پرواز جت‌بلو به اروپا با مسیر هوایی جدید لندن

0
61
پرواز جت‌بلو به اروپا لندن
پرواز جت‌بلو به اروپا
پرواز جت‌بلو به اروپا با مسیر هوایی جدید لندنReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Apr 16Rating: 1.5پرواز جت‌بلو به اروپا با مسیر هوایی جدید لندنشرکت هواپیمایی جت‌بلو از برنامه‌های خود برای راه‌اندازی چندین پرواز خارجی روزانه از شهرهای نیویورک و بوستون به لندن انگلستان در سال 2021 میلادی خبر داد. پرواز جت‌بلو به اروپا با مسیر هوایی جدید لندن

پرواز جت‌بلو به اروپا

شرکت هواپیمایی جت‌بلو از برنامه‌های خود برای راه‌اندازی چندین پرواز خارجی روزانه از شهرهای نیویورک و بوستون به لندن انگلستان در سال 2021 میلادی خبر داد. جالب است بدانید که شهر لندن اولین مقصد اروپایی جت‌بلو از شهرهای نیویورک و بوستون به شمار می‌رود.

قرار است پرواز خارجی به لندن انگلستان با یک فروند ایرباس A321LR انجام گردد. البته هنوز شرکت هواپیمایی جت‌‌بلو در حال انجام بررسی بر روی فرودگاه هدف خود در شهر لندن بوده و تصمیمات لازم در مورد اینکه کدوم فرودگاه به مقصد اروپایی این شرکت در شهر لندن تبدیل شود، در روزهای آتی مشخص خواهد شد.

پرواز جت‌بلو به اروپا لندن
پرواز جت‌بلو به اروپا

شرکت هواپیمایی جت‌بلو با آگاهی از اینکه وارد بازار بسیار داغی شده است، قصد دارد بلیط هواپیما ارزان لندن را در اختیار مسافران خود قرار دهد تا در رقابت با سایر شرکت‌های هواپیمایی از جمله دلتا ایرلاینز، یونایتد ایرلاینز، بریتیش ایرویز، ویرجین آتلانتیک و سایر شرکت‌هایی که پروازهای روزانه‌ای به لندن انجام می‌دهند، سهم عمده‌ای از بازار را به خود اختصاص دهد.

برای خرید بلیط هواپیما لندن و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید