پارک دایناسور تایلند و تجربه هیجانی شگفت‌انگیز

بیشتر افرادی که راهی سفر تایلند می شوند تصورشان از این کشور، تنها جزایر زیبا و سواحل خیره‌کننده است. در صورتی که علاوه بر این‌ها امروزه تایلند در صنعت گردشگری حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد که سواحل زیبای آن تنها قطره‌ای در مقابل دریای بی‌کران سرگرمی و امکانات مفرحش به شمار می‌آید.

0
318
بازدید از پارک دایناسور تایلند
پارک دایناسور تایلند
پارک دایناسور تایلند و تجربه هیجانی شگفت‌انگیزReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 4Rating: 4.0پارک دایناسور تایلند و تجربه هیجانی شگفت‌انگیز و جذاب در شرق آسیا.پارک دایناسور تایلند سالانه گردشگران بسیاری را به سوی خود جذب می کند که با ورود به این پارک احساس می کنند به چند میلیون سال قبل بروند.

بازدید از پارک دایناسور تایلند

بیشتر افرادی که راهی سفر تایلند می شوند تصورشان از این کشور، تنها جزایر زیبا و سواحل خیره‌کننده است. در صورتی که علاوه بر این‌ها امروزه تایلند در صنعت گردشگری حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد که سواحل زیبای آن تنها قطره‌ای در مقابل دریای بی‌کران سرگرمی و امکانات مفرحش به شمار می‌آید. در واقع شما با خرید بلیط هواپیما تایلند نه تنها فرصت تماشای این کشور زیبا برایتان فراهم می‌شود بلکه می‌توانید به نقاط دیگری نظیر مراکز خرید و پارک‌های بسیار زیبایی سر بزنید که شما را شگفت‌زده می‌کند. یکی از این مراکز پارک دایناسور در بانکوک است که سالانه گردشگران بسیاری به آنجا می‌روند تا یک روز متفاوتی را تجربه کنند. چرا که شما با ورود به این پارک احساس خواهید کرد به چند میلیون سال قبل رفته و وارد دوران دایناسورها شده‌اید. پس بار دیگر با سفرستان همراه باشید تا این پارک شگفت‌انگیز را به شما معرفی کنیم.

هیجان واقعی تماشای دایناسورها

بازدید از پارک دایناسور تایلند
پارک دایناسور تایلند

در این پارک حدود 200 دایناسور وجود دارد که همگی آن‌ها به‌طور کاملا طبیعی ساخته شده‌اند و حتی سر، دست و دُم‌شان نیز حرکت می‌کند و تخیل شما را به چالش می‌کشد. ورود به این پارک هیچ محدودیت سنی ندارد و کودک، نوجوان، پیر و جوان می‌توانند از شگفتی‌های این پارک جذاب لذت ببرند. بیشتر کسانی که بانکوک سفر می کنند بدون شک به این پارک سر می‌زنند تا هیجان رویارویی با دایناسورهایی که تا پیش از آن چنین موجوداتی را در تلویزیون تماشا کرده بودند را از نزدیک تجربه کنند.

چرخ‌وفلک بزرگ پارک

بازدید از پارک بزرگ دایناسور تایلند
پارک دایناسور تایلند

چیزی که شما را بیشتر محو خود می‌کند تنوع تفریح و سرگرمی در این پارک است. یعنی تمام امکانات آن، طوری طراحی شده‌اند که به شما احساس یکنواخت بودن را القا نکنند. چرخ‌وفلک بزرگ پارک دایناسور بانکوک دقیقا همان چیزیست که در مورد آن صحبت می‌کنیم. شما با سوار شدن به این چرخ‌وفلک عظیم قادر خواهید بود از بالا تمام دایناسورهای غول‌پیکر را ببینید و به این نتیجه برسید که یکی از بهترین تصمیم‌های اخیرتان سفر به این سرزمین شگفت‌انگیز بوده است.

سینمای مالتی مدیا هیجان‌انگیز

بازدید از پارک دایناسور تایلند
پارک دایناسور تایلند

داخل این پارک یک سینما بسیار بزرگ وجود دارد که به‌محض ورود به آن، متوجه پخش تصاویر در سقف و دیوارهای سینما خواهید شد که همگی راجع به دایناسورها و عجایب آن‌ها هستند. حُسن دیگری که تماشای این فیلم‌ها دارد بالا رفتن اطلاعات عمومی‌تان در مورد دایناسورها است. شما از طریق تکنولوژی مالتی مدیا قادر خواهید بود تصاویر را به‌طور واقعی‌تر تجربه کنید.

✅ بازدید از مقاله جزیره ریلی تایلند
✅ بازدید از مقاله جزیره کوچانگ تایلند
✅ بازدید از مقاله جذاب‌ترین جزیره تایلند

آزمایشگاه‌های تخیلی

بازدید از پارک بزرگ دایناسور تایلند
پارک دایناسور تایلند

بدون شک شما هم فیلم‌های علمی تخیلی بسیاری تماشا کرده‌اید که در یک آزمایشگاه مخوفی تخم‌های دایناسورها نگهداری می‌شود و ناگهان یکی از تخم‌ها شروع به ترک برداشتن کرده و موجود مخوفی از داخل آن بیرون می‌آید. این چیزیست که در این پارک شبیه‌سازی شده تا شما هرچه بیشتر هیجان واقعی را تجربه کرده و بدانید هزینه‌ای که بابت سفر به این کشور جذاب پرداخت کرده‌اید ارزش آن را داشته است. چرا که هر یک ساعت در این پارک مثل یک ثانیه زود می‌گذرد و آرزو خواهید کرد دیرتر به هتل‌تان برگردید.

آموزش مطالب در مورد دایناسورها

بازدید از پارک دایناسور تایلند
پارک دایناسور تایلند

در کنار تمام 200 دایناسوری که در پارک وجود دارد، تابلویی موجود است که نام آن‌ها و جزئیات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در واقع شما علاوه بر تفریح و سرگرمی دستِ پر به خانه باز می‌گردید و مطالب و اطلاعات بسیاری در مورد گونه‌های مختلف دایناسورها می‌آموزید.

فرار از دست دایناسورها

بازدید از پارک بزرگ دایناسور تایلند
پارک دایناسور تایلند

اگر دوست دارید هیجان بیشتری را تجربه کنید و هیچ گونه بیماری قلبی ندارید، ما به شما قفس وحشتناک گریز از دست دایناسورهای این پارک را پیشنهاد می‌کنیم. چیزی که اگر یک‌بار آن را تجربه کنید، بعد از بازگشت به کشور دوباره هوس می‌کنید به این پارک شگفت‌انگیز بروید. در این قفس شما باید از دست دایناسورها فرار کنید و شکار آن‌ها نشوید. همه‌چیز به‌گونه‌ای واقعی طراحی شده تا شما هیجان و لذت بیشتری را در این قفس تجربه کنید.

کلام آخر

بازدید از پارک دایناسور تایلند
پارک دایناسور تایلند

تمام مطالبی که در مورد پارک دایناسور بانکوک گفته شد، فقط بخشی از امکانات مهیج این پارک بود. موارد متعدد دیگری همچنان وجود دارد که می‌‌‌‌‌‌‌توانید با سفر به بانکوک، خودتان از نزدیک این ماجراجویی را تجربه کرده و سایر بخش‌های این مجموعه بی‌نظیر را شخصا تجربه کنید. علاوه بر آن، پارک دایناسور بانکوک می‌تواند بهترین گزینه برای کودکان و فرزندانتان باشد، چرا که شک نکنید عاشق وجب به وجب پارک شده و دیگر قادر نخواهید بود آن‌ها را با خودتان به هتل بازگردانید.

برای خرید بلیط هواپیما تایلند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید