آغاز پروازهای قطر ایرویز به مالت

0
15
آغاز پروازهای قطر ایرویز به مالت
پروازهای قطر ایرویز به مالت
آغاز پروازهای قطر ایرویز به مالتReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 8Rating: 3.5آغاز پروازهای قطر ایرویز به مالت.آغاز پروازهای قطر ایرویز به مالت شرکت هواپیمایی قطر ایرویز برای اولین بار در تاریخ خود پرواز خارجی دوحه مالت را برگزار کرد.

پروازهای قطر ایرویز به مالت

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز، برای اولین بار در تاریخ خود پرواز خارجی دوحه مالت را برگزار کرد. این پرواز که دروازه جدیدی برای ورود قطر ایرویز به اروپا محسوب می‌شود، توسط یک فروند ایرباس A320 انجام شد.

پرواز خارجی جدید دوحه مالت در طول تابستان همه روزه انجام خواهد شد تا خریداران بلیط هواپیما مالت، سفر آسانی به این کشور داشته باشند. البته این پرواز در طول زمستان ۴ بار در هفته خواهد بود.

هواپیمای ایرباس A320 که برای این پرواز در نظر گرفته شده است، دارای ۱۲ صندلی در کلاس بیزینس و ۱۲۰ صندلی در کلاس اکونومی است. لازم به ذکر است که مالت سومین مسیر هوایی جدید است که شرکت هواپیمایی قطر آن را در این تابستان ارائه می‌کند. پیشتر این شرکت پروازهایی به شهرهای ازمیر و رباط آغاز کرده بود.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید