راه‌اندازی پرواز ادینبرو بوستون توسط دلتا ایرلاینز

شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز با اضافه کردن پرواز ادینبرو بوستون از 24 می ‌سال آینده میلادی، قصد گسترش سرویس‌ها و خدمات خود به خریداران بلیط هواپیما را دارد. قرار است این پرواز توسط یک فروند بوئینگ 757-200 ER با قابلیت حمل 163 مسافر انجام شود. این ایرلاین که هم‌اکنون دارای پرواز روزانه‌ای به نیویورک می‌باشد، با اضافه کردن بوستون به برنامه خود، سعی می‌کند که گزینه‌های بیشتری در اختیار کسانی بگذارد که به دنبال خرید بلیط هواپیما آمریکا هستند.

0
35
راه اندازی پرواز خارجی ادینبرو بوستون
پرواز خارجی ادینبرو بوستون
راه‌اندازی پرواز ادینبرو بوستون توسط دلتا ایرلاینزReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Oct 20Rating: 4.0راه‌اندازی پرواز خارجی ادینبرو بوستون توسط دلتا ایرلاینز - خرید بلیط هواپیماشرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز با اضافه کردن پرواز خارجی ادینبرو بوستون از 24 می ‌سال آینده میلادی، قصد گسترش سرویس‌ها و خدمات خود به خریداران بلیط هواپیما را دارد. قرار است این پرواز توسط یک فروند بوئینگ 757-200 ER با قابلیت حمل 163 مسافر انجام شود.

راه‌اندازی پرواز ادینبرو بوستون توسط دلتا ایرلاینز

شرکت هواپیمایی دلتا ایرلاینز با اضافه کردن پرواز ادینبرو بوستون از 24 می ‌سال آینده میلادی، قصد گسترش سرویس‌ها و خدمات خود به خریداران بلیط هواپیما را دارد. قرار است این پرواز توسط یک فروند بوئینگ 757-200 ER با قابلیت حمل 163 مسافر انجام شود.

راه اندازی پرواز خارجی ادینبرو بوستون
پرواز خارجی ادینبرو بوستون

این ایرلاین که هم‌اکنون دارای پرواز روزانه‌ای به نیویورک می‌باشد، با اضافه کردن بوستون به برنامه خود، سعی می‌کند که گزینه‌های بیشتری در اختیار کسانی بگذارد که به دنبال خرید بلیط هواپیما آمریکا هستند.

راه اندازی پرواز خارجی ادینبرو بوستون
پرواز خارجی ادینبرو بوستون

روبرت لوریاتی، معاون شرکت دلتا ایرلاینز با اشاره به تقاضای بالا برای خرید بلیط هواپیما بوستون، راه‌اندازی مسیر جدید را پیشرفتی چشم‌گیر برای این شرکت دانست. وی همچنین با بیان این نکته که سالانه بیش از نیم میلیون گردشگر آمریکایی بلیط هواپیما اسکاتلند می‌خرند و مسافر این کشور می‌شوند، پرواز جدید را فرصتی برای رشد صنعت گردشگری این کشور نیز عنوان کرد.

راه اندازی پرواز خارجی ادینبرو بوستون
پرواز خارجی ادینبرو بوستون

پرواز خارجی ادینبرو بوستون دارای 16 صندلی کاملا تخت بوده و همچنین سرویس‌هایی همچون اینترنت بی‌سیم و امکان ارسال پیامک رایگان را در اختیار خریداران بلیط هواپیما قرار خواهد داد. موضوعی که مطمئنا باعث استقبال فراوان گردشگران از این پرواز خواهد شد.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: breakingtravelnews.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید