برقراری پروازهای جديد در مسير تهران سبزوار

0
27
برقراری پروازهای جديد در مسير تهران سبزوار
پروازهای جديد در مسير تهران سبزوار
برقراری پروازهای جديد در مسير تهران سبزوارReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 11Rating: 3.5برقراری پروازهای جديد در مسير تهران سبزوار.پروازهای جديد در مسير تهران سبزواراز پنجم تير پروازهای جديد توسط شرکت هواپيمايی جمهوری اسلامی ایران در مسير سبزوار تهران برقرار می‌شود.

پروازهای جديد در مسير تهران سبزوار

از پنجم تير پروازهای جديد توسط شرکت هواپيمايی جمهوری اسلامی ایران در مسير تهران سبزوار برقرار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی و به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، علی اصغر روشن بین، رییس فرودگاه سبزوار با اعلام این خبر عنوان کرد: پروازهای جدید روزهای شنبه و چهارشنبه با هواپیمای ATR72 با شماره پروازهای ۳۳۸۰ (خروج از تهران) و ۳۳۸۱ (خروج از سبزوار) انجام می‌شود.

برقراری پروازهای جديد در مسير تهران سبزوار
پروازهای جديد در مسير تهران سبزوار

روشن بین افزود: هواپیما روز شنبه هر هفته ساعت ۱۱:۲۰ تهران را ترک می‌کند و ۱۳:۱۰ وارد سبزوار می‌شود، ساعت ۱۳:۴۵ نیز از سبزوار حرکت می‌کند و ۱۵:۴۰ در فرودگاه مهرآباد به زمین می‌نشیند.

رییس فرودگاه سبزوار همچنین گفت: روزهای چهارشنبه نیز هواپیما ساعت ۱۰ از تهران حرکت می‌کند، ۱۱:۰۵ وارد فرودگاه سبزوار می‌شود، ۱۲:۲۵ نیز از سبزوار حرکت می‌کند و ۱۴:۱۵ وارد فرودگاه مهرآباد می‌شود.

وی عنوان کرد: با برقراری پروازهای جدید، تعداد پروازهای هفتگی فرودگاه سبزوار به ۱۰ سورتی رفت و برگشت افزایش می‌یابد.

برای خرید بلیط هواپیما سبزوار و رزرو پرواز داخلی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای داخلی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید