پارک آبی آکواونچر دبی

دبی، عروس خلیج فارس، یکی از مدرن ترین شهرهای جهان و یکی از قطب های گردشگری و بازرگانی، امروزه به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای خاورمیانه شهرت جهانی پیدا کرده است.

0
33
معرفی پارک آبی آکواونچر دبی
پارک آبی آکواونچر دبی
پارک آبی آکواونچر دبیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 20Rating: 4.0پارک آبی آکواونچر دبی و تجربه هیجان در طولانی ترین سرسره های جهان.پارک آبی آکواونچر دبی در جزایر مصنوعی و در هتل آتلانتیس یکی از لوکس ترین هتل های دبی ساخته شده که در جنب مرکز شهر دبی قرار دارند.

با پارک آبی آکواونچر دبی بیشتر آشنا شوید

دبی، عروس خلیج فارس، یکی از مدرن ترین شهرهای جهان و یکی از قطب های گردشگری و بازرگانی، امروزه به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای خاورمیانه شهرت جهانی پیدا کرده است. سالانه تعداد بسیار زیادی از افراد برای سفری لوکس و به یاد ماندنی بلیط هواپیما دبی را خریداری می کنند تا به این شهر سفر کنند. آب و هوای دبی در فصل تابستان بسیار گرم و نفس گیر است ولی در بقیه فصل های سال بسیار مطبوع و ملایم است. اقتصاد دبی صرفا به نفت متکی نیست و گردشگری سهم بزرگی از درآمدزایی این شهر را به عهده دارد و از دیگر درآمدهای این شهر ساخت و فروش ساختمان های لوکس تجاری و مسکونی و فروش آن ها به ثروتمندان دنیا است. در این شهر مدرن و زیبا اماکن تفریحی و دیدنی بسیاری نیز ساخته شده است که هر کدام جذابیت خاص و منحصر به فرد خود را دارند. یکی از این مکان های زیبا و دیدنی پارک آبی آکواونچر دبی در هتل آتلانتیس یکی از لوکس ترین هتل های دبی است. مهیج ترین سرسره های آبی در این پارک آبی ساخته شده اند.

پارک آبی آکواونچر دبی در جزایر مصنوعی ساخته شده در جنب مرکز شهر دبی قرار دارند. در این مطلب برای مشتاقان خرید بلیط هواپیما دبی به معرفی پارک آبی آکواونچر دبی و سرسره های مهیج آن و بخش های مختلف این پارک پرداخته شده است.

سرسره آبی آکوا کوندا

معرفی پارک آبی آکواونچر دبی
پارک آبی آکواونچر دبی

یکی از طولانی ترین سرسره های جهان که سرسره آبی آکوا کوندا نام دارد در این پارک قرار دارد. این سرسره آبی ظاهری همچون مار دارد و پیچ در پیچ و مهیج ساخته شده است. این سرسره امنیت بالایی دارد. شما بعد از چرخیدن با سرعت زیاد در مارپیج های این سرسره به یک استخر بزرگ رها می شوید.

سرسره انتقام خداوند دریا

اگر می خواهید سقوط آزاد به درون آب با سرعت زیاد را تجربه کنید از سرسره انتقام خداوند دریا دیدن کنید. شما وسط لوله هایی که در این سرسره تعبیه شده است به سرعت به درون یک استخر پر آب فرود می آیید.

✅ بازدید از مقاله اطلاعات ضروری گردشگری دبی

سرسره ایمان

این سرسره منحصر به فرد یکی از مهیج ترین و ترسناک ترین سرسره های آبی جهان است. در این سرسره شما در ابتدا به صورت عمودی و با سرعت سقوط می کنید و بعد وارد لوله ای می شوید و زیر آب سر می خورید.

رپیدز

یکی از فعالیت های خانوادگی این پارک آبی مسیر رپیدز است. در این مسیر که به طول یک و نیم کیلومتر ساخته شده است سوار بر تیوپ از مسیری خروشان با هیجان و سرعت عبور می کنید.

سرسره زوم رنگو

در این مسیر U شکل شما روی یک تیوپ قرار می گیرید و از یک طرف این سرسره با سرعت سر می خورید و از طرف دیگر این سرسره بالا می روید. تا زمانی که سرعت شما کم شده و متوقف شوید به حرکت در این مسیر ادامه می دهید.

غواصی

اگر علاقه به غواصی دارید در این پارک آبی محلی وجود دارد که در کنار یک مربی حرفه ای غواصی کنید و از نزدیک در کنار ماهی ها و کوسه ها غواصی کنید. در این تجربه منحصر به فرد می توانید لذت غذا دادن به آبزیان را نیز تجربه کنید.

بخش کودکان پارک آبی آکواونچر دبی

در این پارک علاوه بر سرسره های مهیج که برای بزرگسالان ساخته شده است بخش هایی نیز برای تفریح کودکان در نظر گرفته شده است تا کودکان نیز از امکانات موجود در این پارک استفاده کرده و خاطرات خوبی از این پارک و شهر زیبا و مدرن دبی داشته باشند. امنیت این بخش ها و سرسره ها بسیار بالا است و خانواده ها می توانند ناظر بازی کودکان خود در این بخش باشند.

کافه و رستوران های پارک آبی آکواونچر دبی

معرفی پارک آبی آکواونچر دبی
پارک آبی آکواونچر دبی

بازی و تفریح و هیجان باعث تشنه و گرسنه شدن می شود. به همین دلیل رستوران درجه یک و کافه هایی در این پارک ساخته شده است تا به محض گرسنه و تشنه شدن می توتنید به رستوران های این پارک مراجعه کنید و بهترین فست فود ها را سفارش دهید. پیتزا و برگر و مرغ سوخاری و سیب زمینی سرخ کرده جزو فست فود های پرطرفدار این پارک محسوب می شوند. با این حال برای تمام ذاعقه ها انواع فست فود ها در دسترس مهمانان برای سفارش قرار دارد.

در ادامه می توانید با بهترین سواحل عمومی دبی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید