راه‌اندازی پرواز خارجی اردن مالت توسط رایان ایر

شرکت هواپیمایی رایان ایر از راه‌اندازی پرواز خارجی جدیدی بین اردن و مالت خبر داد. این پرواز ارزان‌قیمت شصت و دومین پرواز رایان ایر از کشور مالت خواهد بود که هر هفته 2 بار انجام می‌شود. رایان ایر امیدوار است که فعالیت‌هایش در خارج از کشور مالت باعث فروش 3.1 میلیون بلیط هواپیما و افزایش 15 درصدی درآمدش در سال 2018 شود. از سویی دیگر، این شرکت به تازگی قرارداد همکاری جدیدی با شرکت ایر مالتا هم امضا کرده و به نظر می‌رسد با این قرارداد شرایط بسیار خوبی برای رایان ایر به وجود آید.

0
29
خرید بلیط هواپیما مالت
بلیط هواپیما مالت
راه‌اندازی پرواز خارجی اردن مالت توسط رایان ایرReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Dec 16Rating: 3.5راه‌اندازی پرواز اردن مالت توسط رایان ایر - پرواز خارجی مالت و بلیط هواپیما مالتشرکت هواپیمایی رایان ایر از راه‌اندازی پرواز خارجی جدیدی بین اردن و مالت خبر داد. رایان ایر امیدوار است که فعالیت‌هایش در خارج از کشور مالت باعث فروش 3.1 میلیون بلیط هواپیما و افزایش 15 درصدی درآمدش در سال 2018 شود. بلیط هواپیما مالت

راه‌اندازی پرواز خارجی اردن مالت توسط رایان ایر

شرکت هواپیمایی رایان ایر از راه‌اندازی پرواز خارجی جدیدی بین اردن و مالت خبر داد. این پرواز ارزان‌قیمت شصت و دومین پرواز رایان ایر از کشور مالت خواهد بود که هر هفته 2 بار انجام می‌شود.

خرید پرواز خارجی مالت
پرواز خارجی مالت

رایان ایر امیدوار است که فعالیت‌هایش در خارج از کشور مالت باعث فروش 3.1 میلیون بلیط هواپیما و افزایش 15 درصدی درآمدش در سال 2018 شود. از سویی دیگر، این شرکت به تازگی قرارداد همکاری جدیدی با شرکت ایر مالتا هم امضا کرده و به نظر می‌رسد با این قرارداد شرایط بسیار خوبی برای رایان ایر به وجود آید.

خرید بلیط هواپیما مالت
بلیط هواپیما مالت

دیوید اُبرین، مدیر ارشد تجاری رایان ایر نیز با مثبت خواندن راه‌اندازی پرواز جدید به امان و امضای قرارداد با ایر مالتا را اتفاقی مثبت خواند و ابراز امیدواری کرد که راه‌اندازی این پرواز باعث ایجاد رونق در فروش بلیط هواپیما مالت شود.

خرید پرواز خارجی مالت
پرواز خارجی مالت

پرواز جدید که از ماه آوریل برقرار می‌شود، امکان دسترسی به کشور مالت را برای مسافران آسیایی بسیار راحت‌تر می‌کند. با توجه به قیمت پایین بلیط هواپیما رایان ایر، پیش‌بینی این اتفاق که گردشگران به خوبی از خرید بلیط هواپیما مالت و بلیط هواپیما امان استقبال کنند، اصلا دور از ذهن نیست.

پایان خبر

برای خرید بلیط هواپیما مالت و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید