پانزده راه برای کاهش هزینه سفر ایسلند

کشورهای گران همیشه مانند یک چالش برای گردشگران هستند چرا که واقعا شما نمی‌دانید باید از کدام هزینه‌هایتان کم کنید تا هزینه کمتری را متحمل شوید. فهمیدن این که چطور ارزان، یک کشور گران را بازدید کنید، مثل حل کردن یک معما است. در این مقاله می‌خواهیم به شما بگوییم چطور می‌توانید کشور ایسلند را با آن همه هزینه و خرج بگردید ولی ارزانتر از همه سفر خود را به پایان برسانید و هزینه سفر ایسلند را کم کنید. قطعا بعد از خواندن این راهنما و بازید از ایسلند و انجام نکاتی که در این راهنما گفته شده است، شما به درک این موضوع خواهید رسید که چگونه هزینه سفر ایسلند را کاهش دهید در کنار اینکه کمال لذت و تفریح را در ایسلند داشته باشید.

0
64
خرید بلیط هواپیما ایسلند
بلیط هواپیما ایسلند
پانزده راه برای کاهش هزینه سفر ایسلندReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Feb 13Rating: 4.015 راه برای کاهش هزینه سفر ایسلند - خرید بلیط هواپیما ایسلند با نرخ ارزانفهمیدن این که چطور ارزان یک کشور گران را بازدید کنید، مثل حل کردن یک معما است. چطور هزینه سفر ایسلند را کم کنید. خرید بلیط هواپیما ایسلند با ارزان ترین قیمت

15 راه برای کاهش هزینه سفر ایسلند

کشورهای گران همیشه مانند یک چالش برای گردشگران هستند چرا که واقعا شما نمی‌دانید باید از کدام هزینه‌هایتان کم کنید تا هزینه کمتری را متحمل شوید. فهمیدن این که چطور ارزان، یک کشور گران را بازدید کنید، مثل حل کردن یک معما است.

در این مقاله می‌خواهیم به شما بگوییم چطور می‌توانید کشور ایسلند را با آن همه هزینه و خرج بگردید ولی ارزانتر از همه سفر خود را به پایان برسانید و هزینه سفر ایسلند را کم کنید. قطعا بعد از خواندن این راهنما و بازید از ایسلند و انجام نکاتی که در این راهنما گفته شده است، شما به درک این موضوع خواهید رسید که چگونه هزینه سفر ایسلند را کاهش دهید در کنار اینکه کمال لذت و تفریح را در ایسلند داشته باشید. در ضمن هزینه خرید بلیط هواپیما ایسلند را هم در نظر داشته باشید.

✅ بازدید از مقاله 10 جاذبه برتر ایسلند
✅ بازدید از مقاله 10 موزه دیدنی ایسلند
✅بازدید از مقاله 10 آبشار شگفت انگیز ایسلند

آیا هزینه سفر ایسلند گران است؟ البته!

ایسلند کشورکوچکی است، فصل کاشت و برداشت کوتاهی دارد، محصولات زیادی ندارد و باید بسیاری از مواردی که احتیاج دارد را وارد کند. اما هر چه یک مکان برای زندگی گران‌تر باشد مردم آن راه‌هایی برای ذخیره پول و شکست‌دادن این سیستم پیدا خواهند کرد. این مورد در هر کشور گرانی در جهانکه در محدوده پناه مالیاتی (زمین‌های قابل کشت بدون مالیات) هستند مثل موناکو، برمودا و یا سیشل صدق می‌کند؛ آن مکان‌ها به طرز ناامید کننده‌ای گران هستند. اما به هر حال، برگردیم به ایسلند چون اینجا هم مردم با همین شرایط دست و پنجه نرم می‌کنند.

مسافرت کردن به ایسلند می‌تواند گران باشد؟ بله.

کاهش هزینه سفر ایسلند
هزینه سفر ایسلند

شما می‌توانید این سیستم رو شکست بدهید و کشور رو با بودجه کم بگردید؟ البته که می‌توانید!

شما فقط باید روی خرج کردتان فکر کنید؛ مدیریت کنید! مدیریت در هر زمینه‌ای لازم است به خصوص در زمینه دخل و خرج و به خصوص دخل و خرج سفر که ممکن که پولی که قصد خرج کردن آن را در سفرتان دارید پس‌انداز ماه‌ها کار و تلاشتان باشد و قطعا خیلی برایتان با ارزش است.

ما قصد داریم طوری شما را راهنمایی کنیم که بیشترین هزینه سفر ایسلند شما که برای یک روز زندگی گردشگری در ایسلند است، روزی ۶۰ دلار آمریکا بیشتر نشود.

حال بیایید مروری داشته باشیم بر هزینه سفر ایسلند و جزئیات خرج و مخارج که خواهید داشت.

هزینه‌های زیر مجموع ۱۰ روز سفر به ایسلند هستند:

غذا:200$ آمریکا
وسایل راحتی واقامتی:180$ آمریکا
نوشیدنی:80$ آمریکا
حمل ونقل:95$ آمریکا
فعالیت ها:40$ آمریکا

کاهش هزینه سفر ایسلند
هزینه سفر ایسلند

قطعا اگر اهل بررسی خرج و مخارج زندگی باشید به خوبی متوجه می‌شوید که باید کلاهتان را هم بندازید هوا چرا که واقعا با خرج کردن روزی 60 دلار در اروپا و آن هم در ایسلند به نظر نمی‌رسد که چیزی را از دست داده باشید.

چگونه با روزی ۶۰ دلار بگردیم و هزینه سفر ایسلند را کاهش دهیم؟

قاعدتا شما نمی‌توانید غذاهای لاکچری و لوکس را در رستوران‌های لوکس بخورید. البته برای یکی دوبار امتحان در کل هزینه سفر به ایسلند تاثیری نخواهد داشت و یا بازدید از یخچال‌های طبیعی همراه راهنما و یا هلیکوپتر سواری.

همانطور که می‌دانید تورهای رایگان همه جای جهان هستند حتی در ایسلند و آنقدر هم زیاد هستند که به اندازه کافی وقت شما را پر می‌کند که دیگر حسرت اینکه در ایسلند بی کار بودید و از جاذبه‌ای دیدن نکردید را بر دلتان نگذارد.

هزینه سفر ایسلند

خب آنطور که به نظر می‌رسد هم نیست، در کمترین حالت 60 تا 75$ دلار در هر روز. این بودجه شامل استفاده از حمل و نقل محلی، ماندن در خوابگاه، یا ماندن در خانه دیگران، چادر زدن، استفاده از تورهای محدود و پختن اکثر وعده‌های غذاییتان می‌شود. (چون غذا خوردن در رستوران واقعا گران است.)

با بودجه‌ای در حدود 94$ روزانه، می‌توانید بیرون غذا بخورید، برای فعالیت‌های بیشتری پول پرداخت کنید و یا به تورهای برنامه‌ریزی شده بروید.

با 163$ در روز شما می‌توانید در یک هتل خوب اقامت کنید و اکثر وعده‌های غذایی را بیرون بخورید.

با 234$ روزانه و یا بیشتر هر کاری دوست دارید می‌توانید انجام دهید.

بسیاری از مسافران با بودجه محدود که تمام وعده‌های غذایی را خودشان آماده می‌کنند و سواری رایگان می‌گیرند یا در منزل شخص دیگری می‌مانند و یا حتی با وسایل خود کمپ و چادر می‌زنند؛ چیزی حدود 40 تا 50 دلار آمریکا در روز خرج می‌کنند.

کاهش هزینه سفر ایسلند
هزینه سفر ایسلند
محل هزینه سفر سبک سفر متوسط سفر لوکس و مجلل
اقامتگاه و وسایل راحتی 29 دلار آمریکا 107 دلار آمریکا 166 دلار آمریکا
غذا 10 دلار آمریکا 16 دلار آمریکا 70 دلار آمریکا
حمل و نقل 28 دلار آمریکا 60 دلار آمریکا 100 دلار آمریکا
جاذبه ها 17 دلار آمریکا 35 دلار آمریکا 200 دلار آمریکا
خرج میانگین روزانه 60 دلار آمریکا 163 دلار آمریکا 400 دلار آمریکا

چگونه در ایسلند پول ذخیره کنیم؟ 15 راه حل برای کمک به شما

خیلی چیزها در ایسلند می‌توانند بودجه شما را تحت تاثیر قرار بدهند، در سرزمینی که هر بطری آب 2.5$ است خیلی بدون فکر و ناخودآگاه می‌شود پول خرج کرد. یک آبجو اینجا، آب آنجا، یک خوراکی کوچک آنجا سریعا می‌توانند خرج شما را افزایش دهند و شما متوجه می‌شوید که 100$ اضافه و بدون برنامه خرج کرده‌اید. شما باید راجع به این که پولتان را کجا و برای چی خرج می‌کنید دقیق باشید، حواستان به هر پنی از پولتان باشد!

یکی از گردشگرانی که به ایسلند سفر کرده بود در انجمن گردشگران نوشت:

“در سفر اول من، من هر روز چای می‌خوردم (من عاشق چای هستم) اما با مبلغ 3.50$ کم کم هزینه‌ها را افزایش می‌داد و من متوقفش کردم.”

به هر حال ایسلند مکانی با زیبایی های طبیعی و عجیب رایگان زیادی است و راه های زیادی برای ذخیره پول در ایسلند وجود دارد.

در اینجا همه راه های سفر به ایسلند با بودجه مشخص شده اند، هزینه‌هایتان را پایین بیاورید، از اشتباهات دوری کنید و برای گشت‌وگذار سفرهای رویاییتان پول بیشتری داشته باشید.

سفر مجانی به ایسلند

1سفر مجانی، ایستادن کنار جاده برای پیداکردن وسیله‌نقلیه که شما را رایگان جا‌به‌جا کند

ایسلند یکی از امن‌ترین و ساده‌ترین کشورهای جهان برای این کار است. مخصوصا در قسمت‌های جنوبی کشور، شاید سخت‌تر باشد ولی در فصل‌های تخفیف یا کم جمعیت شمال هم پیدا کردن سواری رایگان غیر ممکن نیست.

در شمال ایسلند ممکن است مدت انتظار شما برای یک ماشین سواری به یک ساعت هم برسد و این در حالی است که در جنوب به ندرت بیشتر از ۱۵ دقیقه طول خواهد کشید.

یک روش دیگر برای درخواست حمل و نقل پرس و جو در خوابگاه‌ها است. افراد اصولا در جاده‌های کمربندی که دور کشور دور می‌زند رانندگی می‌کنند و فقط دو راه برای انجامشان هست.

✅ بازدید از مقاله تالاب آبی ایسلند (Blue Lagoon)

یک بطری آب معدنی

2یک بطری آب همراه داشته باشید

آب در ایسلند به طور باورنکردنی قابل نوشیدن و تمیز است. یک بطری پلاستیکی آب 3$ قیمت دارد، پس یک بطری فلزی همراهتان ببرید و از شیرهای آب آن را پر کنید. این کار باعث می‌شود که پول زیادی ذخیره کنید و به محیط زیست هم کمک می‌کنید؛ دلیلی برای خرید آب در اینجا وجود ندارد.

✅ بازدید از مقاله لذت غواصی در تنگه سیلفرا ایسلند

کمپ زدن در ایسلند

3کمپ

در کشور ایسلند کمپ زدن در هر جایی ممکن است. شما می‌توانید در اردوگاه‌های طراحی شده برای شبی 14$ و یا در بعضی خوابگاه‌ها که اجازه می‌دهند، چادر بزنید. چادر زدن به طور قابل ملاحظه‌ای از خوابگاه ارزان‌تر است.

شما باید کیسه خواب و وسایل خودتان را داشته باشد. بعلاوه اگر واقعا می‌خواهید که در هزینه اقامتگاه صرفه‌جویی کنید، می‌توانید همچنین به کمپ وحشی بروید (خوابیدن در هوای آزاد و عملا هر کجا که دلتان بخواهد) تا وقتی که هیچ تابلویی آن دور و بر نباشد این کار قانونی است. اگر در زمین شخصی چادر نزنید مشکلی ندارد. (حتی ممکن است بعضی از کشاورزان به شما اجازه کمپ زدن در زمینشان را بدهند). همچنین اگر در منطقه حفاظت شده وحشی هم نباشید مشکلی نیست. کمپ زدن می‌تواند هزینه سفر ایسلند را به شدت کاهش دهد.

✅ بازدید از مقاله سنت‌های ایسلندی

خوابگاه در ریکیاویک

4به عضو بین‌المللی خوابگاه تبدیل شوید.

اکثر خوابگاه‌ها در جزیره ایسلند (مخصوصا در خارج از ریکیاویک) بخشی از گروه بین المللی خوابگاه هستند که به اعضا تخفیف می‌دهند. هزینه هر شب هتل‌های خوابگاهی 27 تا 33 دلار آمریکا است که اعضای HI معادل 5 دلار آن را دریافت می‌کنند، بنابراین اگر برای اقامت در هتل‌ها برنامه‌ریزی کنید، بابت عضویت سالیانه به جز 28 دلار، هیچ هزینه‌ای در هیچ جایی پرداخت نخواهید کرد. قبل از رفتن، می‌توانید در هر هتلی عضویت بگیرید یا به صورت آنلاین عضو شوید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ریکیاویک ایسلند

بلیط هواپیما ایسلند

5ملحفه‌ها یا کیسه خواب‌های خود را بردارید

همانند سایر کشورهای اسکاندیناوی، در ایسلند اگر کیسه خواب نداشته باشید، بسیاری از هتل‌ها با گرفتن مقداری دستمزد، به شما ملحفه می‌دهند (بالشت‌ها رایگان هستند). هزینه‌های ملحفه کتانی (پارچه کتان) از 10 دلار شروع می‌شود؛ با این حال، مطمئن باشید که به طور کامل در مورد هتل تحقیق کرده‌اید چرا که بعضی از هتل‌ها اجازه نمی‌دهند ملحفه یا کیسه خواب خود را همراهتان ببرید.

توجه: اگر قصد دارید برای چند روز در یک جا بمانید، هزینه ملحفه کتان شما فقط یک بار شارژ می‌شود.

✅ بازدید از مقاله حقایق جذابی در مورد اِلف‌ها در ایسلند

بلیط هواپیما ایسلند

6چیزی ننوشید

به دلیل مالیات‌های زیاد، در ایسلند نوشیدنی بسیار گران است.

چیزی ننوشید در این صورت بودجه شما کافی خواهد بود! خوب، پول را پس انداز می‌کنید و احساس خیلی بهتری دارید.

بلیط هواپیما ایسلند

7خودتان آشپزی کنید

یکی از گران‌ترین چیزهایی که در ایسلند برای یک گردشگر وجود دارد غذا است. حتی خوردن ارزان‌ترین غذا در بیرون برای هر وعده، هزینه‌ای بالغ بر حدود 15 دلار یا بیشتر دارد. خوردن چیزی در یک رستوران نشسته با سرویس می‌تواند 25 دلار یا بیشتر هزینه داشته باشد!!! بودجه غذایی شما هنگامی کافی است که هزینه‌های شما طبق سقف قیمت‌ها باشد.

برای خرید مواد غذایی به فروشگاه بروید و هر چیزی که نیاز دارید بخرید، چیزهایی مثل تخم مرغ، غلات، ساندویچ‌های آماده و ماکارونی، سپس غذا بپزید. همه هتل‌ها، مهمانخانه‌ها و اردوگاه‌ها آشپزخانه دارند. مقدار مواد غذایی برای حدود سه روز معادل قیمت یک وعده غذایی در یک رستوران است. برای خرید به فروشگاه‌های مواد غذایی BONUS بروید و مطمئن باشید که اجناس خود را به ارزان‌ترین قیمت عرضه می‌کنند.

بلیط هواپیما ایسلند

8همراه خود چای و قهوه ببرید

چای، قهوه یا شکلات داغ به راحتی 400 تا 700 ISK هزینه دارد (حتی مرتب قهوه ریختن یا پاکت حاوی چای فوری که خودتان آن را درون آب گرم قرار داده‌اید). اگر این خوراکی‌ها را با خودتان بیاورید، می‌توانید زمانی که می‌خواستید برای خرید آن سپری کنید را محدود کرده و تعدا انگشت شماری کرون را ذخیره کنید.

در روزهای آینده با ادامه این مطلب همراه ما باشید

برای خرید بلیط هواپیما ایسلند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید