آغاز مجدد پرواز خارجی آنتالیا مونیخ توسط ترکیش ایرلاینز

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز در نظر دارد پرواز خارجی آنتالیا مونیخ را از تابستان سال 2019 میلادی مجددا راه‌اندازی نماید. این پرواز خارجی که از 31 مارس سال 2019 میلادی برقرار می‌‌شود، قبلا تا اکتبر 1989 توسط ترکیش ایرلاینز انجام می‌‌شد. قرار است پرواز خارجی آنتالیا مونیخ دو بار در هفته و توسط یک فروند بوئینگ 800-737 انجام گردد. بدین‌ترتیب هم بلیط هواپیما مونیخ و هم بلیط هواپیما آنتالیا در دسترس اهالی این دو شهر و همچنین مسافران آنها قرار می‌‌گیرد.

0
48
خرید پرواز خارجی آنتالیا مونیخ
پرواز خارجی آنتالیا مونیخ
آغاز مجدد پرواز خارجی آنتالیا مونیخ توسط ترکیش ایرلاینزReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Feb 28Rating: 3.5آغاز مجدد پرواز خارجی آنتالیا مونیخ توسط ترکیش ایرلاینز - بلیط هواپیما مونیخشرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز در نظر دارد پرواز خارجی آنتالیا مونیخ را از تابستان سال 2019 میلادی مجددا راه‌اندازی نماید. بلیط هواپیما مونیخ

آغاز مجدد پرواز خارجی آنتالیا مونیخ توسط ترکیش ایرلاینز

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز در نظر دارد پرواز خارجی آنتالیا مونیخ را از تابستان سال 2019 میلادی مجددا راه‌اندازی نماید. این پرواز خارجی که از 31 مارس سال 2019 میلادی برقرار می‌‌شود، قبلا تا اکتبر 1989 توسط ترکیش ایرلاینز انجام می‌‌شد.

خرید بلیط هواپیما مونیخ
بلیط هواپیما مونیخ

قرار است پرواز خارجی آنتالیا مونیخ دو بار در هفته و توسط یک فروند بوئینگ 800-737 انجام گردد. بدین‌ترتیب هم بلیط هواپیما مونیخ و هم بلیط هواپیما آنتالیا در دسترس اهالی این دو شهر و همچنین مسافران آنها قرار می‌‌گیرد.

خرید بلیط هواپیما مونیخ
بلیط هواپیما مونیخ

طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده، پرواز رفت با شماره پرواز 1169، از ساعت 17:30 در روزهای یکشنبه و پنجشنبه هر هفته آغاز شده و پس از طی مسافت بین دو شهر، خریداران بلیط هواپیما مونیخ را در ساعت 19:50، به این شهر منتقل کند.

همچنین، بر اساس همین برنامه‌، پرواز برگشت مسیر هوایی جدید ترکیش ایرلاینز نیز با شماره 1170 انجام خواهد شد. این پرواز در روزهای دوشنبه و جمعه بوده و از ساعت 06:25 آغاز می‌‌شود تا در ساعت 10:20، خریداران بلیط هواپیما آنتالیا را به مقصد مد نظر خودشان برساند.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما مونیخ و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید