پارک آبی اوشن کیش تجربه‌ای فراموش‌نشدنی

کیش همواره پر از جاذبه‌های رنگارنگ و متنوعی است که حتی اگر هزاران بار هم میهمان این جزیره شوید باز هم برایتان تازگی خواهد داشت. تفریحات آبی در جزیره کیش از فعالیت‌های پرطرفدار در این جزیره است که یکی از دلایل خرید بلیط هواپیما کیش می‌باشد. گرچه خرید کردن و بازدید از جاذبه‌ها کاری لذت بخش است اما هیجانی به مانند تفریحات دریایی این جزیره ندارد.

0
51
معرفی پارک آبی اوشن کیش
پارک آبی اوشن کیش
پارک آبی اوشن کیش تجربه‌ای فراموش‌نشدنیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 29Rating: 4.5پارک آبی اوشن کیش با معرفی تمام امکانات و ساعات کار پارک.پارک آبی اوشن کیش عضو جدید جزیره کیش است که در مدتی بسیار کم محبوبیتی عجیب بین گردشگران پیدا کرده است و از جذابیت های کیش به شمار می رود.

پارک آبی اوشن کیش

کیش همواره پر از جاذبه‌های رنگارنگ و متنوعی است که حتی اگر هزاران بار هم میهمان این جزیره شوید باز هم برایتان تازگی خواهد داشت. تفریحات آبی در جزیره کیش از فعالیت‌های پرطرفدار در این جزیره است که یکی از دلایل خرید بلیط هواپیما کیش می‌باشد. گرچه خرید کردن و بازدید از جاذبه‌ها کاری لذت بخش است اما هیجانی به مانند تفریحات دریایی این جزیره ندارد. اکنون چندین سال است که عضوی جدید به تفریحات آبی این جزیره اضافه شده است. پارک آبی اوشن عضو جدید جزیره کیش است که در مدتی بسیار کم محبوبیتی عجیب بین گردشگران پیدا کرده است. در ادامه مطلب سری به این پارک آبی خواهیم زد. همراهمان باشید.

پارکی روباز!

معرفی پارک آبی اوشن کیش
پارک آبی اوشن کیش

بسیاری از ما وقتی به پارک آبی و یا استخر رفته‌ایم، آرزوی روباز بودن محیط را داشته‌ایم تا از نور طبیعی آفتاب در کنار شنا کردن لذت ببریم. پارک آبی اوشن کیش این آرزو را برآورده ساخته است. این پارک در فضایی وسیع و با ایجاد امکانات متفاوت برای تمامی سلیقه‌ها و سنین، شنا کردن و آب بازی را به تفریحی متفاوت‌تر از آنچه که می‌شناسیم تبدیل کرده است. این پارک در سال 1395 با خرید به روزترین تجهیزات و امکانات بازی آبی از یکی از معتبرترین شرکت‌ها در این زمینه- شرکت کانادایی  White Water West و با ایجاد فضای پرواز ممنوع بر فراز محیط پارک، کار خود را به عنوان اولین تم پارک آبی روباز ایران آغاز کرد. سرسره‌های این مجموعه در سه بخش راید آرام، راید تند، و راید هولناک دسته بندی می‌شوند.

رایدهای آرام مجموعه عبارتند از: راشین ریور- استخر دینگو- برکو- جکوزی رابو- آبان- چالاب و آبتین. رایدهای تند مجموعه را موجاب- رالی راید- آناکوندا- دینگل- گرداب- دریاچه سونامی و مارپیچ. پیچالوب و آدرنالین هم رایدهای هولناک مجموعه هستند.

✅ بازدید از مقاله پارک آبی آبسار اصفهان
✅ بازدید از مقاله پارک آبی کوثر شیراز
✅ بازدید از مقاله پارک آبی اوپارک تهران

رایدهای آرام: راشین ریور درواقع رودخانه‌ای مصنوعی می‌باشد که دور پارک در جریان است و شما می‌توانید سوار بر تیوب همراه با جریان آب به تماشای پارک پرداخته و برای هیجان بعدی، نفسی چاق کنید. استخر دینگو به صورت یک جکوزی پلکانی طراحی شده و در اختیار مراجعه کنندگان قرار گرفته است. برکو سرسره مخصوص کودکان می‌باشد طراحی این سرسره به گونه‌ای بوده که کودکان هیجان را حس می کنند و والدین از امنیت آن آسوده خاطر می‌شوند. به عبارتی برکو توانسته رضایت کودکان و والدین را به دست آورد. جکوزی رابو جکوزی مخصوص پارک آبی اوشن که است که در میان آن همه هیجان و شور و نشاط به مانند محل آرامش ایفای نقش می‌کند. آبان استخر مخصوص بزرگسالان است که با خیالی راحت می‌توانند به شنا کردن در آن بپردازند. چالاب رایدی است که می‌توانید همراه با کودک خود از آن لذت ببرید. از جذابیت‌های چالاب سطل بزرگی است که بر فراز آن قرار گرفته، این سطل پس از پر شدن بر سر کودکان خالی شده و نشاط عجیبی را به آن‌ها هدیه می‌دهد. آبتین استخر مخصوص نوجوانان است تا به راحتی در آن به شنا و آب تنی کردن بپردازند.

معرفی پارک آبی اوشن کیش
پارک آبی اوشن کیش

رایدهای تند: موجاب با بهره گیری از تکنولوژی، امکان موج سواری را برای شما ایجاد کرده است. رالی راید سرسره مسابقه‌ای است. در این سرسره با سر به سمت پایین حرکت خواهید کرد. کسی که اولین نفر برسد، برنده رالی راید خواهد بود. آناکوندا نام ماری عظیم است. نام بخشی از مجموعه تم پارک را به دلیل بزرگی و پر پیچ و خم بودنش آناکوندا نام گذاری کرده‌اند. دینگل همانطور که از نامش پیداست برای لحظاتی شما را به مانند آونگ در رفت و آمد به حال خود رها خواهد کرد تا اینکه ناگهان به سمت و درون استخر پرتاب خواهید شد. گرداب مجموعه از یک کاسه بزرگ تشکیل شده که پس از چند بار دور زدن در آن به درون استخر سقوط خواهید کرد. دریاچه سونامی دریاچه‌ای مصنوعی است که با موج‌های خود حس ساحل و دریا را برای شما تداعی خواهد کرد. حتی نام‌های رایدهای تند این پارک آبی هرفردی را به هیجان می‌آورد تا با خرید بلیط هواپیما کیش به کشف و تجربه این رایدها بپردازد.

رایدهای هولناک: پیچالوب هیجان انگیزترین بخش پارک آبی اوشن است. در پیچالوب علاوه بر سقوط آزاد از مسیری پر پیچ و خم عبور خواهید کرد. بخش آدرنالین همانطور که از نامش پیداست ارتباط مستقیمی با آدرنالین شما خواهد داشت! در این بخش از ارتفاعی بلند سقوط آزاد و مستقیمی را به سمت استخر خواهید داشت. اگر فکر می‌کنید دل و جرات چنین سقوطی را دارید، پس معطل نکرده و با سفر به کیش به نبرد با آدرنالین پارک آبی اوشن بروید.

فراتر از پارک

تم پارک آبی روباز اوشن کیش تنها یک پارک آبی معمولی نیست. در این پارک بازی‌هایی مانند اسکیپ روم نیز تعبیه شده‌اند تا علاقه‌مندان بتوانند در گروه‌های 3 تا 5 نفره به کشف معماها و گنجینه‌ها بپردازند. بعلاوه در این پارک فروشگاه‌هایی نیز وجود دارند تا بتوانید لوازم مورد نیاز از کرم ضد آفتاب تا حوله و لباس را تهیه کنید. رستوران‌های مجموعه نیز در اختیار مراجعه کنندگان قرار دارند تا پس از آن همه هیجان با کمی خوراک و نوشیدنی تجدید قوا کنند.

ساعات کاری

معرفی پارک آبی اوشن کیش
پارک آبی اوشن کیش

یکشنبه‌ها روز تعطیل پارک آبی اوشن کیش می‌باشد. در مابقی روزها نیز ساعات کاری این پارک بدین شرح است:

سانس آقایان: شنبه 10 تا 15:30- دوشنبه 10 تا 15:30 و 13 تا 17- سه شنبه 16 تا 21- پنج شنبه 10 تا 15:30- جمعه 16 تا 12

سانس بانوان: شنبه 16 تا 21- سه شنبه 10 تا 15:30- چهارشنبه 10 تا 15:30 و 13 تا 17- پنج شنبه 16 تا 21- جمعه 10 تا 15:30

قیمت بلیط این مجموعه در صورت سانس کامل بودن حدود 128 هزار تومان و در صورت نیم سانس بودن حدود 114 هزار تومان می‌باشد.

آدرس: جزیره کیش- جاده جهان- تم پارک آبی اوشن

وب سایت: www.oceanwaterpark.com

برای خرید بلیط هواپیما کیش و رزرو پرواز داخلی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای داخلی و خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید