بازی کودکان در پارک آبی آتلانتیس

پارک آبی آتلانتیس مارماریس ترکیه
پارک آبی آتلانتیس مارماریس

برای این‌که حوصله فرزند دلبندتان سر نرود و او هم از امکانات مفرح پارک استفاده کند، می‌توانید به زمین بازی کودکان بروید و با کودکتان به بازی و سرگرمی بپردازید. در پارک آبی آتلانتیس برای کودکان انواع سرسره‌های رنگی و مناسب در اشکال حیوانات وجود دارند تا آن‌ها نیز از تفریحات آبی به اندازه شما لذت ببرند.

استخر موج

پارک آبی آتلانتیس مارماریس ترکیه
پارک آبی آتلانتیس مارماریس

پس از آن‌که تمامی سرسره‌ها را امتحان کردید، به استخر موج بروید و با موج‌هایی به بلندی 1.5 تا 2 متر بازی کنید. در این استخر با دراز کشیدن داخل تیوپ‌ها از موج سواری مهیج لذت ببرید.

زمین مینی گلف و بولینگ

پارک آبی آتلانتیس مارماریس ترکیه
پارک آبی آتلانتیس مارماریس

داخل زمین مینی گلف و بولینگ آتلانتیس بازی‌های دیگری همچون بیلیارد، فوتبال دستی، هاکی روی میز و بازی‌های ویدیویی وجود دارند. استفاده از این امکانات مشمول هزینه اضافی است که در ابتدای ورود به پارک پرداخت می‌شود. این هزینه برای هر نفر و هر بازی تقریبا 2 دلار خواهد بود.

هزینه ورود به پارک آبی آتلانتیس

پارک آبی آتلانتیس مارماریس ترکیه
پارک آبی آتلانتیس مارماریس

ورودی پارک آتلانتیس برای کودکان زیر 6 سال رایگان است.

هزینه ورودی کودکان 6 تا 12 سال 50 لیر ترکیه است. در صورتی که بلیط را اینترنتی خریداری کنید، با احتساب 30 درصد تخفیف، مبلغ 35 لیر پرداخت خواهید کرد.

هزینه  ورودی بزرگسالان بالای 12 سال 70 لیر است. در صورت خرید اینترنتی مبلغ 49 لیر با احتساب 30 درصد تخفیف پرداخت خواهید کرد.

با خرید بلیط ورودی پارک آتلانتیس می‌توانید از تمامی سرسره‌ها و تفریحات پارک به صورت نامحدود و رایگان استفاده کنید. هزینه سالن بولینگ و زمین مینی گلف جداگانه پرداخت می‌شود.

اگر بلیط ورودی پارک آتلانتیس را اینترنتی خریداری کنید، حتما باید از بلیط خریداری شده پرینت تهیه کرده و با خود به همراه داشته باشید.

زمان و دسترسی به پارک آبی آتلانتیس

پارک آبی آتلانتیس مارماریس ترکیه
پارک آبی آتلانتیس مارماریس

فعالیت پارک آبی آتلانتیس در مارماریس از 14 ماه مه تا 30 سپتامبر می‌باشد. تاریخ و ساعات کاری پارک ممکن است بنا به شرایط جوی تغییر کند. معمولا ساعات کاری پارک آبی آتلانتیس از ساعت 10 صبح تا 5 بعداز ظهر است. اگر پس از رسیدن به مارماریس برای رزرو سرویس پارک اقدام کنید، می‌توانید از پارک سرویس رایگان داخل شهر استفاده کنید.

آدرس پارک آبی آتلانتیس مارماریس: ترکیه، مارماریس، اوزون یالی(Uzunyali) ، حله سیته‌لر(Siteler).

برای خرید بلیط هواپیما مارماریس و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید